♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

29-07-2015, 16:18
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Pytanie nieaktualne, ale z tego co pamiętam, to ktoś w końcu wszedł.

Czy Cieniowisko będzie siało zamęt w całej Lwiej Krainie czy mało kto ich zauważy?
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

30-07-2015, 13:25
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Będą siali zamęt, ale nie w całej krainie. Poza tym mają dosyć blisko pewną przeciwwagę :P
---
Znowu zapomniałem zadać pytania! Wolę odpowiadać xD

Czy Sadism ostatecznie zostanie dobrym bohaterem, czy jednak zostanie tym złym ?
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Moréna
Konto zawieszone

Gatunek:hybryda sępa Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:96 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 40
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

04-08-2015, 10:17
Prawa autorskie: ja

Wszystko zależy od tego jaki udział będzie w tym zmiękczaniu serca miała Taal.

Czy Xis odnajdzie się społecznie i zasłuży na większy szacunek w cieniowisku?
Odpowiedz
Ayo
Konto zawieszone

Gatunek:mieszanka lamparta i lwa (Lipard) Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:70 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

04-08-2015, 10:20
Prawa autorskie: lioden

To zależy jak będzie działać i na ile jej lamparci instynkt będzie działał. W końcu to nie zbyt stadne ;D

Czy grupa Sadisma osiągnie coś więcej? Czy skupiać się będzie na ambicjach lidera?
[Obrazek: zzz_by_dirke-dbppepp.png]
Odpowiedz
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

11-08-2015, 08:05
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Mogliby osiągnąć coś więcej, o ile nie będą sobie wchodzili w drogę razem z Cieniowiskiem (co moim zdaniem byłoby bardzo ciekawą kwestią).


Jaki stosunek będą miały do siebie teraz stada, od kiedy pojawiły się dwie nowe grupy?
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

04-09-2015, 17:48
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Lwia ziemia nic nie zrobi póki nikt im nie zagrozi, podobnie jak Zachodni, chociaż ci będą bardziej zbierać informacje żeby mieć pełen obraz sytuacji. A Księżyc będzie dalej robił to co robi, bo właściwie nie ma potrzeby ich naruszać. Aczkolwiek wydają się najbardziej sprzeciwiającą się grupą i w razie zagrożenia ich religii to zaatakują pierwsi, o. :v


Jak lwi zareagują na ciągłe wybywanie królowej i jej zabrzuchaczenie? :v
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Zdzierad
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:31 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 78
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

04-09-2015, 17:59
Prawa autorskie: ja

eee Vei zniknęła na jakieś 2 dni i tylko raz więc come on, to nic wielkiego. Może budzić niepokój, ale to było jednorazowe zniknięcie, a nie długotrwała nieobecność. A na zabrzuchaczenie na pewno zareagują radością i zdecydowanie zaciekawieniem, kto jest za owe odpowiedzialny.

Czy Frigg nauczy się żyć w stadzie, czy poczucie osamotnienia i braku zrozumienia weźmie górę?
[Obrazek: aaapodpiss_by_ragous-d9aixby.png]
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

13-09-2015, 01:22
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Raczej jej trudny charakter wygra. Obstawiam że będzie chylić się ku autodestrukcji do czasu gdy znajdzie sobie kogoś.

Czy Sadism oszaleje z braku celu w życiu, i z zastanawiania się nad filozoficznymi tematami, czy jednak ogarnie się i rzuci w niepamięć dawne czasy wracając do trzymania krótko wszystkich i knucia podłych intryg? A może zmieni się na lepsze? Ogółem jak sądzicie , jaka będzie jego przyszłość.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

13-09-2015, 01:45
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Zależy w jakiej sytuacji znajdzie się Twoja grupa. Jeśli będzie spokojnie i stabilnie to na 99% szans odwali mu całkowicie. Jeśli będziesz musiał ogarniać sytuację, to jest wysoce prawdopodobne, że Sadism się naprostuje. Według starej zasady, że od dobrobytu się w dupie przewraca, a im więcej kryzysów i kłód, tym jest to bardziej stymulujące intelektualnie i motywujące, aby wziąć los w swoje ręce i działać... Choć w Twoim przypadku branie czegokolwiek w dłonie może być nieco kłopotliwe xDD
Potrzeba matką wszelkiej aktywności :v A co z nim będzie dalej? Hm... skoro planujesz zostać dumnym ojcem, to myślę, że dość mocno zaangażuje się na tym polu (sam był porzucony prawda? więc obstawiam, że pamiętając o tym będzie chciał synowi oszczędzić swoich złych doświadczeń), choć z pewnością nie porzuci Bractwa, może je jednak nieco zaniedbać, co z kolei byłoby pretekstem pod jakiś przewrót, bo przywódca "zmiękł". Inną opcją jest to, że powieli nieświadomie schemat i skupi się na Bractwie zaniedbując syna, wtedy bardzo prawdopodobne, że zyska wroga w kimś w kim za żadne skarby nie chciał by go mieć. Obie wersje są dość prawdopodobne, choć ja bym osobiście się do tej pierwszej przychylał, bo skoro Bractwo miało być dla niego jakimś pokrętnym substytutem rodziny, to gdyby miał normalną pewnie zaangażowałby się w nią bardziej niż w grupę.

To ja też poproszę coś dla siebie. Czy wg was Fuko dołączy do jakiegoś stada?
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

23-09-2015, 00:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie wydaje mi się, jest zbyt niezależną jednostką. Zresztą pisałeś o tym na sb, to co się pytasz. :( Za krótko zna Ayumi, żeby zrobić dla niej coś takiego, nawet jeśli wiąże z nią pewne poważne życiowe plany.

Czy Ines w końcu się z kimś zwiąże?
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

24-10-2015, 17:27
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Możliwe, ale mało prawdopodobne.

Czy Mako zostanie zdetronizowany?
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

27-10-2015, 08:56
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Na lewno nie przez bandę dzieciaków. Podejrzewam że sam spróbuje wyznaczyć nowego króla, więc albo znajdzie sobie kogoś, albo zwyczajnie wyznaczy.

Jaką przyszłość przewidujecie dla Vult?
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

07-01-2016, 18:50
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Latać raczej nie będzie, co nie przeszkodzi jej w utrzymaniu wysokiej rangi w Bractwie - a może i będzie się stawać coraz ważniejsza.

Czy Zephyr będzie miał partnerkę? ;)
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

06-03-2016, 23:21
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Wszystko zależy od skali focha, którego Felija strzeli prędzej lub później na Shelotha. Jeśli będzie duży, no to istnieje takie prawdopodobieństwo, chociaż ciężko byłoby to nazwać wartościową relacją. W każdym razie, nie życzyłbym temu zwierzęciu odnalezienia drugiej połówki w jednej z tutejszych lwic, zepsuło by to jego etos samotnego drapieżnika, podążającego swoimi ścieżkami.


Za którymi użytkownikami, a może postaciami, tęsknisz najbardziej? A może których Ci w tej chwili najbardziej brakuje?
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

07-03-2016, 20:11
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Zdecydowanie Taal. Przybrana córcia Sadisma to postać której okropnie mi brakuje. Nie grała jakoś specjalnie długo, ale na tyle bym naprawdę polubił jej postać. Wychowywanie małej było wspaniałym momentem w życiu Żmija. Mała dawała sporo radosci dla Bractwa. I wydaje mi się ze je tez spajała.

Którzy użytkownicy według ciebie najbardziej odmienili forum? Wymień przynajmniej 5...
(Od samego początku forum, także Sherkhan czy ktoś sprzed lat również może być )
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości