♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#31
18-09-2016, 18:39
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

Num, najlepiej właśnie gdyby robiła to jedna osoba, bo wiesz. Żeby się taka grafika kupy trzymała :d Trochę roboty z tym jest, wiesz zaoferowałabym się ale czy mój styl pasuje do kla? Nie wiem, nie bardzo chyba, poza tym muszę zarabiać kasę na innych sztukach ;__; Ale do ogólnej pracy nad tym to się piszę bo mam koncepcję, tylko ktoś do rysowania by się przydał xd

edit: trza zrobić zrzute i zatrudnić Kamić oficjalnie żeby machnęła pasujące portrety :3c
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#32
18-09-2016, 19:22
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Na KLu są rysunki w różnym stylu. ;) Ale pomysł ze zrzutą dla Kami też mi się podoba.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#33
18-09-2016, 20:27
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Eeem ja wiem, że kiedyś tu panował taki styl, że w różnorakich logach pojawiały się ważne postacie, władcy, ale szczerze mówiąc nigdy nie byłam przekonana co do tego pomysłu :d To się często zmienia. Mówisz, że "po najechaniu na dany obszar pojawiałby się wizerunek władcy" - okej, ale przecież teraz już nie jest tak, że stada mają te cztery główne skały jako centrum swych ziem. Już nie mówiąc o tym, że teraz stada częściej upadają i się pojawiają, władcy również się zmieniają. Więc nie jestem przekonana, czy rzeczywiście to logo byłoby cały czas aktualne.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#34
18-09-2016, 20:40
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

wiem wiem, temu dlatego gdyby faktycznie powstało coś w tym stylu (co celowo chciałam żeby nawiązywało do teraźniejszości niż przeszłości), to byłoby to łatwe do edytowania i uaktualniania. Stąd wziął się pomysł "warstw", a potem interaktywności. Ew. można urządzić plebiscyt każdego roku/co pół roku na najbardziej "ikoniczne" postaci które są aktywne na forum i z nimi jakoś urządzić logo. Tło byłoby to samo, a każda postać powstawałaby na osobnej warstwie, więc plik psd byłoby łatwo edytować jak tam się chce. Ewentualnie logo może być jednym wielkim collabem, ale tak jak mówię, udział raczej powinny mieć w tym postaci które są faktycznie troszkę bardziej znane i przede wszystkim są oryginalnymi dizajnami, nie zapożyczonymi od kogoś na dA.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#35
19-09-2016, 21:34
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Zastanawiam się, czy to nie będzie trochę za dużo szczęścia. Biorąc pod uwagę, że na nowym forum planujemy wysuwanego boxa z mapką, ogłoszenia ze zmienialnymi zakładkami, do tego jeszcze dorzucić logo, o którym piszecie... Mam wrażenie, że tego będzie zwyczajnie za dużo.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#36
19-09-2016, 21:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ogłoszenia z zakładkami to już standard, box też nie jest niczym nadzwyczajnym. Może ja sobie inaczej wyobrażam to logo, ale wydaje mi się, że ono nie byłoby aż tak "napaćkane". Bjorn, mogłabyś pokazać, jak Ty to widzisz? Taki szkic, projekt, żeby było wiadomo, że mówimy o tym samym.

Btw, kiedyś Nit proponował, żeby zamiast gifa zrobić coś takiego, że po każdym odświeżeniu logo jest inne. Można by zrobić kilka utrzymanych w jednym stylu wersji loga z różnymi ikonicznymi postaciami, władcami czy też nie, i raz na jakiś czas podmieniać jedno z nich. :)
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#37
20-09-2016, 14:55
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Tak sobie myślę, czy logo nie mogłoby być jedno, stałe, z ew. dwoma wariantami (coś w stylu, ze raz się pojawia jakieś mhroczne np. z wypalonymi ziemiami czy coś, a drugie takie łagodne, z jakimś mufasą czy lwią skałą) i z tegorocznym misterem i misterką forum? To dopiero byłoby wyróżnienie, gdyby tak przez miesiąc czy coś widnieć jako zwycięzca czegoś na co się w zasadzie troche pracuje :v
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#38
20-09-2016, 15:12
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

To też jest jakiś pomysł, tylko pytanie: przez miesiąc? Jak Ty to widzisz? Czyli normalnie to miejsce byłoby puste, a na miesiąc by tam były jakieś łebki? Czy na co dzień Mufasa/whatever, a przez miesiąc miss i mister forum?
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#39
20-09-2016, 15:13
Prawa autorskie: ja-Dirke

no ja myślę, że jak myslisz nie ma tak często konkursów, tylko co w kwestii masowych konkursów i kilku zwycięzców?
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#40
20-09-2016, 15:22
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Ale Soth raczej chodzi o konkretny "konkurs", czyli o wybory i miss i mistera forum.
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#41
20-09-2016, 15:35
Prawa autorskie: ja-Dirke

a to nie jest konkurs z tych masowych?
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#42
20-09-2016, 15:48
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

No mi chodzi o to, że na co dzień byłoby coś zwykłego, a nagroda za misterów to wyświetlanie łebka zwycięzcy przez miesiąc.

Myrciu, Mistera i Miss forum jest raz w roku i jest tylko to ta para, więc myślę, że dwie osoby jakby się na trochę pojawiły to nie byłby problem.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#43
20-09-2016, 15:56
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ja tam jak widać już się w tym pogubiłem x)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#44
20-09-2016, 15:58
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Moim zdaniem to jest ciekawy pomysł na nagrodę, zawsze coś nowego, a i takie logo pewnie ciekawie by się prezentowało. To można też połączyć z pomysłem Mon, czyli zrobić wyświetlanie Miss i Mistera po najechaniu gdzieśtam (a normalnie byliby tam obecni władcy albo postacie z TLK).
Właściwie to można by też zrobić coś takiego, że np. co 3 miesiące byłoby głosowanie na postać, która będzie widnieć na logu. Tylko moglibyśmy mieć problem z przygotowywaniem regularnie tylu pasujących stylem portretów; 2 na rok to jeszcze spoko, ale np. te 4 to nie wiem, czy by to wyszło.
Cherche
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:~6 lat Liczba postów:45 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

#45
22-09-2016, 18:08
Prawa autorskie: mła

hmm inne logo przy każdym odświeżeniu był w zasadzie jednym z moich pomysłów, i chyba w sumie ten najbardziej mi się podoba, bo jest taki hm. Minimalistyczny? A ja lubię minimalizm, ale czasem mnie nosi no i stąd się wziął cały ten interaktywny banner |D enyłej można na start zrobić tylko to, a potem faktycznie coś dołożyć ciekawego. Nagroda za miski wg mnie to trochę dziwny pomysł, może można to zrobić jakoś bardziej dostępne dla ogółu? W sensie, żeby każdy miał szansę na pokazanie swojej postaci w logu. Nie wiem czy warto kombinować teraz, jak jeszcze nie wiadomo jak to będzie z tym w ogóle, ale no. Heh ok nie umiem się dzisiaj wysłowić, sory, ja, to przemyślę to dam znać |D
[Obrazek: ddd</em>by_paranoii-dahmw4y.png] szersz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości