♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#1
14-11-2016, 23:38
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

No więc mamy nowego foruma, nowy styl, bajery i wgle, mamy też piękną wysuwaną mapkę <3 I skoro już ta zakładka do mapy jest, nie możnaby zrobić podobnego guzika, odnośnika do strony głównej, żeby nie trzeba było z samego dołu jechać na górę i klikać na logo? Albo wybierać z małej listy? :v Taki guzik zawsze pod ręką byłby supi, jestem za 10/10
I może nawet taki dodatkowy guzik który przenosi od razu na stronę główną i na dół do sb?
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
15-11-2016, 00:18
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Nie rozumiem, do czego właściwie byłby ten guzik? Byłabym wdzięczna za rozjaśnienie.

Ja się zastanawiałam nad stałym paskiem na górze strony. Przewijasz stronę, a pasek przewija się razem z Tobą i cały czas jest przyklejony do góry - tam by się wsadziło logowanie, pw, multikonta, panele i inne tego typu pierdółki, które mamy teraz takim małym druczkiem.

Ten drugi guzik to spoko myśl, aczkolwiek lojalnie uprzedzam, że tego za bardzo nie zrobię teraz. Nie to, że nie umiem, bo rzeczywiście nie umiem, ale może bym do tego doszła, ale zwyczajnie nie mam za bardzo czasu. Ja i tak za dużo czasu spędzam na różnych kodach, rozgryzaniu tego, poprawianiu, teraz walczę z tym, aby przenieść parę pól profilu na górę nad posty + z dA (jestem na dobrej drodze) i refsheetem (nieruszany). Lubię w tym siedzieć, sprawia mi to przyjemność, ale jest to bardzo, bardzo czasożerne, a ja mam z tego zerowy zysk dla siebie w porównaniu z moimi obowiązkami.
Ale jeśli ktoś chce spróbować swoich sił, to zachęcam! :D
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#3
15-11-2016, 11:05
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Jeśli Cyń zrobi taki przesuwany pasek, to można tam zrobić przycisk "strona główna", coś jak na fejsbuku, ne? To byłoby wygodne, faktycznie.
Na aafie jak było to "drzewko tematów", czyli jakieś strona główna > srebrny księżyc > wodospad szczęścia > grota medyka żaden dodatkowy przycisk potrzebny nie był :| ja jestem przede wszystkim za przywróceniem tej rozpiski, tam można było klikać te tematy i było ładnie widać, gdzie znajduje się właśnie czytany temat.
Ale przycisk też spoko.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#4
15-11-2016, 18:06
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Myślę, że zrobienie paska, o którym mówi Cyń, załatwiłoby sprawę. A sam guzik przenoszący na dół strony... Kurczę no, nie wydaje mi się, żeby to była rzecz pierwszej potrzeby, można go zrobić jak będzie komu, ale nie w tej chwili. xd'
No i oczywiście zgadzam się z Sami co do drzewka tematów. Cynka nad tym pracuje.

A póki co pozostaje nam korzystanie z opcji Skocz do:


Załączone pliki Miniatury
   
Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#5
15-11-2016, 21:30
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Zawsze istnieją tak magiczne przyciski na klawiaturze jak Home i End, gdy nie ma magicznych guzików na forum :F



Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#6
15-11-2016, 23:30
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Drzewko tematów jest gotowe, można z niego śmiało korzystać. :3

A co do paska. Jakieś propozycje? Odnośnik będzie w formie domku, dodatkowo chciałabym wrzucić tam prywatne wiadomości, szukaj, logowanie, panel użytkownika. Pokaż posty i czas myślę, że zostanie na swoim miejscu.
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#7
16-11-2016, 00:00
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

aa mi o guzik chodziło w sensie po prostu odnośnik do strony głównej, bo właśnie wkurza mnie to Skocz do albo wjeżdżanie na górę strony żeby kliknąć logo :v ok drzewko tematów jest, sukces i to chyba zaspokaja moje potrzeby :d chociaż jak ktoś czyta dół tematu to i tak musi do góry podjechać żeby go użyć sob

jeśli idzie o pasek to myślę że opcja szukaj jest w nim zbędna bo nie używa się jej zbyt często, im mniej tym lepiej, imo!
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#8
16-11-2016, 00:18
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Zapomniałam dać go na dole strony. Oczywiście, że dodam, to wygodne, ale to jutro.
Hatari
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena Cętkowana Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:242 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 52
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 6

#9
17-11-2016, 16:00
Prawa autorskie: kantayeni/ ja

Mogła by być wgle jakaś prosta zakładka z najważniejszymi linkami, taka wysuwana jak sama mapka, w ogóle zauważyłam że na tej wyszukiwarce wątków własnie nie idzie cofnac się do tego samego, bo pozostaje się w temacie, a nie podziale :v chyba że czegos nie ogarnełam :"D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości