♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

29-11-2015, 21:09
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

1. Dlaczego nagle wszyscy zaczęli odpowiadać na pytania jednym wyrazem/zdaniem?
Bo nie ma sensu sie rozwijać jesli pytanie jest krótkie i nie ma w nim zawartego aby napisać dlaczego itp.
2. Jaka jest twoja ulubiona herbata?
zielona
3. Też cię cieszy, że mamy teraz całkiem przyzwoitą liczbę facetów na forum?
wisi mi to
4. Jakie postacie (nie twoje) najbardziej ci się podobają i dlaczego?
Vult, sęp i ciekawie rozwija swoja postać
Kahawian, wygląd i charakter ma całkiem ciekawy. nie pisałam z nim jakoś ale wydaje sie takim stanowczym acz lekko naiwnym władcą. Taka mieszanka zawsze jest ciekawsza niz tylko jednowymiarowa postać.
Otieno, taki duży miś i ma kolory które lubię u lwów.

5. Co sądzisz o The Lion Guard? A jeśli nie oglądałeś/aś, to dlaczego i czy masz zamiar to nadrobić?

Spoko bajka dla dzieciaków.

1. DC czy Marvel? Dlaczego?
2. Jakbyś miał/miała grac innym zwierzęciem to jakim i dlaczego.
3. Jaski typ akcji lubisz odgrywać, akcja, spiski, konspiracja, dramaty i dlaczego.
4. Jak myślisz na ile jesteś w stanie swoją postać tutaj rozwijać nie tylko w statystykach ale ogólnie. Chodzi o możliwości pisania z innymi czy też ich chęci na pisanie i tym samym rozwijanie.
5. Co sądzisz o obecnych stadach i grupach na forum <grupa= BJ>
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

30-11-2015, 01:08
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

1. DC - bo wbrew pozorom jest to doroślejsze universum, i poza Supermanem w rajtuzach herosi prezentują się dobrze. Mamy tu także coś takiego jak życie ludzkie, a bohaterzy często się z nim liczą. W Marvelu mamy tylko dość znanych bohaterów i ciekawe początki. Komiksowe. Filmy to chłam pod publikę. Poza tym w Marvelu wszyscy srajo z góry na dół, na to czy oprychy giną czy nie. Słaboooooo....
(najważniejsze by w nowym odcinku Spidey miał nowy Spideymotocyklzwidotryskiem)

2. Wonsz żeczny - bo lubie wonsze. Zwłaszcza żeczne.
(gramatyka taka specjalnie, dla niekumatych pisze)
3. Oczywiście polityczne spiski itp. bo to żywioł Sadisma, wymaga użycia głowy i ciekawie może się rozwinąć. A także miłosne- bo przyjemnie się pisze po prostu.

4. Uważam że to zależy z kim piszę. Staram się pisać z osobami które coś mogą wnieść do mojego stylu pisania. Ale to też różnie bywa.

5. Doceniam pamięc o tym że Bractwo to nie stado ;) A co sądze? Że jest spory wybór, niedobór graczy, a także duży potencjał gier politycznych.

1. Ulubiony gatunek zwierząt afrykańskich?
2. Czy uważasz że Mako wybierze sobie nowego kandydata na Króla LZ czy inaczej pokrzyżuje plany Vei co do jej dzieci?
3. Kto będzie kolejnym władcą ZZ?
4. Ulubiony władca/władczyni ? Dlaczego ten/ta?
5. 3bit czy 7days?
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

16-12-2015, 15:27
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Liczyłam na to, że ktoś inny tu odpowie, ale ok. D:

1. Ulubiony gatunek zwierząt afrykańskich?
Karakale, zebry, fenki, gepardy, no i lwy, oczywiście.
2. Czy uważasz że Mako wybierze sobie nowego kandydata na Króla LZ czy inaczej pokrzyżuje plany Vei co do jej dzieci?
Inaczej, pewnie po prostu będzie kręcił nosem za każdym razem, gdy ktoś wspomni o tej sprawie. Nie bardzo miałby kogo wybrać na swojego kandydata.
3. Kto będzie kolejnym władcą ZZ?
Nie orientuję się jakoś specjalnie, ale może Busara?
4. Ulubiony władca/władczyni ? Dlaczego ten/ta?
Sadism. Jest najbardziej oryginalny, nie muszę chyba nikogo o tym przekonywać? Poza tym te chore ambicje, ta niejednoznaczność, aww.
5. 3bit czy 7days?
3bit. Zamiast 7daysa wolę sobie zjeść drożdżówkę.


1. Ponawiam: czy uważasz, że Mako wybierze sobie nowego kandydata na Króla LZ czy inaczej pokrzyżuje plany Vei co do jej dzieci?
2. Ponawiam: ulubiony władca/władczyni? Dlaczego ten/ta?
3. Jakieś plany na sylwestra?
4. Gdzie najbardziej chciał(a)byś mieszkać?
5. Jakie wątki najbardziej lubisz prowadzić?
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

19-12-2015, 00:11
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

1. Ponawiam: czy uważasz, że Mako wybierze sobie nowego kandydata na Króla LZ czy inaczej pokrzyżuje plany Vei co do jej dzieci?
Sam zrobi sobie dziecko, a co tam! I wtedy będzie wyczepista walka na dzieci, które są fajniejsze i mądrzejsze, takie plebiscyty i zniszczone dzieciństwo gratis
2. Ponawiam: ulubiony władca/władczyni? Dlaczego ten/ta?
Hyyymmm... Nosz cholera, tu mnie macie. W ogóle nie interesuję się władcami. Ani trochę. Tylko nieco Ines, ale dlatego, że jest w SK. No i ostatnio zaczęłam czytać posty Vei. Znaczy od wakacji xD Ale, no, wybieram Vei. Bo nie jest mientkim władcą, który daje poddanym cukierki i głaszcze po główce, tylko naprawdę się zajmuje stadem, i to solidnie.
3. Jakieś plany na sylwestra?
Sylwester z Kazikiem! Na liście mamy chowanego po ciemku i oglądanie głupich filmów, być może jakieś animu.
4. Gdzie najbardziej chciał(a)byś mieszkać?
Uch, nie wiem. W Polsce, może w lesie? Lubię las. Taki ładny, duży dom. Z obowiązkowym schronieniem dla mnie, czyli - dużo hamaków, książek i jakaś konsola.
5. Jakie wątki najbardziej lubisz prowadzić?
Te emocjonalne. Kocham opisy przeżyć wewnętrznych, choć to nie znaczy, że dobrze mi wychodzą xD Chociaż, no... Na pewno Velse pisze mi się trudniej niż Sami, ale to dlatego, że on kieruje się rozumem, nie sercem, a Samiś olewa myślenie. Pamięta ktoś kłótnię Sami z Septimem? Moja dusza wyła z zachwytu, takie to było piękne ;-; serio, opisanie tej ogromnej wściekłości na kogoś, kogo kochała, bo on według niej niby się o nią troszczył, a był ślepy na to, co ona czuje tak naprawdę. Co się z nią działo wtedy, kiedy zniknęła, co przeżyła - patrzył na jej sytuacje z własnych doświadczeń, nie wczuł się w jej sytuację i w ten sposób zniszczył to, co ich łączyło. Bo oboje się zmienili i byli zupełnie inni, nie rozumieli siebie. A Septim obraził to, co było sensem jej istnienia. Wbił z buciorami w sedno jej życia, to, co sprawiało, że miała chęć żyć, cały czas działać. Aargh <3
Dobra, podsumowując - te wątki, które stawiają moje postacie w trudnej sytuacji emocjonalnie. Wtedy, kiedy ktoś lub coś niszczy ich troskliwie budowane zamki na piasku. To tak pięknie pokazuje ich charaktery ;-; Emocje, o tak!

1.Czy uważasz, że jest różnica w grze samicą a samcem?
2. Czy lubisz, gdy życiem Twoich postaci coś wstrząśnie, czy wolisz, gdy żyją spokojnie i błogo?
3. Marzyłeś/aś kiedyś o napisaniu własnej powieści?
4.Czy nie wydaje Ci się dziwne, jak inne postacie reagują na wiarę o Księżycu? Mam na myśli to, że większość od razu bierze Srebrnych za oszołomów, wariatów - a przecież gramy zwierzakami w Afryce, nie rozumiejącymi życia w ogóle.
5.Jakim sloganem zareklamowałbyś/łabyś forum?
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

19-12-2015, 17:05
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

1. Jest, dlatego nigdy na żadnym pbfie nie grałem żeńską postacią - nie sądzę, że byłbym w stanie odegrać ją w sposób przekonujący. To by wyszło w schematach myślenia. Ja bardzo lubię opisywać to co się dzieje w umyśle postaci, pewnie i w tym przypadku by tak było. Mniemam, że zacząłbym racjonalizować i analizować, co nie pasuje wg mnie do kobieciej psychiki. Wydaje mi się, że panie podejmują decyzje nie w wyniku analizy, że przechodzicie od punktu do punktu, aż do celu, ale macie jakieś strzępki informacji i bazując na nich możecie je zsyntezować w jak najbardziej prawdziwy wniosek. Nom, nie czuję się na siłach by przedstawić taki proces, a szkoda.

2. Lubię gdy odczuwają konsekwencje swoich decyzji. Jeśli podejmują dobrą jest błogość, jeśli złą, zaczynają się komplikacje. I to jest fajne, dać ponieść się fabule, niczego nie planować, nie dążyć na siłę do pewnych rozwiązań. Tak więc ja czerpię frajdę i z błogich fragmentów fabuły, bo to oznacza, że postąpiłem mądrze, co daje satysfakcję, i z komplikacji, gdy muszę kminić oraz stawać przed nowymi wyzwaniami. I myślę, że to podejście daje takie fajne wyważenie, że i jednego i drugiego jest na tyle, aby się nie zanudzić stałością jednego elementu, że albo tylko jest fajnie, albo same kłody pod nogi.

3. Jasne. Coś piszę w wolnych chwilach. Może rzucę fragmenty na forum :P Ja mam niestety problem taki, że mam wizje pewnych pojedynczych akcji, fajnych momentów, plot twistów, ale między nimi jest pustka, którą bardzo często trudno mi wypełnić czymś sensownym.

4. A mnie to dziwi bardzo. Myślę, że ludzie ulegają śmieszkizmowi na sb, gdzie tworzymy sobie taką atmosferę SK jako grupę fanatyków i w ogóle. Potem nieświadomie mniej lub bardziej przenoszą to na zwykła fabułę. Wg mnie to jest klasyczny przykład wykorzystywania informacji (fałszywych skądinąd) spoza gry. Fuko jest ich bardzo ciekawy i z chęcią by posłuchał co mają do powiedzenia, bo ogólnie z tego co o nich wie, czyli że są stadem przyjmującym każde zwierzę, do tego jakieś patetyczne określenia typu: "święte ziemie" etc. Noo... trzeba przyznać, że jego naturalna ciekawskość została obudzona. Żałuję, że ten wątek z Volem i Hashi się skończył jak się skończył, bo tam z jak usłyszał o co chodzi tej dwójce, to mimo początkowej ostrożności z pewnym entuzjazmem zareagował na ich intencję opowiedzenia o księżycu. Tak że możecie śmiało do niego przyjść i porozmawiać :v

5. "Przyjdź do nas, zanim my przyjdziemy do Ciebie" xD

1. Jak myślisz co wyniknie z romansiku pewnych węży i lwic? :v
2. Ostania akcja fabularna, która Ci się spodobała to..?
3. Co sądzisz o koncepcji większego zaangażowania mg w fabułę (oczywiście zakładając że byłby ich więcej?) Jakie akcje w ich wykonaniu by Ci się najbardziej podobały?
4. Czy Twoja postać ma w sobie jakąś rzecz, przeciw której nie wystąpiłaby nigdy? Czy ma w sobie jakąś zasadę, której byłaby wierna niezależnie od presji sytuacji, czy wagi dylematu który by testował wierność ów cesze?
5. Co najbardziej lubisz w swojej postaci?
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Tafari
Konto zawieszone

Gatunek:Fenek Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:30 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 11
Spostrzegawczość: 12
Doświadczenie: 5

20-12-2015, 19:28
Prawa autorskie: Nukot

1. Jak myślisz co wyniknie z romansiku pewnych węży i lwic? :v
Szczerze, sama nie wiem. Nawet jakbym miała jakikolwiek piniondz na zakłady, to nie byłabym pewna, co obstawiać. Wiem tyle, że fajnie się to czyta, a co z tego wyjdzie, to zobaczymy. Jedyne, czego raczej się nie doczekamy, to małych wężo-lewków.
2. Ostania akcja fabularna, która Ci się spodobała to..?
Nie było mnie tu na tyle długo, że ominęło mnie mnóstwo akcji i wątków, czego przeokropnie żałuję. W sumie to nawet nie wiem, kiedy ostatni raz zaglądałam tu regularnie :< "Ostatniej" akcji nie umiem wymienić, ale jak myślę o tych fajniejszych, to przypominają mi się od razu wszystkie wojny, intrygi i inne takie.
3. Co sądzisz o koncepcji większego zaangażowania mg w fabułę (oczywiście zakładając że byłby ich więcej?) Jakie akcje w ich wykonaniu by Ci się najbardziej podobały?
Jeśli MG będzie więcej i uda się wpleść ich wpływ w fabułę na trochę innej zasadzie, żeby to wszystko miało jakiś sens i działało, jestem jak najbardziej za. Oczywiście nie mówimy tu o ograniczeniu wpływu usera na jego własną postać, a raczej o jakichś losowych zdarzeniach, mniejszych lub większych. Zastanawiam się tylko, czy jakieś większe akcje z MG musiałyby być wcześniej ustalane (przykład: piszesz sobie jakiś potężny, długi wątek, który strasznie ci się podoba w formie, w której jest, a tu nagle MG dorzuca kataklizm/stado rozwścieczonych antylop/losową postać, która przyszła i akurat tobie musi powiedzieć coś bardzo ważnego. W wyniku takiej zmiany, wątek skręca w zupełnie innym kierunku niż planowaliście, a ty jesteś smutny i idziesz się komuś poskarżyć, bo tak się na to cieszyłeś, a wyszło jak wyszło). Ale jeśli wypracujemy jakiś fajny system, w którym MG miałby większą rolę, a jednocześnie nie ograniczałby usera, nie mam nic przeciwko. A wątki? To już chyba kwestia wyboru, może nawet dałoby się wybrać osobnego MG do poszczególnych zdarzeń? Ale to już taki luźny pomysł.
4. Czy Twoja postać ma w sobie jakąś rzecz, przeciw której nie wystąpiłaby nigdy? Czy ma w sobie jakąś zasadę, której byłaby wierna niezależnie od presji sytuacji, czy wagi dylematu który by testował wierność ów cesze?
Akurat Tafari jest szczeniakiem, więc jeszcze nie do końca wie(m) jak to z nim będzie. Póki co jest raczej na etapie marzeń o sławie i wielkich przygodach, na rozpisywanie się o jego wartościach przyjdzie chyba czas nieco później.
5. Co najbardziej lubisz w swojej postaci?
Właśnie tę jego dziecinność. Tyle czasu pojawiałam się i znikałam postacią Shelotha, że zapomniałam, jak fajnie jest pisać takim kompletnym dzieciakiem. Całkiem mi pasuje taki lżejszy, trochę głupkowaty ton w postach, przynajmniej na razie.

1. Wolisz pisać postaciami z którymi potrafisz się utożsamić, czy takimi zupełnie od Ciebie różnymi?
2. Jak tam przygotowania do świąt? Choinka już stoi?
3. Wolisz poważne czy "lekkie" wątki?
4. Czy według Ciebie lepiej jest "dopisać" postać do samego końca, czy odpuścić ją sobie nieco wcześniej?
5. Nie mam pomysłu na pytanie... Masz jakiś ulubiony teren na forum? :3
[Obrazek: VYQuvlE.png]
Odpowiedz
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

20-12-2015, 20:45
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

1. Wolisz pisać postaciami z którymi potrafisz się utożsamić, czy takimi zupełnie od Ciebie różnymi?
Myślę, że każda postać ma chociaż odrobinę moich cech, ale co do utożsamiania się, nie mam problemu z wczuwaniem się w postacie zupełnie różne ode mnie. Jeżeli już się na serio steruje jakimś charakterkiem, ma się wgląd w jego myśli, ma pojęcie dlaczego wygląda tak, a nie inaczej. Wtedy można i psychola prowadzić, bo wiemy mniej więcej jakie mechanizmy nim kierują.

2. Jak tam przygotowania do świąt? Choinka już stoi?
Dzień przed świętami postawi się jakąś sztuczną i będzie git :D

3. Wolisz poważne czy "lekkie" wątki?
Oba rodzaje mają potencjał, jeżeli i te lekkie i poważne są o czymś.
Tak czy inaczej lubię, kiedy mogę odpisać bez godzinnego zastanawiania się nad sensem życia, więc też zależy czy mam czas czy nie.
Mauara jest wygodna bo i poważne i lekkie wątki są lekkie xD

4. Czy według Ciebie lepiej jest "dopisać" postać do samego końca, czy odpuścić ją sobie nieco wcześniej?
Hmmm... trudno odpowiedzieć. Nie wiem jak na tym forum wygląda starzenie się. Ja tam mogę wiecznie swoje postacie prowadzić, ale gdybym miała wybierać między tajemniczym odejściem a śmiercią, to jednak wolałabym, żeby miały możliwość powrotu.
Odpuszczać postaci nie lubię, chyba, że jestem zmuszona z powodu braku czasu, czy czegoś o:

5. Nie mam pomysłu na pytanie... Masz jakiś ulubiony teren na forum? :3
Myślę, że wchodzenie na terytoria lwów jest zabawne, ale nie wiem na ile będę mogła sobie na to pozwolić xD
Jeszcze nie wiem, ale pewnie jakieś dżunglowe tereny, bo lubię jak dużo drzewek jest. Jest się w co zaplątać :D

1.Jak sądzisz, dlaczego Król Lew odniósł taki sukces? W sensie, dlaczego ludzie tak bardzo lubią grać lewkami/mieć lwie postacie?
2. Czy jak prowadzisz postać, zastanawiasz się nad jej losami, kiedy robisz coś innego?
3. Lubisz zebry xD?
4. Podobają Ci się takie realistyczne klimaty forum, czy może wolisz większą dowolność w rasach i akcesoriach?
5. No nie wiem... chcesz fabułkę z jakąś zebrą xD?
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

21-03-2016, 01:40
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

1.Jak sądzisz, dlaczego Król Lew odniósł taki sukces? W sensie, dlaczego ludzie tak bardzo lubią grać lewkami/mieć lwie postacie?
Szczerze nie wiem. A jestem świetnym przykładem osoby którą od lat ciągnie do grania lewkami. KL to tak naprawdę jedyne forum na którym siedziałam tak długo, a tym bardziej jedyne na jakie zdarzyło mi się wrócić po długiej nieobecności. Ale tak właściwie to "granie lewkami" ciągnie się od czasu tak zwanych stad blogowych, czy nawet kont fikcyjnych na naszejklasie XD Tak jak parę lat temu był wielki szał na fora o wilkach, tak teraz ich prawie nie widzę - może są, nie znam się. A KL jakoś żyje i raczej nie spieszy mu się do umierania. A czemu to już nie wiem
2. Czy jak prowadzisz postać, zastanawiasz się nad jej losami, kiedy robisz coś innego?
Rzadko. Znaczy, zdarza mi się myśleć nad konkretnym postem który mam do napisania albo nad jakąś akcją fabularną która już się wydarzyła, ale wymyślanie dalszych losów postaci to jednak inna sprawa. Jeśli o to pytasz, to praktycznie wszystkie moje postacie powstawały "na żywioł", mało która akcja była w jakikolwiek sposób planowana. Na przykład Nuko - jedna z najstarszych moich postaci które ludzie stąd jeszcze pamiętają, oryginalnie był planowany na złą postać... A skończył jako wielki smutny pluszak i władca ZG XD
3. Lubisz zebry xD?
Zebry są spoko!
4. Podobają Ci się takie realistyczne klimaty forum, czy może wolisz większą dowolność w rasach i akcesoriach?
Ja się nie nadaję na fora z postaciami obwieszonymi milionem talizmanów czy innych amuletów. Jeśli jakaś ozdoba ma uzasadnienie w fabule, nie ma problemu. Ale już wyrosłam z tego okresu kiedy lubiłam jak postacie przychodzą z super ultra daleka, mając na ogonie czaszkę dziadka, za ucho wetknięte pióro pierwszego zabitego przez siebie ptaka, a na szyi mają dwa metry zardzewiałych łańcuchów zawiązanych na kokardkę XD I zanim ktoś mi wytknie koraliki Shelotha: on tu z nimi nie przyszedł, pojawiły się w jego fabule i zostały. Zresztą nie będę się tłumaczyć z postaci stworzonej w 2010 (?)
5. No nie wiem... chcesz fabułkę z jakąś zebrą xD?
A polecam się. Arvo jeszcze jest trochę za mały na wędrowanie po terenach i spotykanie zebr, ale Sheloth albo Tafari raczej się nadadzą. I obaj obiecują nie próbować jej zjeść :3

1. Czy zdarzyło Ci się grać tą samą postacią na dwóch różnych forach?
2. Będziesz na Pyrkonie?
3. Ulubiony film animowany nie-Disneya? XD
4. Czy zwracasz uwagę na to, by sposoby wypowiadania się Twoich poszczególnych postaci różniły się między sobą w jakiś sposób?
5. ...umiesz narysować prostą kreskę bez linijki?
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

01-04-2016, 04:21
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

1. Tak. Pierwszą postacią którą próbowałem grać na różnych forach, była mag krwi, Trenaas. Później był Cassavir, cygan, cwaniak, ale honorowy :v Też pograłem nim sobie na kilku forach, bo lubiłem tę postać.

2. Hehe, nie.

3. Nie mam pojęcia, nie oglądam filmów w tym animacji. Znaczy czaasem, ale to tak w ramach relaksu. Żebym uznał film za ulubiony, to musi jakoś do mnie przemówić, tymczasem na razie miałem jedynie do czynienia z historyjkami fabularnymi, przyjemnymi w odbiorze, ale bez szału.

4. Owszem, staram się stylizować sposób wypowiadania w zależności od tego z czym postać miała do czynienia, w jakim środowisku wzrastała, co czytała (lub też nie XD). Ile to ja nowych słów się nauczyłem, starając się dobrze pisać dialogi xD

5. Nie.

1. Mocne ingerowanie w fabułę postaci przez MG, włącznie z narzucaniem pewnych rzeczy jak urazy czy choroby, zbrodniarz czy bohater?
2. Jakiego wątku byś nigdy nie rozegrał(a)?
3. Który z nicków naszych graczy najbardziej Ci się podoba?
4. Jak się dowiedziałeś o forum i co skłoniło do ostania z nami?
5. Kebs z sosem łagodnym, mieszanym, czy ostrym?
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

09-06-2016, 23:40
Prawa autorskie: Ssak

1. Jak najbardziej.
2. Zależy od postaci którą gram. Na przykład Jasiri nigdy nie rozegrałabym wątku "głupie, nastolatkowe zauroczenie".
3. Krótko jestem na forum, więc nie mam zdania. Na razie chyba Baquiena.
4. Oglądałam grafiki w Google, kliknęłam na obrazek, zaciekawiłam się, co to jest, założyłam konto, żeby zobaczyć i zostałam.
5. Stanowczo łagodnym.


1. Jest na fabule miejsce, w którym jeszcze nie pisałeś?
2. Jaki wątek najbardziej chciałbyś rozegrać?
3. Pora sucha, czy deszczowa?
4. Ulubiona bajka Disney-a?
5. Science fiction, czy Fantasy?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Odpowiedz
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

10-06-2016, 23:27
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

1. Jest na fabule miejsce, w którym jeszcze nie pisałeś?
- O matko, pisałam w paru tematach, trudno powiedzieć, żeby był to chociaż 1% forum.

2. Jaki wątek najbardziej chciałbyś rozegrać?
- ... hmmm w sumie powalczyłabym z kimś 1 na 1. Jakaś rana by się przydała, chociaż nie wiem na ile udałoby mi się to przeżyć.

No i hmmm... jakiś szpiegowski, Mauara byłaby dobrym szpiegiem z pewnością xD
3. Pora sucha, czy deszczowa?
- Deszczowa, gdyby łączyła się z tym wysoka temperatura D:

4. Ulubiona bajka Disney-a?
Lis i Pies oraz Bambi/Bambi 2
Nie mogę wybrać, są zbyt.... zbyt wspaniałe D:

5. Science fiction, czy Fantasy?
Fantasy, chociaż fajnie kiedy się przeplatają, albo kiedy fantasy jest stworzone na tyle poważnie, że wszystkie bardziej skomplikowane wydarzenia albo nielogiczności nie tłumaczone są magią.
Guh... lubię fantasy ale magia mnie odpycha xD

------
1. Gdybyś chciał(a) pożegnać się z konkretną postacią na forum, przygotował(a)byś jej jakąś ostatnią fabułę (śmierć, odejście), czy bez tego?

2. Co sądzisz o uzgadnianiu fabuł i decydowaniu 'poza plecami' postaci, jak kto zostanie zraniony albo kto z kim będzie romansował?

3. Wolisz narrację pierwszoosobową czy trzecio i dlaczego?

4. Lubisz opisywać myśli swojej postaci, czy wolisz kreować ją na bardziej nieodgadnioną dla innych użytkowników?

5. Oglądasz/czytasz Grę o Tron? Co o niej sądzisz? (jeśli nie miałeś/łaś styczności, to coś na pewno się o uszy obiło xD)
Odpowiedz
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

11-06-2016, 11:28
Prawa autorskie: Ssak

// Moje też Lis i pies, oraz Bambi (Bambi 2 nie widziałam)//

1. Gdybyś chciał(a) pożegnać się z konkretną postacią na forum, przygotował(a)byś jej jakąś ostatnią fabułę (śmierć, odejście), czy bez tego?
-Myślę, że bym zrobiła widowiskową, bohaterską śmierci podczas bohaterskiej walki z kimś o wiele silniejszym od siebie, oczywiście zadając mu wcześniej poważne rany.

2. Co sądzisz o uzgadnianiu fabuł i decydowaniu 'poza plecami' postaci, jak kto zostanie zraniony albo kto z kim będzie romansował?
- Sądzę, że bez sensu, bo w życiu się nie umawiasz, ale czasem ciężko bez tego. Mimo wszystko jestem przeciw.

3. Wolisz narrację pierwszoosobową czy trzecio i dlaczego?
- Trzecioplanową, bo jak czytam książki to pierwszoplanowa mnie trochę męczy. Poza tym, jeśli czytam po kolei posty w trzecioplanowej, to wygląda to trochę jak w książce, a jak ktoś pisze z pierwszej osoby, to wszystko się rozpada. No i jeszcze w trzecioplanowej można opisać coś, czego postać np. nie zauważyła, a w pierwszo trochę trudniej

4. Lubisz opisywać myśli swojej postaci, czy wolisz kreować ją na bardziej nieodgadnioną dla innych użytkowników?
- To trudne, bo lubię opisywać, ale jednocześnie chciałabym, aby była nieodgadniona.

5. Oglądasz/czytasz Grę o Tron? Co o niej sądzisz? (jeśli nie miałeś/łaś styczności, to coś na pewno się o uszy obiło xD)
- Nie, nigdy nie widziałam, ale z tego co mi się o uszy obiło, to strasznie zboczone...




1. Gdyby twoja postać miała umrzeć, to jakbyś chciał, żeby się to odbyło?
2. Jakie masz plany na spotkanie rocznicowe?
3. Co myślisz o Harrym Potterze?
4. Które stado najbardziej poważasz?
5. Które stado najmniej poważasz?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Odpowiedz
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

18-06-2016, 10:43
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

1 Zginęłaby w walce stoczonej przez chęć obrony jakiejś osoby.
2 Nie mam.
3 Książka fajna, świat stworzony przez J.K.Rowling ale samej osoby (Harrego) nie lubię.
4 Jestem tu od niedawna (jeden dzień) więc jeszcze do końca nie ogarniam tych stad.
5 Patrz punkt powyżej.


1 Czy lubisz zwierzęta?
2 Czy lubisz seeeeer?
3 Czy masz w domu sześciopak coli?
4 Którym zwierzęciem najbardziej lubisz grać na forum?
5 Co sądzisz o Skazie (czy na pewno był zły do szpiku kości)?
Odpowiedz
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

28-06-2016, 01:16
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

1 Czy lubisz zwierzęta?
-Będąc na tym forum, to chyba oczywiste xD
Ale no, uwielbiam wszystkie zwierzątka x3


2 Czy lubisz seeeeer?
-Zależy jaki, ale ponieważ nie za bardzo znam się na gatunkach, powiem, że Liliput z Biedronki jest bardzo dobry

3 Czy masz w domu sześciopak coli?
-Ma ktoś w domu sześciopak coli q-q? Er... to drogie, poza tym nie zmieści się w lodówce. A po co komu cola (CocaCola!) poza lodówką

4 Którym zwierzęciem najbardziej lubisz grać na forum?
-Nie mam pojęcia czemu nie gram hieną xD
Tak czy inaczej zebrą się gra genialnie, lubię zebry : D


5 Co sądzisz o Skazie (czy na pewno był zły do szpiku kości)?
-Oczywiście, że nie był. To po prostu biedna, niezrozumiana istota. Został wychowany w rodzinie w której istotna była pozycja, a on czuł się pokrzywdzony, ponieważ nie będąc na szczycie, nie był wystarczająco doceniany. Poza tym był strasznie chudy, może na coś chorował i go bolało? Wah, nikt mu za dziecięcia nie wytłumaczył jaki powinien być. Poza tym kto normalny nazywa kogoś Skazą, got, nie dziwię się, że miał przez to kompleksy.

------
1. Lubisz My Little Pony? Dlaczego tak/dlaczego nie?
2. Wolisz bardziej jasne czy ciemne barwy, dlaczego?
3. Co sądzisz o weganach?
4. Dlaczego niektórzy ludzie tak nie lubią swojego gatunku q_q?
5. Sądzisz, że człowiek pozostawiony samemu sobie wyrośnie na bardziej złego czy dobrego?
Odpowiedz
Zenzelé
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:180 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 25

28-07-2016, 13:43
Prawa autorskie: Ragnar

1. Lubisz My Little Pony? Dlaczego tak/dlaczego nie?
Chyba jestem na to za stara, nie.
2. Wolisz bardziej jasne czy ciemne barwy, dlaczego?
lol?
3. Co sądzisz o weganach?
Krowarzywa - knajpa w moim mieście, polecam.
4. Dlaczego niektórzy ludzie tak nie lubią swojego gatunku q_q?
To, że identyfikujemy się z jakimś gatunkiem, nie znaczy, że aprobujemy jego działania. Jeśli dla kogoś ogół działań człowieka ma, w kontekście jego filozofii życiowej, wydźwięk negatywny, to cóż w tym dziwnego, że go nie lubi? Poza tym mizantropia jest ostatnio modna, więc dla niektórych nielubienie gatunku ludzkiego jest tylko kaprysem lata 2016.
5. Sądzisz, że człowiek pozostawiony samemu sobie wyrośnie na bardziej złego czy dobrego?
Nie ma zła i dobra istniejącego obiektywnie.

1. ulubiony typ farb?
2. jaki masz dzwonek w telefonie? (czyt. dej linka do niego acha i dzwonki systemowe się nie liczą, bo chyba stać cię na coś więcej)
3. nutella czy rafaello?
4. jesteś fanem kogoś?
5. zapamiętujesz lepiej obrazy czy dźwięki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości