♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jua
Gość

 
#1
18-08-2012, 12:27

Tutaj mówicie jakie imię dali byś cię imię białemu kotkowi.

Ice
Padme
Gość

 
#2
18-08-2012, 14:38

<tu było brzydkie słowo>
Tworzysz grę, bo nie wiesz jakie byś dała imię dla kota?
Gdybym była modem dałabym Ci osta xd
Rosalie
Gość

 
#3
18-08-2012, 15:08

Padme, nie przesadzaj. Naskakujesz na Juę tak publicznie zamiast może jakoś grzeczniej napisać do niej na pw, jeśli to jest taki wielki problem dla Ciebie. Przeszkadza Ci coś ta gra? Może ktoś ma jakiś pomysł na imię dla kota i chce się nim podzielić. A jak nie, to temat sobie umrze po prostu. No proszę Cię, bez takich...
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#4
18-08-2012, 15:08
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Padme za to przekleństwo to i Ty mogłabyś dostać osta..
Jua, jakbyś nie zauważyła, to jest dział gry, a Twoje rozterki nad imieniem dla zwierzaka się do nich nie zaliczają.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Nigara
Gość

 
#5
18-08-2012, 15:27
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Jeżeli chodzi o brzydkie słowo, to nie ma nic o tym w regulaminie Ragnar, jeżeli mamy się tak czepiać. Równie dobrze mogłabym założyć grę z pytaniem, w co byś mi się radził ubrać xd

Poza tym, to nie ja tu łamię regulamin.
Cytat:8. Każdy fabularny post powinien zawierać min. dwa zdania złożone.

Jeżeli mamy już sobie tutaj coś wypominać, to przykładowo ten punkt w regulaminie, do którego Jua się nie stosuje i to na prawdę ja powinnam dostać osta za brzydkie słowo? To nie ja łamię regulamin.

I jeżeli tak bardzo wam na tym zależy, to mogę pisać również na Pw, choć dobrze wiem, że ktoś i tak by tutaj napisał swoją uwagę, prędzej czy później.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
18-08-2012, 18:09
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jua, o takie rzeczy możesz pytać w temacie Offtop albo na sb. Gry do tego nie służą.

Co do Padme:
Cytat: 3. Wszelkie spory należy rozwiązywać poza forum, ewentualnie przez PW.

Zwrócenie uwagi - jak najbardziej. Ale nieuzasadnione rzucanie się na innych to już zupełnie co innego.


A temat zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości