♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#16
18-06-2016, 12:27
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Na tych ziemiach istnieją ugrupowania lwów i nie tylko szanowni towarzysze. Cieniowisko, mała grupa, nie wiem dużo o nich ale raczej niegroźna, w sumie nie wiem czy istnieją- Mało mnie to osobiście interesowało.
-Jest jeszcze Lwia Ziemia, Srebrny Księżyc to fanatycy- Maja krótkie info an temat jakie grupy mogą istnieć. Pewnie jakieś grupki są jeszcze ale nie miałem czasu aby sprawdzić to.
-Mglisty Brzask- Jego przejęzyczenie czy celowe czy nie wywołało u mnie reakcji.
-Każdy wychwalać będzie swoje, nawet kolorować i zakłamywać aby zainteresować, ja nie mam na to ochotę, więc ogólnie powiem- Mógłbym opowiadać czym jesteśmy, jakie plany i inne takie ale po co. Fakt mogli by dołączyć. Omamieni wizjami. Nie chciałem rozpościerać tutaj płachty propagandy.
-Jesteśmy stadem, które dużo przeszło, nasze ziemie to te na zachodzie, gdzie dawno temu była Zła Ziemia. Stanowimy rodzinę, nie spokrewnioną ze sobą więzami krwi. Mamy swoje cele i dążymy do nich, nie patyczkując się zbytnio po drodze. Ambitni, dbający o stado, które jest najważniejsze. Jeśli trzeba.. usuniemy przeszkodzi stojące na drodze- Spojrzałem się po obecnych- Coś jeszcze chcesz wiedzieć, panie Madan?- Zapytałem się lwa. Dałem opis ogólny bez szczegółów. Skoro nie ma konkretnych pytań to jak dawać konkretne odpowiedzi.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#17
18-06-2016, 22:08
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Lwia Ziemia? Tą historie słyszało chyba każdy lew jak Afryka długa i szeroka. W zwyczajnych, spokojnie żyjących małych stadach każde lwiątko marzyło o dzielnych przygodach Simby czy Kiary. Dawno temu wyzbyła się dziecięcych marzeń o wielkiej Lwiej Ziemi, ale wiadomość o bliskości legendarnego stada dalej zrobiła na niej wrażenie.
Skrzywiła lekko łeb na dalsze słowa samca. Opowieści o troskliwym stadzie też włożyła już między bajki, ale nie przerywała mu i słuchała dalej.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Madan
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:156 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#18
19-06-2016, 14:08
Prawa autorskie: Szkic mój, cała reszta - Askari

Słuchał samca z uwagą, poruszając ogonem w udawanym zamyśleniu. Zbierał informacje, które mogły mu się przydać. W końcu jeszcze nie znał rywali. Coś tam o Lwiej Ziemi i Srebrnym Księżycu słyszał lecz były to informacje uzyskane od podrostka.
Opisy innych stad Myr przedstawił bardzo ogólnikowo, o Lwiej Ziemi nie powiedział nic. Najwięcej opowiedział o swoim stadzie, Mglistym Brzasku, którego rysopis był bardzo podobny do Cinis. No może pomijając fragment mówiący o Złej Ziemi.
- Cenię to, że nie chcesz zawładnąć nami poprzez propagandę, ale zbytnia ogólnikowość spowoduje tylko kolejne pytania - stwierdził. - Co masz na myśli mówiąc fanatycy? - spytał, choć znał odpowiedź. Może Myr nakreśli to nieco inaczej niż...Jak on miał na imię? Furaha?
- Czym w takim razie kieruje się Lwia Ziemia? Jakie są cele waszego Mglistego Brzasku?
To był dopiero początek pytań.
[Obrazek: 2py4baa.png]
Muzyka | Głos

Cage me like an animal
A crown with gems and gold
Eat me like a cannibal
Chase the neon throne


If I could only let go.
Human - Of Monsters and Men
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#19
23-06-2016, 21:31
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Fanatycy, cóż mówię tyle ile słyszałem i widziałem. Dawniej spotkałem osobnika z tych od księżyca. Nie wyglądał na groźnego szanowny panie Madanie ale z cała pewnością miał coś nie tak z głową i z tego co wiem dla nich księżyc jest najważniejszy- nie wiedziałem jak samcowi to opisać. Volundr zrobił na mnie dość dziwne wrażenie i był takim niechcianym gościem, który przychodzi i chce rozmawiać o religii.
pytanie o Lwią Ziemię, cóż był bardzo ciekawski. Zastrzygłem lekko uszami.
-Większość uważa ich za miłych, tych z dawnych podań.. a nic nie mają z tej... wielkości- Taka przynajmniej na te chwile miałem o nich opinię. My tutaj gadamy a pani siedzi cicho. Nie powinno to tak wyglądać.
-A panna ma jakieś pytanie- skierowałem słowa do niej. Na chwila obecną zaczął się dialog miedzy Madanem a mną ignorując po części samicę. Nie lubiłem je tak traktować.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#20
04-07-2016, 19:45
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Po prostu się przysłuchuję - Odparła. Lwia Ziemia będąca cieniem swej dawnej legendarnej potęgi, to było do przewidzenia, ale fanatycy religijni? To ci dopiero dziwactwo. No, był jeszcze ten jego Mglisty Brzask i jakiś inne, ledwo wspomniane stado.
- Taka ilość ugrupowań pewnie musi powodować mnóstwo konfliktów. - Powiedziała. Niby niewinne pytaniem, ale nie miała ochoty na wciąganie się w cudze konflikty. Niektórzy potrafią być całkiem zdesperowani szukając sobie nowego obrońcy czy wojownika.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Madan
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:156 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#21
04-07-2016, 23:24
Prawa autorskie: Szkic mój, cała reszta - Askari

- Fanatycy. Równie niebezpieczni, co ślepi - mruknął do siebie.
Słuchał dalej, ale jego wzrok nie pozostawał w jednym miejscu, co chwila przenosił spojrzenie to na otoczenie, to na Askari.
- Wybacz, ale nie dane mi było poznać owych podań. Poza tym unikasz mówienia o swoim stadzie - stwierdził lew, na powrót wbijając wzrok prosto w oczy Myra. - Czy to celowy zabieg? - Rozciągnął wargi w szerokim uśmiechu.
Spojrzał na lwicę i jego uśmiech stał się jeszcze szerszy.
- O tak. Spowoduje dużo konfliktów. - Jego oczy zabłysły. - O to właśnie chodzi.
Czymże byłaby gra gdyby nie walka o władzę? Marną namiastką, niewartą uwagi kogoś takiego jak on.
[Obrazek: 2py4baa.png]
Muzyka | Głos

Cage me like an animal
A crown with gems and gold
Eat me like a cannibal
Chase the neon throne


If I could only let go.
Human - Of Monsters and Men


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości