♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Destiny
Gość

 
#1
31-07-2012, 14:43

Nick: Black Dahlia
Team: [Obrazek: umbreon.png] [Obrazek: charizard.png] [Obrazek: meowth.png] [Obrazek: onix.png] [Obrazek: durant.png] [Obrazek: deerling%20%28fall%29.png]

i chyba tylko to na razie ogarniam xD Nie bardzo łapię jak szybko mogłabym się rozwijać, zaczęłam grę wczoraj wieczorem i kurcze jakoś mi nie idzie xPP

[ Dodano: 2012-08-01, 19:42 ]
Mała zmiana w teamie:
[Obrazek: umbreon.png] [Obrazek: charizard.png] [Obrazek: dratini.png] [Obrazek: onix.png] [Obrazek: cubone.png] [Obrazek: zorua.png]

nooo i mam kilka pytań:
*elite 4 na danych regionach to... jakieś najlepsze pokemony, czy co? Szukałam odp. wszędzie i kurde chyba jestem głupia -.-
*Gdzie najlepiej expić pokemony?
*Jak odróżnić te słabsze od lepszych? (nie wliczając lvl)
*Można dokupić czy wymienić jakieś ataki? Jakie wybrać?
*Które pokemony łapać?

Chyba wszystko xP Jak komuś się będzie chciało odp. nie obrażę się ;)
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#2
02-08-2012, 01:39
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Cytat:*elite 4 na danych regionach to... jakieś najlepsze pokemony, czy co? Szukałam odp. wszędzie i kurde chyba jestem głupia -.-

To je just Elita, mają silne i upierdliwe pokemony. Po pokonaniu raz, następnym razem maja poki na 100lvlu ;p

Cytat:*Gdzie najlepiej expić pokemony?

Zależy jakie, ale najlepsza jest zasada miej jednego koksa i trenuj nim resztę. Exp dostają wszystkie Poki biorące udział w walce. Miej pod ręką silnego Poka którym po prostu rozwalisz przeciwnika, a do walki wysyłaj też Poka którego trenujesz, nawet jak padnie exp zbierze xD
Trenuj na gymach i trenerach, ja Charizardem trenie tu http://www.delugerpg.com/trainers na Clerku Nelsonie 8 w pierwszym rzędzie od lewej. Ma Poki na 60< lvlu wiec zaopatrz się w Charizarda na 100 xd z Flamethrower na ten przykład. Yanmega ma Ancientpower który okazjonalnie może zabić Charusia na strzała, reszta to cioty na 1-2 ciosy xd


Cytat:*Jak odróżnić te słabsze od lepszych? (nie wliczając lvl)
*Można dokupić czy wymienić jakieś ataki? Jakie wybrać?

Nie ma zasady, Deluger rządzi się swoimi prawami, wszystkie Poki na końcu i tak maja po 400-500HP ważne jest by pamiętać które ataki są pro na jakie gatunki poków, taki earthquake powali wszystkie nielatające, Flamethrower rozpieprzy efektownie wszystkie robaki i rośliny, ponoć Bug Buzz jest pro, Ancientpower i Thunderball(na wodne wololo) też wymiatają.
Żeby kupić atak wejdź w team i naduś koło Poka "change attacks" tam za drobną opłatą nauczysz Poka każdego zagrania xd

Cytat:*Które pokemony łapać?

A to juz jak ci sie podoba, wedle uznania. Ja zbieram normalne, shiny i wszystkie legendy ;P
Legendy poznasz po wysokim levelu tylko one maja ponad 16 (przeważnie ponad 60) - jesli chodzi o te złapane na mapkach, na masterbale je łapie bo jestem leniwa xD

A i twój nick mi nie wchodzi.. ;p
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Destiny
Gość

 
#3
02-08-2012, 09:40
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Dum dum dum duuuum! :)

Dzięki wielkie za rady :D Przydadzą się na pewno *.*

Zapomniałam dodać, że mam tam podłogę ^.^"
Black_Dahlia

Przegrałam trochę nocy xD Co teraz mam?

Team:
[Obrazek: charizard.png] 69 lv. [Obrazek: umbreon.png] 48 [Obrazek: steelix.png] 48 [Obrazek: lugia.png] 73 [Obrazek: celebi.png] 72 [Obrazek: dragonair.png] 48

+te z wyższym expem:
[Obrazek: zoroark.png]
[Obrazek: marowak.png]

Lugia i Celebi to legendy, które wczoraj złapałam :3

[ Dodano: 2012-08-02, 08:52 ]
Buahahahah! Steelix na 55 jebie wszystkich na dwa hity C:<
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#4
02-08-2012, 23:38
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nononon ni źle, nawet.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Destiny
Gość

 
#5
03-08-2012, 11:08
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

*dumna.* poczekaj ty jeszcze kilka dni *zaciera rączki.*

Ciekawe są te ataki oszałamiające i sprawiające, że ktoś zasypia. Nie ogarnęłam jeszcze jak długo konkretne działają, ale zaczęłam szukać poków z głównymi takimi C:
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#6
04-08-2012, 13:02
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

no są, są, dlatego mój Lucario umie hipnozę xD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości