♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
04-03-2017, 02:40
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Brakowało mi tego tematu.

Od następnej audycji nadchodzą zmiany.
Ostatnią "rewolucyjną" audycją była audycja nr 11, a teraz trochę odmieniona będzie audycja nr 26. Jest w tym jakaś prawidłowość, choć nietypowa. ;)


W każdym razie:
1. Pytania nie będą już zadawane "osobami" w kolejności nadesłania, ale tematycznie. Gość będzie rozwijał się na dany temat, co będzie poprzecinane pytaniami od userów dotyczącymi danego tematu. Pozwoli to na uniknięcie powracania pięć razy do jednej i tej samej kwestii.
Wstępnie widzę to (przy założeniu trzech postaci na usera) mniej więcej w ten sposób:
1) rozmowa o postaci nr 1
piosenka nr 1
2) rozmowa o postaci nr 2
piosenka nr 2
3) rozmowa o postaci nr 3
piosenka nr 3
4) rozmowa o sprawach dotyczących gościa, planowanych postaciach etc.
piosenka nr 4
5) rozmowa ogólnie o forum
piosenka 5
6) rozmowa o postaciach innych userów i samych userach, a także pozdrowienia oderwane od piosenek
piosenka 6

2. I tu przechodzimy do drugiego punktu, którym jest liczba piosenek w audycji. Widzę miejsce na 6 piosenek - 5 nadesłanych przez userów i 1 od gościa. W poprzedniej audycji, trwającej 3 godziny, piosenki zajmowały aż 40 minut. Nie widzę w tym sensu.
Na jakiej podstawie będę decydować, czyje piosenki znajdą się w audycji? Przede wszystkim pierwszeństwo mają userzy, którzy:
- nie nadesłali piosenki do ostatnio wypuszczonej audycji
- komentują audycje w tematach
W dalszej kolejności biorę pod uwagę kolejność nadsyłania pw.

3. Przenosimy się z nagrywaniem na program TeamSpeak, co powinno polepszyć jakość audycji.

4. Nie będę nagrywać audycji z osobami, które nie mają możliwości skorzystania z mikrofonu zapewniającego minimalnie porządną jakość dźwięku, coby nikomu nie odpadały uszy podczas słuchania audycji. Jeśli ktoś nie ma działającego mikrofonu w laptopie, to polecam zakupić mikrofon za dwie dychy, są takie, albo zainstalować TeamSpeaka na telefonie. W ostateczności można wbić do mnie do Warszawy i mówić razem ze mną do mojego mikrofonu. :P


PS Można komentować, jak to zresztą sugeruje nazwa tematu.
PPS Dziękuję Krollowi za zainspirowanie mnie do podjęcia przemyśleń na temat formy audycji i mam nadzieję, że prędzej czy później zdecyduje się na grę z nami. :)


---

Przy okazji:

W następną sobotę (11 marca) nagrywamy, to znaczy ja i Fuko, audycję z Samiyą!
Poprzednia audycja z nią została nagrana w roku 2013, więc trochę się pozmieniało od tamtego czasu (przede wszystkim, Sami nie brzmi już jak dziewczynka z podstawówki!). Swego czasu obiecałam jej remake i wypada w końcu dotrzymać słowa. ;)
Zapraszamy do nadsyłania pytań, pozdrowień i piosenek na pw na konto Radio.
Nagrywanie najpewniej rozpoczniemy o dość wczesnej porze, więc nie czekajcie do soboty z wysyłaniem pytań.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#2
18-05-2017, 02:34
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Na prośbę Huntrees przekonwertowałam audycje na format mp3, żeby można je było łatwo pobrać na telefon. Teraz znajdują się one na naszym serwerze.

Jak macie taki link: https://pbf.krollew.pl/uploads/audycja/27.mp3 to klikacie na tę strzałkę w dół i wtedy się ściąga. Jeśli chcecie przesłuchać jakiejś innej audycji, to podmieńcie tę ostatnią cyferkę w linku (tu: 27) na numer audycji, której chcecie przesłuchać. Zgrałam wszystkie audycje od audycji 11, bo do tych wcześniejszych to się nie przyznaję. :P (serio, nie warto, one są o niczym i w kijowej jakości)
Każda kolejna audycja też będzie, oczywiście, wrzucana w ten sam sposób.

Aha, tylko uwaga na audycję 23 (z Sigrun), bo ona jest w dwóch częściach i linki to niej wyglądają trochę inaczej: to będzie https://pbf.krollew.pl/uploads/audycja/23a.mp3https://pbf.krollew.pl/uploads/audycja/23b.mp3

Edit: nieaktualne, patrzcie post niżej, teraz jest ładniej. :3
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
27-05-2017, 00:23
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Uwaga, uwaga, przedstawiam wam nowy wspaniały portal: http://audycje.krollew.pl

Został on założony przede wszystkim z uwagi na użytkowników, którzy chcieliby łatwo pobrać audycje, by mieć możliwość łatwego przesłuchania ich także np. z telefonów bez konieczności użerania się z YouTubem. 
Od teraz każda audycja będzie pojawiała się zarówno na YT, jak i na naszym serwerze, w formie mp3.

Portal jest dziełem Nita, Cynki aka Venety (styl), a w pewnym stopniu także i moim (większość opisów i obrazków).
Mamy nadzieję, że wam się podoba. ;D Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi!
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#4
18-06-2017, 02:06
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Pragnę powiadomić, że w czerwcu audycji nie będzie, bo ja niestety się nie wyrobię, a też nie mam w tym momencie nikogo skorego do zastępstwa. Za to powiem wam, że lipcowa audycja jest już umówiona, choć jeszcze bez konkretnego dnia, ale najpewniej zostanie ona nagrana na początku lipca. :)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
24-06-2017, 11:17
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Dnia 3 lipca (poniedziałek) w godzinach popołudniowych zostanie nagrana kolejna audycja naszego radia. Tym razem naszym gościem będzie Xenia! Prowadzić audycję będę ja, możliwe, że wraz z Fuko.

Zapraszam do nadsyłania pytań, pozdrowień i piosenek na konto Radio! :) Nie zostawiajcie tego na ostatni dzień!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości