♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ares
Gość

 
#76
24-10-2012, 22:32

Noo.

Czy Ares, Akira i Ailla zostaną zaakceptowani przez stado?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#77
24-10-2012, 23:33
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Trudno powiedzieć, chociaż inni raczej nie będą mieli wyjścia. Jakby nie było Rag nawet polubił kulki.

Czy podleganie Shun demonowi, mieszkającym Kami sprawi, że dołączy do Świtu?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Naomi
Gość

 
#78
25-10-2012, 18:50
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Raczej wątpię

Czy zapowiada się na to, że Moran i Padme rozstaną się ze sobą? (To, że zadaję to pytanie, nie znaczy, że tego chcę)
Odpowiedz
Aigéan
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:6 miesiący Liczba postów:54 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#79
25-10-2012, 19:03
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

Trudno powiedzieć. Raczej nie, chociaż kiedyś może do tego dojść, choćby za sprawą Kaisera.

Czy ktoś poza Khay zacznie wykorzystywać opcję "Ducha Stróża"?
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#80
26-10-2012, 23:19
Prawa autorskie: Malaika4

Niewykluczone, choć nie śledzę Khayaal, więc nie wiem w jaki sposób to robi.



Czy Pad postanowi spotkać się z matką, wbrew swym obawą, czy jednak odpuści i wróci z Dartem?
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#81
26-10-2012, 23:31
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Myślę, że podejmie to ryzyko i zechce ją ujrzeć.

Gdyby Padme opuściła stado, co zrobiłby Moran - rozstałby się z nią, odszedłby za nią, a może nadal by z nią był, jednocześnie będąc częścią Świtu?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#82
27-10-2012, 00:12
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Odejście ze stada nie wchodzi w rachubę, myślę raczej, że rozstałby się z nią.

I tu pytanie do tych, którym chce się śledzić losy szarego.
Czy Rag odnajdzie się w Świcie czy może opuści stado i postanowi poszukać odpowiedzi na swoje pytania na własną łapę?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#83
27-10-2012, 00:18
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

znasz moje zdanie na ten temat - jak dla mnie Ragnar pod wpływem odpowiedniego impulsu mógłby opuścić stado, zwłaszcza, gdyby odpowiednie pytania zadał mu ktoś bliski - w tej roli widzę Alainę.

czy Vinity zechce dołączyć do Świtu i czy zostanie przyjęta? a jeśli tak - jak przeżyje to Vasanti?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Samara
Gość

 
#84
27-10-2012, 00:24
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Przyjęta zostanie, a czy by chciała... Myślę że tak, sokoro w LZ nie czuje się dobrze, spróbuje poszukać szczęścia w Świcie, a co do Vei.. Myślę, że potraktuje Vinity jako zdrajczynię, jednak nadal będzie ją darzyła siostrzną miłością.


Czy Nowa Północ ma jeszcze szansę, by się podnieść?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#85
27-10-2012, 00:27
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

To bardzo możliwe, biorąc pod uwagę jej stan i to, w jaki sposób Moran prowadzi z nią rozmowę. Vasanti za dobrze nie znam, ale po kilku przeczytanych postach myślę, że skreśliłaby siostrę, a w stadzie zostałaby okrzyknięta zdrajczynią.

Hmm, co by tu..
Akilian właśnie urodziła lwiątko na terenach Świtu, natknie się na nią patrol i.. no wiecie?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Samara
Gość

 
#86
27-10-2012, 00:33
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Odpowiem, choć trochę się spóźniłaś z odpowiedzią na pytanie Khayal..



Świt albo ją zatłucze, za ponowne pokazywanie się na ich terenach (zwłaszcza, że będąc w lochach, miała czas, by się ogarnąć i nie pokazywać u Świtezian), lub przegna i ją i bachora. Jednak jestem bardziej ku zabiciu.


Jak Kami zareaguje na wieść o potomstwie swojego przyszywanego wnuka, oraz na wieść, kim jest matka?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#87
27-10-2012, 00:50
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Na wieść o potomkach Arto raczej się ucieszy, gorzej za to z faktem, że matką jest Felija-z tego nie będzie już tak zadowolona i być może zgani za to musztardowego. Ale kto wie, to tylko moje domysły.

Czy ze znajomości Khayaal i Hordiana wyniknie coś większego?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Samara
Gość

 
#88
27-10-2012, 00:52
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Wątpie, tylko z tego powodu, że Horidan kończy z KL xd



Czy Samcia będzie chciała z Mon pogadać, czy nie?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#89
27-10-2012, 20:00
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie wiem, nie napisałaś żadnego posta fabularnego, a historia z KP niewiele mówi.

Skoro Akillian tak przeszkadza w życiu jej młode, to czemu nie zostawiła go na pastwę Padme, tylko zabrała ze sobą? Ta, chce niby podrzucić je Erickowi, ale po co?
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#90
27-10-2012, 20:09
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

żeby mieć postać w SŚ, to przecież widoczne jak na dłoni. wierzy, że dziecko Ericka tam trafi z automatu i wreszcie dostanie się do stada, do którego próbuje wejść od początku.


czy Felija kiedyś jeszcze zainteresuje się dziećmi?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości