♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Bjorn
Gość

 
#1
22-07-2012, 01:23

Ha pierwszy temat na nowym forum w tym dziale :d I tak, piszę tu bo mi się nudzi.
Czeźdź.
Hym teraz muszę zastanowić się, które informacje mogę wam ujawnić.
Imienia nie lubię, kto zna niech się cieszy. Nazwiska jeszcze bardziej nie lubię. Znak zodiaku baran, urodzona 18 kwietnia 1995.
Już od zerówki miałam pecha jeśli chodzi o klasę, zawsze byłam tą najgorszą itp., los odmienił się dopiero na początku technikum. Pewnie dlatego że jestem w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.
Jestem dziwną osobą, ludzie na ogół omijają mnie szerokim łukiem (co ja również czynię). Lubię ciszę i spokój, nienawidzę osób które próbują mną kierować (no chyba że ja na to pozwalam albo zgadzam się z zamiarami). Jestem egoistą, myślę zazwyczaj tylko o własnym tyłku. Lubię wykorzystywać ludzi. Taaak, lubię to, chociaż robię to tylko najbliższym, do obcych nawet się nie odzywam.
Jestem ogromnym leniem i dobrze mi z tym. Nie robię nic, jeśli nie jest to naprawdę potrzebne.

Miejsce w ktorym mieszkam to jeden wielki burdel na morzu chaosu. Tak, jest bałagan jakiego nie widziałam w żadnym innym mieszkaniu. Jestem pewna że gdzieś tam na pewno jest kilka czarnych dziur gdyż niektóre rzeczy giną bezpowrotnie (na przykład niezliczone ilości kredek, eksponatów z mojej smoczej kolekcji, starych Poke tazosów, a ostatnio zniknął mój Famicom i naprawdę- nie wiem kiedy i czemu wyparował).
Moja matka mnie nie kocha, oszukuje, klamie i robi ze mnie debila i ja dobrze o tym wiem. Ogólnie nie trawię tego człowieka.
Ojciec jest w porządku, ale jest hipokrytą. Nie dam teraz konkretnego przykładu bo staram się nie zapamiętywać jego awantur z powodu brudnej łyżeczki leżącej na stole. No ale da się żyć.
Mam dwa psy, kundle, różnej płci. Aron ma ze 7 lat, Nora chyba w październiku kończy 3 albo 4, w każdym bądź razie szybko zleciało. Właściwie to Norka miała być psem, nie suką. I miała się nazywać Rasmus.

Jak zmienię płeć to zostanę gejem.
Ale poważnie, czasem gdy mówię że coś "zrobiłam" w rodzaju żeńskim dziwnie się czuję.
Wolałabym być facetem.
Nie stroję się, nie maluję, nie słucham RMF Maxxx bo to szit jakiego mało; sram na dubstep i inne skrillexy tak samo jak na polski rap.
Lubię stare piosenki które coś dla mnie znaczą, nie ważne co to- Modern Talking, Britney Spears czy Ich Troje. Lubię i już. A, no i chiptune. Jak mogłabym o nim zapomnieć <3

Po technikum mam zamiar wyjechać z Częstochowy do innego miasta na studia LUB do Szwecji do pracy. Ewentualnie Danii. Ogólnie Skandynawia jest moją miłością.
Na Islandii też bym mogła pomieszkać.

Pytajcie bo nie wiem co jeszcze.
Rosalie
Gość

 
#2
22-07-2012, 14:34

Borelioza?
Bjorn
Gość

 
#3
22-07-2012, 16:35

Na razie cisza, nic się nie dzieje ale objawy mogą sie pojawić za jakiś czas :P Jestem hardkorem nie poszłam do lekarza.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
22-07-2012, 23:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Szkoda ci klawiatury na pisanie o siostrach czy specjalnie nic o nich nie wspomniałaś? ^^
Bjorn
Gość

 
#5
23-07-2012, 00:43
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ty wiesz że ja o nich całkiem zapomniałam? xD
No więc mam dwie siostry, jedną młodszą o ponad półtora roku a drugą o 12 lat.
Obie wredne i puste. A jakby nie patrzeć to ta pierwsza na dodatek robi sobie słit focie z kaczym dziobem i miała już tylu chłopaków (i tak za każdym razem to była wieelka prawdziwa miłość...) że nie wiem nawet ilu ich było.
Ze 40 minimum.
Ma 15 lat i już nie jest dziewicą... Od nie wiem kiedy.
Ja jestem ha, sprzedam dziewictwo za 50 tysięcy euro.
Salim
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:138 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 5

#6
23-07-2012, 01:05
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Aaa książki jakieś czytasz?
Soma
Gość

 
#7
23-07-2012, 01:31
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Nie xD
Nie chce mi się czytać. Ja nie wiem co mi się spodoba a co nie.
Czytam mangi jeśli to się liczy xP
Muszę zacząć zbierać kasę bo od grudnia zaczyna wychodzić Soul Eater, moje marzenia się spełniły ;__;
Salim
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:138 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 5

#8
23-07-2012, 01:45
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Jaaak można nic nie czytać? D: Tzn. same mangi?
Amare
Gość

 
#9
23-07-2012, 06:35
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Też się dziwie, książki są takie fajne! D: Mangi nie czytam, ale komiksy różniaste się zdarzało.
Łah, też chciałabym być facetem. Może nie gejem i może w sumie dobrze się czuję jako dziewczyna, ale nie znoszę się malować, stroić i robić na jakieś puste bóstwo xP
Bjorn
Gość

 
#10
23-07-2012, 13:03
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Nie czytam książek chociaż chciałabym ale żadna jakoś nie jest w stanie mnie zainteresować. Ostatnio czytałam jakąś nudną książkę, 200 stron przeczytałam i zostałam zmuszona do przerwania ale już nie wrócę do tego. Bo jest głupia i naprawdę nudna.
A chciałabym coś przeczytać żeby poszerzyć zakres słów xD
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
23-07-2012, 15:02
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Faceci mają prościej, to na pewno. Chociażby dlatego, że nie zachodzą w ciążę.

To czytaj, jest tyle fajnych książek, mi brakuje czasu na nie, bo za dużo ich mam... Weź sobie jakieś fantasy czy coś. Mogę ci coś polecić, tylko mów, co cię interesuje. Ja np. bardzo lubię serię Metro 2033, takie postapo, lubię książki o kotach, np. 'Oskar - kot który przeczuwa śmierć' albo 'Dewey', W krainie kota Terakowskiej, Zew krwi i Białego Kła, Most do Terabithii, Skrzydlatego posłańca, a z serii to jeszcze Wiedźmina lubię, Atramentowe Serce, Kłamcę, Mroczne Materie, Gwiezdny pył Gaimana, Świat Dysku...
Bjorn
Gość

 
#12
23-07-2012, 16:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Właśnie w tym problem że ja nie wiem co w tym fantasy miałoby być.
Może coś z klasycznego fantasy, jacyś jeźdzcy smoków, elfy karzełki itp x_X
A i nie, eragona nie lubię.
Salim
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:138 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 5

#13
23-07-2012, 16:19
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Dragonlance. <3

[ Dodano: 2012-07-23, 15:20 ]
Co prawda tam nie ma 'elfów karzełków', no ale... Ale to jest właśnie klasyczne fantasy, noo.

[ Dodano: 2012-07-23, 15:20 ]
I są jeźdźcy smoków.
Amare
Gość

 
#14
23-07-2012, 17:56
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

FEL! Podebrałaś mi tytuły no, też uwielbiam te książki :3 Dragonlance, Jeźdźcy smoków z Pern.
Uwielbiam Pilipiuka i Pawlaka, naszych polskich pisarzy. Uwielbiam Pawlaka za trylogię o magu Rosselinie, warto zerknąć na to. Fantasy, wesołe, smok jest, magia jest, wściekła narzeczona domagająca się ślubu i cesarzowa zdolna do rozwłóczenia flaków na ulicy xD
Pilipiuk. Norweskie Dzienniki są niezłe, oczywiście opowiadania o Wędrowyczu też.
Bjorn
Gość

 
#15
23-07-2012, 17:59
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Ooo Norweskie Dzienniki brzmią ciekawie.
Skandynawia i wikingowie i w ogóle <3
Ale tytuły są mylące, błe.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości