♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Oxena
Gość

 
#1
21-08-2012, 21:41

Jeśli sam tytuł Ciebie nie odstraszył, to...
Cześć. Jak widać zdecydowałam się założyć avatarnię, bo chciałabym się podszkolić w rysowaniu lwów, jak i innych zwierząt. Rysuję w stylu raczej kreskówkowym (1,2), chociaż od czasu, do czasu zdarza mi się narysować coś w stylu bardziej przypominającym realistykę, ale... To zdarza się bardzo rzadko więc nie proponuję abyście zamawiali prace w tym drugim stylu. Naczekalibyście się dużo, a efekty byłyby raczej marne.

Zasada 1#
Przyjmuje zawsze tylko 2 pierwsze zamówienia, od czasu, do czasu może 3. Nie wymagajcie ode mnie wciskania więcej, bo po prostu nie wyrobię się.

Zasada 2#
Nie jestem maszyną, nie siedzę ciągle przed komputerem i nie czekam, na wasze zgłoszenia/ nie rysuję przez okrągłą dobę. Zrozumcie to i doceńcie moje starania.

Zasada 3#
Proszę o dokładne zamówienia. Jeśli coś się nie zgadza, wina nie leży po mojej stronie.

Składając zamówienie, uzupełnijcie ten formularz:
Kod:
[b]Postać:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd (proszę o dokładny opis):[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Headshot, czy Cała Postać?[/b]
[b]Inne:[/b]


Otwieram 2 Sloty!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
22-08-2012, 17:40
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Postać: Felkę poproszę.
Wiek: 2,5 roku.
Wygląd (proszę o dokładny opis): http://kira-immoral.deviantart.com/art/M...-321786243 A tu masz cosik bez cieni: http://rinjapine.deviantart.com/art/Love...-192352231
Charakter: Felka to Felka. xP Taka troszkę słodka idiotka, ale ma przebłyski.
Headshot, czy Cała Postać? Cała, jeśli można.
Inne: Wierzę w Twój talent. ^^
Hofu
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:393 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 42

#3
22-08-2012, 18:24
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

Postać: Hofu
Wiek: Rok
Wygląd (proszę o dokładny opis): Nastoletni lew, zaciekawiony światem niczym lwiątko. Jednak widać już po nim trochę dorosłości. Wygląd pyska jest tutaj: http://i49.tinypic.com/358tqp0.png . Reszta ciała jest troszkę masywniejsza niż u normalnego samca. Chociaż to nie wina jakby się mogło wydawać grubości. Chodzi raczej o rozbudowane mięśnie, choć nie jest to wcale aż tak bardzo widoczne. Do tego ma niebieskie piórko za prawym uchem.
Charakter: Ciekawski nastolatek, który chciałby wyrwać się całkowicie władzy choć wie bardzo dobrze, że nie wypada. Chciałby nareszcie znaleźć miłość swojego życia, a dobrze wie że to wcale nie będzie łatwe.
Headshot, czy Cała Postać? Cała postać.
Inne: Dziękuję <3
Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym.
Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie.

W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marzenia, a ja­kaś niewidzial­na ręka
nam je przek­reśla.

Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś,
jak pot­ra­fimy być ni­mi
jutro?

[Obrazek: avatarniahofukopiakopia.png]
Głos
Oxena
Gość

 
#4
22-08-2012, 18:29
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

Ok, zamówienia przyjęte :3


STOP!

[ Dodano: 2012-08-23, 11:38 ]
Felija:
[Obrazek: felijacolorshadkopia.png]

Nadal jest STOP!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
23-08-2012, 12:40
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jeeej, ale fajna. :D Dzięki wielkie! Na pewno za jakiś czas wyląduje w podpisie czy tam na avie. I nawet kolory dobrze jej zrobiłaś. Ślicznie jest. ^^
Oxena
Gość

 
#6
26-08-2012, 21:16
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

[Obrazek: hofucoloringandshading.png]
http://img840.imageshack.us/img840/9940/...hading.png

I jest praca dla Hofu. Mam nadzieję, że się spodoba.


A w tym czasie, otwieram dwa sloty, ale tylko na headshoty!
Naomi
Gość

 
#7
26-08-2012, 21:31
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja chcę! Ja! Ja! Ja! :D
Postać: Naomi
Wiek: 2 lata
Wygląd (proszę o dokładny opis): Ma duże, oczy koloru błękitnego. Jej sierść jest koloru kremowego, z jaśniejszym pyszczkiem, szyją i brzuchem. Lwica jest zgrabna. Nie wiem co mam dodać dalej.
Charakter: Dawniej była bardzo nieśmiała, wrażliwa, delikatna i zamknięta w sobie. Lubiła samotność, spokój oraz ciszę. Jednakże pewne wydarzenia spowodowały zmiany w osobowości lwicy. Od tamtej pory postanowiła walczyć ze swoim lękiem i nieśmiałością. Stała się bardziej otwarta na innych. Coraz częściej jest radosna.
Headshot, czy Cała Postać? Headshot
Inne: Brak
Byłaby, bardzo wdzięczna :)
Akilian
Gość

 
#8
27-08-2012, 12:51
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Postać: Storm
Wiek: 9 miesięcy
Wygląd (proszę o dokładny opis): Storm ma srebrne (nie mylić z szarym) futerko, o pewnym połysku. Jest onno średniej długości, na tyle puszyste, by nie marzła w nawet najchłodniejsze dni, na tyle krótkie, by znowu nie grzała się podczas lata. Jej oczy są metaliczne, czyli niby niebieskie, choć przechodzą nieco w jaśniejsze odcienie (patrz na avatar). Jej uszy słyszą nawet najcichsze skradanie, a koloru są czarnego. Nos jest brudnoróżony, dalej biały*. Na lewym poliku, tuż pod okiem znajduję się niebieska kreska. Po nie kąd świadczy ona o pochodzeniu młodej. To chyba wszystko.

*Łatwiej ci będzie popatrzyć na avatara, zamiast czytać te moje głupstwa, ale zależy od ciebie.
Charakter: Ta mała nie jest do konca taka grzeczna i milunia, na jaką wygląda. Ze względu na swoje stado musi pokazać, że nie jest tylko małym, bezbronnym kociakiem, ale i maszyną do zabijania. Nie boi się bić, nie ważne, czy na poważnie, czy raczej jako zabawę. Jest twarda jak skała, możnaby rzec - gruboskórna. Emocje pokazuję rzadko, tyczy się to też zwyczajnej pogawędki. Jej chłód potrafi udzielić się innym. Tylko przy Shirze, swojej opiekunce jest inna - tam zachowuję się jak powinna, jak małe lwiątko, po trochu ciekawskie, po trochu wystraszone. Wtedy też nadarza się wyjątek i umie się śmiać. Charakter ma nieco dziwny i zagmatwany, ale osoba Twojego intelektu na pewno się połapie ^^l
Headshot, czy Cała Postać? Słowo się rzekło, nie będę się kłócić - headshot.
Inne: Miłej pracy kochana i niech moc tableta będzie z tobą!
Hofu
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:393 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 42

#9
27-08-2012, 13:41
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

Dziękuję ci bardzo <3
Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym.
Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie.

W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marzenia, a ja­kaś niewidzial­na ręka
nam je przek­reśla.

Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś,
jak pot­ra­fimy być ni­mi
jutro?

[Obrazek: avatarniahofukopiakopia.png]
Głos
Oxena
Gość

 
#10
27-08-2012, 13:44
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

Nie ma za co! :3

Praca dla Naomi:
[Obrazek: naoomikopia.png]
http://img29.imageshack.us/img29/9409/naoomikopia.png

Nadal jest STOP!

[ Dodano: 2012-08-27, 18:21 ]
Storm, łapaj.

[Obrazek: stormkopia.png]
http://img594.imageshack.us/img594/4060/stormkopia.png

Nadal jest STOP! Na razie, nie przyjmuje żadnych zamówień.
Tamara
Gość

 
#11
27-08-2012, 19:27
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

Zajefajna. ODBIERAM
Oxena
Gość

 
#12
03-09-2012, 21:19
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

No doobra. Otworzę dwa sloty, na całe postacie. Lub headshoty, a te będą z pewnością szybciej. Nie obiecuję jednak, że prace będą szybko.
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#13
03-09-2012, 21:26
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Postać:Shyeiro
Wiek:Kilka tygodni
Wygląd (proszę o dokładny opis):Nie ma żadnych znaków szczególnych, za to dam Ci linka: http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/2...5d3mrd.jpg
Charakter: Jeszcze nie jest ukształtowany.
Headshot, czy Cała Postać?Cała, poczekam trochę.
Inne: Poprosiłabym małego kociaka, może leżeć, siedzieć, gorzej ze staniem, uczy się chodzić ;)
Miłej pracy :D
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Eleas
Gość

 
#14
03-09-2012, 21:37
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Postać: Eleas
Wiek: półroczne lwiątko
Wygląd (proszę o dokładny opis): Kolorki są tutaj: http://i1268.photobucket.com/albums/jj56...ineart.png El jest dość krępej budowy. Prócz tego jest jak każdy normalny lwiak. Grzywka układa się na boki, trochę jak u Chumviego: http://images1.wikia.nocookie.net/__cb58...humvi2.jpg
Charakter: To paskudny, rozpieszczony bachor. Egoista do potęgi entej, nikt nie chciałby niańczyć takiego stwora.
Headshot, czy Cała Postać? Cała postać.
Inne: Nic. Potrzebuję dziada do podpisu :3
Aigéan
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:6 miesiący Liczba postów:54 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#15
03-09-2012, 21:40
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

Postać: Idril
Wiek: 22 miesiące.
Wygląd (proszę o dokładny opis): Hu, no...szczupłe toto, pazurki ma zawsze wystające. Morka jak na avatarze - skrzywiona. Innych udziwnień - brak. Kolory takie same jak na avatarze - jedyne udziwnienie to kropki na nosie, barku i szyi, widać je. Ślepia jasnożółte.
Charakter: Idril...bo ja wiem. Ha, używając fachowego określenia - neutralna. Spokojna, ale minę ma niespecjalnie, cały czas. Marudzi dość często, ocenia po wyglądzie. Ma problem z przyznaniem się do błędu, ale umie to zrobić. Wredna nie jest, chyba że kogoś wybitnie znielubi.
Headshot, czy Cała Postać? Cała postać.
Inne: Pozycja! Stojącą bym prosiła, z przednią łapą uniesioną? Jakby chciała zrobić krok do przodu. Chyba że wolisz siedzącą, no problem. Miłej pracy!

[ Dodano: 2012-09-03, 20:41 ]
Jup, no i spóźniona...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości