♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

#16
05-10-2016, 20:58
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

Jej rodzina może i była dziwna, z czyjegoś punktu widzenia, ale z pewnością nie dla Taal. Czarna została w niej wychowana, zatem mogła śmiało powiedzieć, że to rodzina samych lwów jest dziwna i jakaś taka nijaka. Zmarszczyła nosek nie za bardzo rozumiejąc o co chodzi rudemu. No jadła mięso, jak inne drapieżniki tak?
- Kiedyś piłam taki biały płyn, co go ciocia przynosiła. No a potem jadłam już mięso jak chyba wszyscy w rodzinie.
Zamyśliła się chwilę na teorią Furahy. W sumie była dla niej całkiem logiczna. Jeszcze nigdy nie spotkała innego lwa z białą, grzywą lwoziemiec był pierwszy. Może faktycznie byli jakoś spokrewnieni?
- Może masz rację. Ale nie wiem tego. Tatuś znalazł mnie jak byłam całkiem sama. Nigdy nie spotkałam nikogo innego z białą grzywą.
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#17
05-10-2016, 21:17
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

-Ja spotkałem ale jednego i jednego całego białego- No dla mnie to było coś dziwne, z czarnymi byli, z jasnymi też trochę było ale z białymi nie!
-Jesteśmy wyjątkowi- zaśmiałem się do lwiczki, tak sie chyba powinniśmy czuć, tak mi się wydaje. W końcu podobnych do nas tutaj nie ma w okolicy, a nie w tych krainach bynajmniej.
Machnąłem lekko ogonem i zastanawiałem się chwilę.
-Co lubisz robić?- Zastrzygłem lekko uszkiem i spoglądałem się na nia.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

#18
05-10-2016, 22:32
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

Przytaknęła białogrzywemu skinieniem główki. Mówił według niej prawdę, bo skoro jest tak niewielu z białą grzywą, to faktycznie byli niezwykli.
- Jesteśmy wyjątkowi i specjalni.
Podrapała się łapką w zastanowieniu. Kiedyś lubiła zbierać wyjątkowe kamyki, ale to chyba nie o to rudemu chodziło.
- Lubię się ścigać i lubię polować na surykatki. Są takie zabawne jak się chowają w tych norkach.
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#19
22-10-2016, 19:32
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

-Oczywiście- Rzekłem wesoło i położyłem przednie łapy na ziemie a kuper miałem an górze. Chciałem się pobawić. Może nie wydawałem się dorosły ale byłem w końcu dzieciakiem nadal wiec kto mi zabroni?
-Smaczne tez są- nie wiedziałem czy takie jadała ale powinna na pewno je spróbować. Nie będzie tego z cała pewnością żałować.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości