komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>

inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox

Generator statystyk

CZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Królowa
*
GatunekLew PłećSamica Wiek5,5 roku Tytuł fabularnyMedyk Tytuł pozafabularnyGłówny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Cytatów / Mistrz Kalamburów / Geniusz Liczba postów:2,781 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 10

29-05-2017, 12:27
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / tokka-a, cienie Ragous

W czerwcu będzie event z okazji rocznicy forum, najpewniej 23-25 czerwca.

Gdybyś zakładał/a stado, to jakie by ono było?
Odpowiedz
Sirisa
Młode
*
GatunekLew PłećSamica Wiek1 rok Liczba postów:40 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 35
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 5

29-05-2017, 12:38
Prawa autorskie: choiicho

Takiego typu jaka była frakcja nieustraszeni w ,, niezgodnej". Odwaga, spontaniczność, byłoby to bardzo ekspansywne stado. Byłaby w nim staranna selekcja, umiejętności członków. Zero jakiś wierzeń, ryzyk fizyk ;)

A pytanie?
Odpowiedz
Chikja
Samotnik
*
GatunekHydra vulgaris PłećSamica Wiek5 lat Tytuł fabularnyWędrowiec Tytuł pozafabularnyVIP Liczba postów:632 Dołączył:Cze 2012

Siła: 63
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

17-06-2017, 22:01
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-Leonheart

Nima :v..he :D ~

Czy prowadzenie postaci zgodnie z założeniami idzie Ci dobrze? Czy wręcz przeciwnie, naginasz czasem jej charakter by kogos nie urazić/ zrobić przykrości, tudzież z sympati lub strachu przed zwyzywaniem? >^>
Odpowiedz
Huntrees
Samotnik
*
Gatuneklew PłećSamica Wiek1 rok i 9 miesięcy Liczba postów:344 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 63
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 25

17-06-2017, 23:46
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

/ sory. wybaczcie za moje ogarnięcie (albo raczej jego brak)/

Niezbyt mi idzie trzymanie się planu.Szczerze to na początku miałam w planach piękne charaktery dopracowane itp. Ale z tego i tak gówno wychodzi. No więc teraz raczej próbuję po prostu zadawać sobie pytanie co ta postać by zrobiła i w większości przypadków trochę zmieniam ten początkowy zamysł. Nie dlatego, że kogoś lubię albo nie, ale dlatego, że np. fabula wtedy będzie ciekawsza. No tylko zdarza mi się dać ponieść ( ekhm ekhm chciałam urozmaicić fabułę na Huntrees i zobaczcie jak to się skończyło ;) )

Czy swoje postacie wymyślasz przez dłuższy czas czy zakładasz je spontaniczne pod wpływem magii chwili?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Królowa
*
GatunekPanthera spelaea+ PłećSamica Wiek10 suszy Znamiona5/5_{1} Tytuł fabularnyMedyk ZezwoleniaCechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Tytuł pozafabularnyVIP / Moderator Liczba postów:1,657 Dołączył:Cze 2012

Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 10

18-06-2017, 11:03
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda

Nie powiem bym myślała nad założeniem którejkolwiek postaci dłużej niż tydzień :v
Jednak ciekawe jest to, że nim w ogóle można nazwać ten twór OCem mam w głowie kilka fajnych pomysłów. To jak dobieranie elementów z rożnych koszyków, każda z moich postaci ma w sobie cząstkę z mnie samej, więc można powiedzieć że odgrywam kawałki własnej złożonej osobowości.
To takie czitowanie |"D
Często też biorę sobie szablony z zodiaku, nie traktuje samego tematu mega poważnie, ale np są tam bardzo fajne wzorce. Polecam jeśli ktoś ma problemy w szczególności z dobraniem wad i zalet ;v
Kolejną kwestia jest fakt, że na rozwój postaci mają wpływ czynniki zewnętrzne, jak wydarzenia losowe interakcja z innymi, dojrzewanie postaci. 

Więc Samo założenie postaci trwa szybko, ale jej dopicowanie i kilka lat :>

Jaki jest twój stosunek do 'taxidermist' - czyli do rzeczy wykonywanych z zwierząt, ozdoby pokroju futra, wypchane zwierzątka, kości, naszyjniki, z pióra itp.
W cionszy od 15.04.2017
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 

[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości