♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#1
11-10-2018, 19:16
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Hej, no wypadałoby chyba coś napisać póki jeszcze mogę.

Forum znalazłam chyba dzięki Myrowej na DA. Zarejestrowałam się i... cisza. Przez długi czas nic nie pisałam, czasem tylko stalkowałam tematy albo jojczyłam na PW do Vei o prawach autorskich :P Pamiętam, ze w wywiadzie dziwiliście się, ze jestem na forum od tak dawna, mimo, ze nic nie pisałam. No cóż, najpierw zabrakło mi odwagi, później chęci, a później czasu. Przetestowałam kilka postaci zanim znalazłam te, którymi pisało mi się dobrze. A kiedy w końcu zdecydowałam, ze czas się przestać opierdalać i wziąć do aktywnego budowania fabuły to niestety, zdecydowano się jej zamknąć.
Rozumiem Waszą decyzję. Sama chciałam na początku jakoś przekonać do niezamykania forum, ale wiem, ze to już by nie było to samo. Dzięki za wszystko, za takie długie prowadzenie tego pbfa i rozwiniecie go takiej formy, w jakiej go poznałam. Żałuję, ze nie miałam więcej czasu i zapału by zżyć się z forum i mocniej zarysować swoje postacie w historii i fabule, ale mimo to świetnie się bawiłam i bedę bardzo mile wspominać przygodę z forum.


Czas na podziekowania. Wybaczcie, jeśli kogoś pominęłam, skleroza nie boli :P
Całej ekipie administracji - dziękuję za docenienie i możliwość bycia junior adminem chociaż tą krótką chwilę :) No i za te cudne nieustające shitposty na fb :P
Vei - za znoszenie moich jojczeń, za służenie zawsze pomocą i wsparciem, za zaufanie i za ciągłe zapraszanie na imprezy na których niestety ze względów geograficznych, czasowych i finansowych nie mogę bywać, ale obiecuję, ze kiedyś się spotkamy ;)

Belial - za niezapomniane wątki z Askari :)
Wendigo, Sami, Israel - Za te cudowne heheszki na forum <3
Myr - Za zawsze fajne wątki. Załuję, ze nie zdecydowałam się na jakąś postać, która mogłaby dołączyć do marchewkowa.
Kami - za wszechobecne heheszki i ogarnianie klanu płomienia kiedy niedomagałam.
Eyre, Gunter - Za ciekawe i obiecujące wątki na sam koniec, które niestety urwały się wraz ze śmiercią forum.
Xenia - Za niezapomniane postacie, zwłaszcza radosną wegetariankę :)
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości