♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Padme
Gość

 
#1
21-07-2012, 13:24

Tak jak teraz patrzę każdy user na MF miał więcej wyboru, jeśli chodzi o tereny wolne.
Rozumiem, że to dużo pracy i tak dalej, ale im więcej tematów, tym więcej akcji, przynajmniej ja tak to rozumiem.
I tak, całkowicie zdaję sobię z tego sprawę, że w środku też są jakieś tam tematy.
Dokładniej:
Wulkan ( wiem ze gdzies w jakims temacie jest, ale lepiej, jak by byl na zewnatrz)
Ogolnie, wszystko to, co wepchneliscie do "szarych ziem" powinno byc na zewnatrz.
A gdzie sie podzial ognisty step?
Myslalam, ze to sa przenosiny, bez gratisu w formie zmian terenu. Tak smak dawne obrazki tych niebios byly lepsze i kontrastowaly z reszta. Te sie moim zdaniem za brdzo wyrozniaja. Cos jeszcze.. Jak sobie przypomne to dam znac.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#2
21-07-2012, 13:45
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Terenów jest tyle ile było, tak przynajmniej miało być.
Są tylko w subforach, czy wszystkie tematy zostały przeniesione? No nie wiem.
Ja sama odniosłam wrażenie że nie.
A co do obrazków Niebios.. na razie nie ma Zeusowej, jak wróci miałam zamiar jej powiedzieć żeby wybrała jakieś screeny z KLa.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Padme
Gość

 
#3
21-07-2012, 14:50
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

To, że jakieś tam są w subforach to wiem ^^
Ale póki co jedyny brak, jaki zauważyłam to ognisty step ^^
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
21-07-2012, 15:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Padme, miejsc jest tyle samo, tylko są bardziej poupychane. Przykładowo w 'Za Wodospadem' masz Dżunglę i Równinę, a jak klikniesz w Dżunglę, to masz jeszcze subsubforum - Wodospad Szczęścia, a przy Równinie - Samotny Pień. A jeśli brakuje wam tematów to można zakładać, ja nie mam nic przeciwko, można nawet brać ze starego forum.
Padme
Gość

 
#5
21-07-2012, 17:02
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No właśnie, mi chodzi o to, że są poupychane, na prawdę, lepiej było, jak było tak 'luźniej', że tak powiem.
Bjorn
Gość

 
#6
21-07-2012, 17:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zupełnie nie wiem w czym problem. Tematy są poukładane według rodzajów terytoriów. W czym rzecz? Na starym narzekaliście że forum jest za długie a teraz jak jest elegancko skrócone to jakieś problemy są...
Według mnie tak jest lepiej bo można się zagłębiać w dany teren, nie ma takiego wrażenia że wszystko jest obok siebie idealnie.
Padme
Gość

 
#7
21-07-2012, 17:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Kto narzekał? Nie mów mi że ja. Może to było przede mną, ale jeśli mam wyrażać swoje zdanie, to takie dłuższe mogło być, a nawet moim zdaniem było lepiej, wtedy można się zagłębiać jeszcze bardziej, robiąc w takiej np. Dżungli subforum, w nim kilka tematów, i tematy oprócz Subforum ^^
Bjorn
Gość

 
#8
21-07-2012, 18:23
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No przecież teraz jest tak samo?
Wejdziesz sobie do pierwszego lepszego forum i prócz tego że masz subforum a w nim subsubforum, to bezpośrednio w nim możesz sobie zrobić temat.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#9
21-07-2012, 21:50
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Subforum w subforum i tam jeszcze temacik z skrawkiem rzeczonego terenu... ide zaćpać moje anty bio ;3
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości