♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Oxena
Gość

 
#61
27-10-2012, 13:28

No właśnie... Chyba, że znajdziemy nowego szamana. Przy dwóch zawsze lepiej, łatwiej i szybciej by było, bo na każdego z nich przypadłoby mniej osób. A propos lwiatek, dojdzie jeszcze siostra Oxi więc będą zawsze dwa xD Ona i Duma.
Shun
Gość

 
#62
27-10-2012, 21:30

No właśnie, ja to mam nie mały problem D: Przygód mi się zachciało, cholera D:

Nie no, jak już ustalicie jakiś konkretniejszy termin to postaram się przyjść fabularnie, bo wątpię by wam to mniej niż miesiac zajęło to zbieranie sie ;p
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#63
27-10-2012, 22:12
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Ejej, ja mogę w każdej chwili :3
Wybaczcie mi tę nieobecność, muszę ją w końcu oficjalnie ogłosić ale postaram się odpisywać w czasie.

A właśnie, rzucę nieprzyjemnym tematem.
Jak wszystkim wiadomo, Mon chce wskrzesić Płonących a Khay z kolei chciała zrobić Skalnych. "Jak NP zdechnie", o. Czy tam odpadnie, nie pamiętam dokładnie jak to ludzie pisali xD Ja nie mam innych postaci w stadach, nie licząc Aigeana który dopiero będzie w Lwiej, z którą mamy pakt.
A ja bym nie chciała, żeby NP upadło DDD: To jest naprawdę fajne stado i myślę że jak się nam uda zrobić to święto czy tam festyn, to pójdzie łatwiej i jakoś się fabuła potoczy, bo na razie to leży. A żeby nie leżała, to mamy to święto niedługo i...i właśnie, nic. Wymyślmy jakiś cel czy cuś. Wiem, mało konkretna jestem i to głupio brzmi xd
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Oxena
Gość

 
#64
27-10-2012, 23:10
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Wiem właśnie i to mnie strasznie wnerwia, że wszyscy gadają "Niech upadnie NP" lub "gdy ono upadnie". Nie wiem, jak za cholerę mamy upaść, jak mamy dwa razy więcej członków niż np. Strażnicy, którzy też jakoś super ogarnięci nie są. Mają Khay, Demi'ego i... Echo oraz Machafuko. Łał. Normalnie dream team. Eh... Tak, jak zrobimy ten festiwal to powinniśmy się jakoś podnieść. Tylko trzeba znaleźć drugą chętną osobę na szamana, która pomogłaby Shun pokierować festiwalem i zorganizować fabularnie te farby itp. Tematem festiwalu mogłoby być spóźniona koronacja Oxi i Milesa. Ot tak. Albo... Hmm, nie no innego pomysłu nie mam.


To ktoś chętny na tego szamana?
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#65
27-10-2012, 23:22
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Ooo, Ox, pomysł jest przedni - koronacja. Trzyma się kupy, że tak nieelegancko powiem. xD
Co do SN - chyba po prostu mają wrażenie że ludzie tam więcej piszą(prawda) ale tylko dlatego że Echo, Fuko i Khay są aktywni, wcześniej było jak u nas. A jak Pad zauważyła Ajrisową, to jak Oxi ryknęła to prawie całe stado przyleciało. XDD

Założę się, że Serrek będzie chętna na szamana.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Oxena
Gość

 
#66
27-10-2012, 23:33
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Oj tam, trzy gracze aktywni. Fajnie. A właśnie, a jak Ox ryknęła to całe stado przyleciało. Niby nie jesteśmy super aktywni, ale jak trzeba to się zbierzemy, Na festiwal też damy radę. A co.

Ooo, Serrek by była doobra na to. Pasowałaby c: Pozostaje tylko to, czy chce xD
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#67
28-10-2012, 12:26
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Jasne, czemu nie? Macie rację, postać jak najbardziej pasuje. ;)

Nie upadniemy, nie ma bata. Ja się nie zgadzam, o!
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Shun
Gość

 
#68
28-10-2012, 14:03
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Cytat:Nie upadniemy, nie ma bata. Ja się nie zgadzam, o!


W administracji piszesz zupełnie innym tonem. Wy i te wasze ruchy narodowościowe.
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#69
29-10-2012, 21:00
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Teraz się trochę zmieniła sytuacja.
No, a dzisiaj to już w zupełności...
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#70
30-10-2012, 18:46
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Tak? Hmm, w sumie, nieważne :3 Grajmy sobie dalej.

Hmmm. Z aktywnych Północków mamy tak; Oxi, Shun, może będzie Ajris, Serr i mnie, no i Milesową :3 Więcej niż Khay i Fuko(Echo jakoś mniej jest, ma chyba mniej czasu). Teraz się wypada zastanowić, co takiego zrobili Strażnicy że nagle stali się "aktywni".
Ja mam głupie wrażenie że po prostu zaczęli więcej pisać na wspólnych, mówić o Północy, spotykać się z członkami stada, rekrutować nowych. Zastanawiałam się, czy nie założyć sobie postaci faceta - który mógłby trochę pobyć w NP jako pomocnik przy ruszeniu stadka. A potem by się ulotnił albo odszedł jako samotnik, o.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#71
30-10-2012, 21:31
Prawa autorskie: ~Vegava

Ja tak jeszcze pociągnę temat festynu... Pomysł koronacji jakoś średnio mi pasuje... Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że wyobraziłam sobie jak to by wyglądało? .3. niefajnie jak dla mnie. Ale nie będę odrzucała pomysłu, bo sama nie mam lepszego. W ogóle na razie żadnego pomysłu nie mam.
Co chciałabym jeszcze powiedzieć--...
Szaman się szykuje... Spoko. Tylko teraz jak załatwimy sprawę z malunkami na futrach kotów. Najlepiej byłoby dorysowywać na avatarkach, ale jak wiadomo nie każdy umie, lub czasami po prostu się nie da. A i nie mówcie mi tylko że niepotrzebnie o tym mówię, bo te kolorowe znaki to część stada, coś co nas wyróżnia od reszty... Co z tego że my będziemy wiedzieć jakie malunki mają nasze postacie, jak inne nie będą miały o nich żadnej świadomości.
Nooo i tak pomyślałam sobie... Może by tak stworzyć "manekin" samca i samicy, taki miniaturowy... i tak na nich narysować znak/i które będzie miała postać? I taki manekin powędruje na opis...
Albo jeśli nie tak, bo ktoś ma już bardzo ładny opis i nie chce go szpecić rysunkiem, to można by jakąś ładną tabeleczkę zrobić (nie wiem teraz jak się to nazywa, ale na takich tabelkach wstawia się linki do blogów, takie bannery...) i wcisnąć do opisu. Wiecie, taki pasek na którym będzie pokrótce opisana lokalizacja, znak i kolor na futrze...
Co wy na to?

Walić Strażników. Mamy własne stado i mamy o co się troszczyć. I nasze stadko przetrwa.
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#72
31-10-2012, 14:48
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

He, tę koronacje to ja bym na fabule nazwała po prostu...no nie wiem, ceremonią? Oficjalnym przedstawieniem Milesa i Oxeny, które byłoby zaakcentowane łowami i zabawą(malowaniem) żeby im przyniosło dobrobyt, czy coś takiego xD
Milesowa dobrze mówi, trzeba koniecznie dać te malowidła na widok dzienny. Ja bym jednak proponowała awatary bo co to jest, poprosić Dest albo Kami żeby coś takiego małego maźnęły na gotowym arcie? [;
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#73
01-11-2012, 16:16
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Ooo, to jest dobre. Naprawdę mi się podoba. :D

Ale fakt, z dorysowywaniem mógłby być lekki problem, szczególnie że przy każdej zmianie avatara trzeba by było od nowa, uciążliwe to to... Ja myślę, że lepiej, żeby to było opcjonalne, czy mamy to na postaci w avie/podpisie, czy nie. Np. u takiego Milesa to mogłoby być ciężkie...
Za to dałabym obowiązkowo to, żeby mieć w podpisie obrazek przedstawiający ten znaczek. I każdy miałby inny, ale w tym samym stylu i tej samej wielkości, żeby było od razu widać, że one mają ze sobą coś wspólnego, a nie są przypadkowymi ozdobnikami.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Oxena
Gość

 
#74
02-11-2012, 13:49
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Pomysł z manekinami jest dobry, chociaż jak już stwierdziła Milesowa, dużo osób może nie chcieć szpecić swojego opisu. Według mnie byłaby to bardzo ciekawa forma lecz macie rację, może to nie przejść. Bardziej schylam się do pomysłu Serret, z tym obrazkiem. Można zrobić coś w tym stylu, jak mają ludzie z forum Axis Mundi.

http://i50.tinypic.com/f3545e.png
http://i48.tinypic.com/73fl74.png

Każdy członek stada miałby taki znaczek w podpisie. Mielibyśmy przynajmniej coś innego. Ale każdy znaczek miałby inną barwę i kształt oczywiście. Mogłyby mieć tez jakieś znaczenie, względem charakteru, czy czegoś tam jeszcze. Myślę, że to by było okej ^^
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#75
02-11-2012, 14:43
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Jestem za. :D

I pomyślmy też nad naszymi znamionami. Można to jakoś ładnie połączyć, np. znamiona miałyby ten sam kształt, ale różne kolory. I kolor znamienia byłby taki sam jak kolor znaczku postaci.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości