♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Oxena
Gość

 
#1
14-07-2012, 23:56

Wiadomo.
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#2
04-11-2012, 14:27
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

W offie obgadaliśmy malunki i znamię, przynajmniej częściowo. Malunki w podpisie, jako znaczki lub na avach, wedle woli, jako kolorowe płatki śniegu - chyba że macie jeszcze inne pomysły, to dawajcie :3

Znamię - ja proponowałam spiralę. Barwnik, jak powiedziała Kami, mógłby zawierać sól i jakieś wodorosty, ogólnie morskie dodatki.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#3
04-11-2012, 18:27
Prawa autorskie: ~Vegava

Objection! D:<

Znamię wszystko ładnie, czy spirala, czy śnieżka (pamiętajcie, że to musi wyglądać, znamiona mają te no... fazy? No są podzielone na części, nie?) ale co do malunku... Malunki nie mogą być określone D: Mają określać kolorem i kształtem charakter, pamiętacie? Więc to raczej nie może być płatek D: (ta, wiem, marudzę i jestem zbyt wymagająca...)
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#4
04-11-2012, 20:04
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Ale przecież płatki mają różne kształty, kolory też będą różne, więc będzie dobrze, nie?
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#5
04-11-2012, 23:47
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Mam propozycję. ZNAMIENIA. Ja już ją ubóstwiam, ale mam niemiłe wrażenie że niestety ten znak był już używany :< Mam nadzieję że osoby z większym stażem powiedzą "niee, nie było tego paskudztwa!".
Przedstawiam czudowny...TRISKEL! Byłby on łatwy do namalowania. Najpierw środek, potem ramiona. Cztery części a nie pięć(tyle miało być?) ale mam nadzieję że to nie wadzi. Ogólnie, symbolizuje Wodę, Ziemię i Niebo. "Symbol bezgranicznego połączenia z mocami wszechświata, związek doskonały, nieprzerwany, niezaprzeczalny"

Malunki - Milesowa, jak świetnie że przypomniałaś :DD Ja już o malunkach zaczęłam myśleć jak o znamieniu, ehh xD Zgadzam się z tobą - rysunek nie ma być płatkiem(może nim być, jeśli to oddaje charakter postaci, ofc) a czymś co wyraża duszę lwiaka. I, jak na mój gust, koniec tematu :3 Reszta wyjdzie w praniu, na zabawie.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#6
05-11-2012, 18:05
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Hm, no można i tak. W sumie.

Co do znamienia, mam dla ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą (łaaa, oryginalne!).
Zła: Tak, było. Konkretniej był to triskelion celtycki: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co...ns.svg.png Był w Stadzie Złotej Gwiazdy, pierwszym neutralnym stadzie na forum. Też miało niebieski kolorek, miało bardzo dużo nawiązań do natury, żywiołów etc. i było pro.
Dobra: To, że tam był triskelion jako znamię, to był mój pomysł, bo ja tam byłam wtedy przywódczynią, i w ogóle byłam nią do końca istnienia stada, więc można mnie uznać za jego obecną zwierzchniczkę, no. I ja, jako pomysłodawczyni tamtego pomysłu i 'właścicielka' stada, nie mam nic przeciwko, żeby teraz triskel był w NP. :D Wręcz uważam to za dobry pomysł. Już nie ma na forum żadnych postaci, które miałyby znamię dawnego ZG, a poza tym ono trochę się różniło, więc z tym nie powinno być żadnych problemów.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#7
05-11-2012, 19:06
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Wiedziałam! Wiedziałam że gdzieś na forum mi mignął ale nie mogłam tego potem znaleźć. Ale skoro się zgadzasz na użycie i raczej nikt nie pamięta o tym, że to było dawnym znaczkiem ZG to fajno :3

To teraz - co wy o tym sądzicie, ludziska? Liczę na to, że wypowie się nie tylko Oxi i Milesowa ale także Padmowa(Ajris!), Nzuri i Kamulec(Aim!). Na Silvera/Slide nie liczę, Ingo na razie nieaktywny(nikt go nie chce ,_,) a Kovasy nie ma.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Oxena
Gość

 
#8
05-11-2012, 21:02
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Mi się tam zawsze podobało to znamię. Nigdy nie udało mi się go co prawda zdobyć, ale zawsze miało taki... Urok :D I idealnie by pasował do NP, a że jeszcze Fel wyraziła aprobatę i zgodę na użycie, to całym sercem jestem za ^^
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#9
06-11-2012, 09:54
Prawa autorskie: ~Vegava

Ja się zakochałam w tym znaku od już pierwszego ujrzenia go xd.
Hm, tylko na galerii na google widziałam bardziej ładniejszy, tak mi się zdaje xd Iiii nie mogę go teraz znaleźć =.=" Znaczy ten na górze w poście Dumy jest taki prostszy. Można urozmaicić go jeszcze opisując go okręgiem (mata się kłania, okręgi wpisane i opisane xD).
Aim
Gość

 
#10
06-11-2012, 13:30
Prawa autorskie: ~Vegava

Mozna by coś dodać do tego kształtu jakiś kwadrat- romb, albo owal, koło żeby go urozmaicić. Jes ładny ale za prosty i trywialny.
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#11
06-11-2012, 17:58
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Romb byłby oryginalny, tylko ciężko namalować triskel w rombie. xp Więc może jednak kółko? Albo takie nieregularne kółko, w sensie że takie z falbankami...?
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#12
06-11-2012, 19:27
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Nieee, bez falbanek xD Romb! Najwyżej byłby duuży. Albo kwadrat, to mi się podoba.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Oxena
Gość

 
#13
06-11-2012, 20:16
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Kwadrat niee... Romb tak. I by się go dało, a jak. Byłaby to ostatnia część znamienia, piąta chyba jesli dobrze się orientuję... Albo wtedy podzielić go na dwie części i byłaby czwarta i piąta (nadal mówię o rombie xD)
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#14
06-11-2012, 21:25
Prawa autorskie: ~Vegava

Romb, kwadrat, romb, romb, kwadrat... A ja powiem OKRĄG! xDD
Shun
Gość

 
#15
06-11-2012, 22:54
Prawa autorskie: ~Vegava

zróbcie sobie podwójną helisę.


Tak, za dużo biologi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości