♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#16
16-02-2017, 02:50
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Cisza zapanowała na jeden krótki moment, w którym kapłanka intensywnie rozważała, jakie powinno być jej kolejne poczynanie. Ostatecznie zdecydowała się zrobić to, co zdarzało jej się nader rzadko.
- Rozumiem, że masz podobne poglądy... - zauważyła ostrożnie, nieco ściszając głos. - Skoro tak, to może... Chciałbyś tu zostać?
Wpatrywała się weń lekko zaniepokojonym spojrzeniem, jakby nie bardzo wiedziała, czego się spodziewać. Nie pamiętała, kiedy ostatnio proponowała komuś dołączenie do stada; zazwyczaj odbywało się to w drugą stronę.
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#17
17-02-2017, 17:01
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Czuł w jakim kierunku zmierza rozmowa i cieszył się, że w końcu będzie miał dom i rodzinę, którą poniekąd sam sobie wybrał, i do której, miejmy nadzieję, będzie pasować, dlatego z radością przyjął propozycję Kapłanki.
- Jesteście niezwykłym stadem. Z przyjemnością poznam innych członków i będę służył Księżycowi - Odpowiedział skłaniając się lekko.
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#18
24-02-2017, 04:28
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Lwica uśmiechnęła się z ulgą. Nie spodziewała się tak prostego finiszu, co nie zmienia faktu, że była z tego stanu rzeczy bardzo kontent.
- Złóż więc przysięgę na Księżyc, że nigdy nie opuścisz stada ani nie wystąpisz przeciw niemu, Księżycowi, także przeciw mnie ani żadnemu innemu Srebrnemu - zwróciła się do samca, wciąż obserwując go z należytą uwagą.
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#19
10-03-2017, 20:22
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Bomvu opuścił wzrok i milczał chwilę, układając w myślach słowa przysięgi. Dostał piękną szansę na nowy dom, lepiej tego nie spaprać jakimś głupstwem. Westrznał cicho i spojrzał w oczy białej lwicy, powstrzymując każdą chęć odwrócenia wzroku.
- Ja, Bomvu, przysięgam być wierny Księżycowi i jego wyznawcom. Księżyc mi świadkiem, ze nigdy nie opuszczę stada ani nie będę świadomie działać na jego szkodę.
Chyba nie brzmiało to tak źle?
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#20
16-03-2017, 19:37
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

// Może już kończmy, i tak ten wątek jest strasznie wsteczny. xd //

Wysłuchawszy przysięgi - poprawnej, co należy wziąć pod uwagę - lwica zatrzymała na samcu zadowolone spojrzenie.
- Ja, kapłanka Ines, niniejszym przyjmuję cię do Stada Srebrnego Księżyca. Mam nadzieję, że szybko się odnajdziesz wśród nas - stwierdziła łagodnym tonem. - Nasz wodopój znajduje się na południu, przy wodospadzie. Z kolei na zachód stąd rozciąga się step, na którym zwykliśmy polować... Gdybyś czegoś potrzebował, to pytaj się mnie lub jednej z Mistyczek - serwalki Samiyi lub karakalki Serret.
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości