♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#1
03-11-2016, 20:25
Prawa autorskie: ja-Dirke

Pewnego dnia w porze deszczowej nim słońce wzeszło nad horyzont, wstawiłem się na skale i maiłem swoje przyrządy. Czekałem na Edena, który miał sie tutaj niebawem pokazać. Sam tego zrobić nie mogłem, nie sobie. Spoglądałem w dal, tam gdzie rozciągała się wielka woda.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#2
03-11-2016, 20:27
Prawa autorskie: Dirke

Przybył na skałę jak było umówione. Wszedł na skałę i skłonił się nisko królowi. Po co go tu wezwał, tego nie wiedział, ale pewnie zaraz się dowie.
- Witaj, wasza wysokość. Czym mogę służyć, radą czy może masz jakieś zadanie? - nie podniósł łba przy wymawianiu tych słów.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#3
03-11-2016, 20:38
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Witaj Edenie- Spojrzałem się na lwa i skinąłem mu lekko łbem.
-Mam do ciebie zadanie i spójrz na mnie- Rzekłem ze swoim spokojem. Okazywanie szacunku to ważna rzecz i większość w stadzie o tym pamiętała co mnie cieszyło. Sam również starałem się takowy okazywać członkom rodziny.
-Chciałbym abyś nadął mi znamię, całe. Powinieneś wiedzieć jak wygląda- Dodałem i lekko zastrzygłem uchem- tutaj są do tego przygotowane rzeczy- Wiedziałem, że on zrobi to prawidłowo. Sam sobie nie dałbym rady, no może i dałbym ale byłoby to dość mozolne zajęcie. W końcu skoro je nadaje innym sam powinienem je również posiadać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2016, 20:39 przez Myr.)
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#4
03-11-2016, 20:58
Prawa autorskie: Dirke

Uniósł łeb, gdy czarny o to poprosił. Na jego pysku malowało się coraz większe zdumienie słysząc, jaką ma do niego prośbę. Przyglądał się królowi wybałuszając oczy i otwierając powoli pysk. Zerknął jeszcze na faktycznie przygotowane do tego przedmioty. Ostry jak brzytwa kamień był tu najważniejszy. Znów zerknął na oblicze władcy, gdy już powoli otrząsnął się z szoku.
- Ja...? Czuję się zaszczycony, Twoją propozycją, wasza wysokość. Oczywiście, że spełnię Twą prośbę.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#5
03-11-2016, 21:06
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Cieszy mnie to Edenie- wybrałem go bo mam do niego zaufanie, że zrobi to dobrze. Nie to, ze innym nie ufam ale do tego trza być pewnym a zarazem dokładnym.
-Zdajesz sobie sprawie, panie Edenie, że stworzenie an raz całego będzie dłużej trwało niż nadanie pierwszej części?- Zapytałem się go, wiedziałem, ze to może być męczące dość.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2016, 21:08 przez Myr.)
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#6
03-11-2016, 21:14
Prawa autorskie: Dirke

Dokładnie obejrzał kamień, którym będzie nacinać skórę czarnego. Skupił na nim swoją uwagę, gdy przemawiał.
- Tak, wiem. Na pewno dłużej trwa, bo trochę tego jest. Ale spróbuję, najwyżej zrobię sobie krótką przerwą w trakcie. - podszedł do Myra. Chwycił pewnie kamień w dłoń i zaczął obrysowywać kształt znamienia "na sucho". Nie nacinał jeszcze jego skóry, póki co próbował co i jak.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#7
03-11-2016, 21:26
Prawa autorskie: ja-Dirke

-rozumiem- Rzekłem i siedziałem. Przyglądałem sie temu co samiec robił. możliwe, że miał jakąś tremę, w końcu nie robił tego ale da sobie radę.
-Nie zrobisz mi krzywdy- Dodałem z lekko widocznym uśmiechem. Nie byłem małym lwiątkiem, wytrzymam coś takiego nawet jeśli będzie to dłużej trwało. Krwi sie również nie byłem czy to obca czy swoja.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2016, 21:27 przez Myr.)
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#8
03-11-2016, 21:39
Prawa autorskie: Dirke

- Tak, wiem. Ale mam tylko jedną szansę, żeby to zrobić dokładnie. Nie chcę popełnić błędu.
Ponownie obrysował cały kształt na sucho. Chyba już był gotów. Z kształtem się nie pomylił, więc nie może być aż tak fatalnie. Chociaż lepiej było nie nawalić, szczególnie dla znamienia króla.
- W porządku, jestem gotowy.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#9
03-11-2016, 21:45
Prawa autorskie: ja-Dirke

Tutaj miał racje, oj jeśli zrobił by to źle, to cóż.... nie byłbym zadowolony z tego, z cała pewnością.
-więc zaczynaj- Rzekłem ze spokojem. To znamię składało się z kilku elementów nie tylko obrysu łapy. Było niełatwym zadaniem i zarazem wyzwaniem
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#10
03-11-2016, 22:40
Prawa autorskie: Dirke

Zmrużył oczy i z wolna zaczął wykonywać pierwsze cięcia. Nie spieszył się z tym, robił to powoli, metodycznie i dokładnie. Przymknął jedno oko i wywalił odrobinę swój jęzor.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#11
03-11-2016, 22:48
Prawa autorskie: ja-Dirke

Siedziałem ze spokojem, wiedziałem dobrze, że nie potrzebne ruchy mogą zaszkodzić znamieniowi. Spoglądałem na to co robi samiec. Na jego mimikę również. Nie śmiałem się, trzeba zachować powagę oraz nie rozpraszać go. Lekko jedynie zastrzygłem uchem.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#12
03-11-2016, 23:13
Prawa autorskie: Dirke

Wyłączył wszystkie niepotrzebne zmysły, by inne bodźce go nie rozpraszały. Dokładnie przyglądał się i ostrożnie nacinał kolejne fragmenty znamienia. Miał parę problemów, bo futro czarnego było dość bujne, przez co trudno było czasem zrobić cięcie. Jednak z wolna znamienia zaczynały przybierać kształt stadnych.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#13
03-11-2016, 23:32
Prawa autorskie: ja-Dirke

Spoglądałem z uwaga na to co robił. Widać było wielka koncentrację. Nie chciałem go speszyć czy tez wybijać z tego stano. Swoje spojrzenie przeniosłem na mozolnie wychodzące słońce. Miałem nadzieje, że tym wszystkim nie wymęczę go za mocno.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#14
03-11-2016, 23:53
Prawa autorskie: Dirke

Mozolnie robił i robił, aż w końcu zrobił. Ostrożnie wykonał ostatnie nacięcie i odsunął kamień od ciała przywódcy.
- Skończone, mój panie. Rany mogą trochę opuchnąć, ale po dniu czy dwóch już wszystko powinno być w porządku. Jeszcze dla pewności warto byłoby przemyć całą ranę. - medykiem może i nie był jeszcze, ale akurat takie podstawowe podstawy i oczywistości znał. Czarny pewnie też, ale nigdy nie zaszkodzi przypomnieć.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#15
03-11-2016, 23:55
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Dziekuję- Rzekłem i spojrzałem na znamię, no trochę zawsze będzie boleć a i po kilku dniach dopiero całościowy efekt będzie widoczny.  Skinąłem mu lekko łbem i dałem liza w policzek.
-Jeszcze raz dziękuję Edenie- Wstałem i zszedłem ze skały, samiec spisał sie bardzo dobrze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2016, 23:55 przez Myr.)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości