♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Rahin
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 5

#16
15-06-2016, 23:07
Prawa autorskie: lioden

Idąc dalej grzecznie za rosłym zatrzymałem się chwilę po nim. Przeniosłem wzrok na jego łapę a dopiero później na tereny, które mi wskazał. Skrzywiłem się widząc je, no ale nie każdy mógł mieć zawsze to co chciał. Spojrzałem na lwa i dopiero teraz dotarło do mnie z kim mam przyjemność rozmawiać. Wytrzeszczyłem ślepia jak mały kociak do swej matki gdy coś chciał.
Uśmiechnąłem się szeroko - Co mnie nie zabije to mnie wzmocni - powiedziałem po dłuższej chwili patrząc na niego jak cielka. Pierwszy raz miałem okazję poznać kogoś bardzo wysoko postawionego.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#17
15-06-2016, 23:14
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Dobre myślenie- Uniosłem lekko jedna brew spoglądając się na młodzika.
-Chciałbym jednak abyś, jak się młodzieńcze zdecydujesz złożył przysięgę. Wole mieć pewność- Tak każdy ja składał, to było takie przypieczętowanie swego losu względem stada i mnie. Przeniosłem swoje spojrzenie an rudzielca. Podobało mi sie w nim to jak podchodzi do wszystkiego. Tak całkiem inaczej, z życiem. No przekonam sie z czasem czy błędu nie popełniłem dając mu te propozycje.
Rahin
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 5

#18
15-06-2016, 23:23
Prawa autorskie: lioden

Pokazałem kły w uśmiechu - Wiem, że jestem głupi ale czasem mam swe przebłyski - zaśmiałem patrząc na Myra. Zawsze byłem świadomy tego, że dostaję od reszty i to mi się najbardziej podobało.
Przekręciłem łeb na bok - Przysięga? - podrapłem się po głowie łapą. A mogłem bardziej uważać na lekcjach u mamy czy starszego rodzeństwa. Uśmiechnąłem się nieznacznie - Nie wiem co to - zrobiłem z warg jedną długą kreskę - Ale jak nie będę musiał walczyć to zgoda - powiedziałem entuzjastycznie. Chociaż może istnieć teraz taka opcja, że już mnie nie będzie chciał wśród swoich.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#19
18-06-2016, 12:33
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Przysięga to jest uroczyste słowa, które sie wymawia i które sa wczesniej ustalone. Złożenie przysięgi stanowi gwarancję dotrzymania zobowiązania, wywiązania się z powinności. rozumeisz?- Spytałem spoglądajac na niego- to w pewien sposób zaciska wiezi, także daje mi możliwość rozliczanai jeśli ktoś ja złamie- Spoglądałem an młodego powaznie. Chciałem aby każdy ją składał, aby wiedzili, że będe ich potem za złamanie jej ... egewkwoał swoje prawa...
Rahin
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 5

#20
19-06-2016, 13:15
Prawa autorskie: lioden

Zastanowiłem się chwilę nad treścią tych słów. Usiadłem kładąc ogon na przedniej łapie a drugą przeczochrałem jeszcze małą grzywnę - To coś w rodzaju małżeństwa tylko nie z jednym partnerem tylko z całym stadem plus całkowite mu oddanie? - zapytałem się czy dobrze mniej więcej to zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi.
Wyszczerzyłem białe kły w uśmiechu - Bo jak dobrze to zrozumiałem to wchodzę w to - podskoczyłem z entuzjazmem i gdy lądowałem zdeptałem łapą swój ogon. Skrzywiłem się ale nie pisałem.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#21
20-06-2016, 22:32
Prawa autorskie: ja-Dirke

-No i dobrze- Wyszczerzyłem lekko kły do młodzika.
-Chciałbym abyś przysiągł, że nigdy nie splamisz się zdrada rodziny do której teraz dołączasz, że stado jest dla ciebie domem i jest najważniejsze, przysięgli na własne życia, że będziesz robić wszystko aby stado żyło i było rodziną- Tak te słowa byłby ważne i dużo znaczyły.
-Chce coś osiągnąć i trzeba szybko działać- rzekłem do młodzika. Nie wiedziałem jak to mi wyjdzie ale nie można się poddawać.
Rahin
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 5

#22
20-06-2016, 23:16
Prawa autorskie: lioden

Słuchałem go z należytą uwagą - Ale mam powtórzyć te słowa czy starczy powiedzieć przysięgam? - zapytałem się siadając na własnym ogonie. Kręciłem łbem na boki patrząc się na dowódcę stada do którego zamierzałem się przyłączyć.
- Okey a co mam zrobić? - zapytałem się jak trzeba to trzeba i nie potrzebuje wyjaśnień dlaczego czy po co. Dowódca każe a ja wykonuje, tak mnie uczono i tak będę czynił. Nie potrzebne mi żadne tłumaczenia ani przekonywać mnie nie trzeba.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#23
20-06-2016, 23:25
Prawa autorskie: ja-Dirke

-To zależy jak wolisz, z całego zdani jak i samego "przysięgam" będę rozliczał cie później- To było potwierdzenie jedynie. Jego zapał i prostota była pożądana i ujmująca.
-Na początek to ja ci objaśnię parę rzeczy, w stadzie mamy trzy lwice, Natakę, Kaaivy i Seath, a oprócz nich są samce, Makari i Eden- Rzekłem spoglądając na młodzika. dobrze aby znał imiona członków stada. Będzie jeszcze okazja do poznania większości przynajmniej.
-Nie dajemy sobą pomiatać, chcemy, chce aby nasze stado było silne i aby inni z nim sie liczyli.
To było jedno z założeń jakie sobie postawiłem.
Rahin
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 5

#24
20-06-2016, 23:43
Prawa autorskie: lioden

Podniosłem się na równe łapy stojąc na baczność, przyłożyłem prawą łapę do piersi - Przysięgam nie splamić się zdradą rodziny do której obecnie przystaje. Przysięgam dbać, szanować i robić wszytko aby stadu czyli rodzinie żyło się jak najlepiej. Przysięgam na własne życie, że będę bronił jego honoru i z dumą je prezentował - nie do końca zapamiętałem wszystkie słowa ale miałem nadzieję, że nic nie przekręciłem. Wyszczerzyłem dumnie kły prezentują swą pierś. Dopiero teraz położyłem łapę na ziemi.
Pokiwałem głową słuchając z ilu lwów składa się nasze stado, nie tak źle jak na początek - Mam nadzieję, że sprostam Twym oczekiwaniom - powiedziałem nieco cichszym głosem na niego ostanie słowa.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#25
22-06-2016, 22:02
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Też tak myślę- Rzekłem do młodzika- A splam i złam przysięgę a obiecuję, że cie kara nie ominie- Dodałem by ten wziął sobie to wszystko do serca i wiedział, że to żadne zabawy i igraszki tylko już poważna sprawa.
-W termiteri mam swoje główne leża, a ty jako samiec jesteś zobowiązany do patrolowania terenów stada. Odpocznij i szykuj się na to, że będzie trzeba popracować dla rodziny- Każdy ma swoje miejsce i zadania. Trzeba o tym pamiętać ale młodzik ma dużo energii i to tej właściwej. Sądzę, ze da rade...
Rahin
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 5

#26
24-06-2016, 19:48
Prawa autorskie: lioden

Przekrzywiłem łeb w lewo a następnie w prawo - Rozumiem, rozumiem - mówiłem kiwając łebkiem - Rodziny się nigdy nie opuszcza - uniosłem lekko oczy ku górze - No chyba, że się zgubi - spuściłem głowę w dół.
- Tak jest - wyszczerzyłem kły w uśmiech salutując łapą wodzowi - A gdzie to dokładnie się znajduje na Twych ziemiach? Chodzi mi termiteria czy jak to było - podrapałem się pazurem po łbie. Usiadłem patrząc na starszego zamiatając swą kitą ziemię.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#27
30-06-2016, 09:16
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Teraz się już raczej nie zgubisz- Nie znałem go an tyle aby dać całkowitą pewność temu. Jednak mimo to wszystko będzie zależeć od niego. Na północ od tego tego miejsca- Rzekłem i wskazałem łbem kierunek.
-Nie da się tego przeoczyć- Termiteria była olbrzymia-Odpoczniesz tam spokojnie, nabierz siły, wtedy sprawdzę an co cie stać- Młodzieniec wojownikiem zapewne nie będzie ale przecież mogą być różne funkcje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości