♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shun
Gość

 
#16
10-09-2012, 00:19

Pierdolicie głupoty.

Takie tematy zawsze się przydadzą, prędzej ktoś zajrzy do tego jedego wybranego działu i się odezwie, niż bedzie szukał bo forach, subforach i subsubforach [ O.o ] czy ktoś akurat jest wolny, czy nie jest z kimś już umówiony [bo wy się potraficie wydzierać na byle kogo, ze wam wszedł do tematu, bo coś tam]. I nie mówicie mi, ze nie bo sami siebie nie znacie i tyle.
Bjorn
Gość

 
#17
13-09-2012, 14:33

Nieprawda. Właśnie przez to ludzie stracą już całkiem poczucie klimatu i fabuły. Jak ktoś chce presetowaną historię to niech spieprza grać w metina. Albo Pokemony. Proste.
No i normalne, że jeśli ktoś robi seksy a tu nagle ktoś przychodzi i pyta jak tam pogoda... c:
Naprawdę robicie w tej chwili z użytkowników ciemną masę. A oni na to przystają bo nie mają na tyle odwagi by zrobić coś bez przyzwolenia.
Problem leży w polityce forum, nie wiem dokładnie co, może to po prostu zbyt dużo zasad, które automatycznie dławią pewność siebie i nowi albo ci powiedzmy starsi ale jeszcze nie weterani po prostu boją się ryzykować że zrobią coś, za co od razu zostaną uznani za debili albo dostaną ochrzan od adminów.
Ja wiem, że osoby które mają coś źle wpisane w profilu są irytujące bo takie coś zdarza się nam na co dzień, ale oni niestety mają takie coś pierwszy raz.
Dobra zbaczam z tematu, sory. Już mi się włączył chaos mode więc skończę posta.

I nadal podtrzymuję swoje zdanie- stanowcze NIE.

[ Dodano: 2012-09-13, 13:36 ]
A i żeby nie było, nigdy w życiu nie powiedziałam komuś żeby wypierniczał z tematu. MOŻE zdarzyło mi się coś takiego na początku mojej "kariery" ale dlatego że to było modne a jak wiadomo nie miałam swojej osobowości więc robiłam to samo co inni xD I nie było to darcie się "wypad stąd" jak już ktoś wlazł tylko prośba żeby nie wchodzić, na SB albo w poście. I serio, nie pamiętam żadnego konkretnego przypadku, mówię tylko coś co mi się kojarzy i widzę to przez mgłę.
Shun
Gość

 
#18
13-09-2012, 16:51

Chyba cię pogrzało. Taki temat jest wszędzie, jest dobry i na pewno nie robi ludziom waty z mózgu. Nie wiem czy ktoś lubi się szwendać po forach i patrzeć co nowego w pbfach jak ja, ale jęczę za siebie, że na każdym forum o wysokim poziomie jest taki temat a nawet parę. Możecie sobie posprawdzać takie fora, nie jest ich specjalnie dużo więc nie ma problemu.
Bjorn
Gość

 
#19
13-09-2012, 17:22

Zróbmy najlepiej ankietę.
Vinity
Gość

 
#20
14-09-2012, 00:54

I zagłosujmy fszyscy na NIE xD
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#21
14-09-2012, 13:57
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Przeciwko, Mon wytłumaczyła Wam wszystko dostatecznie łopatologicznie, bym mógł cokolwiek od siebie dołożyć.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#22
14-09-2012, 14:31
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Macie ankietę: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...67#pid7267


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości