♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
01-09-2012, 13:26
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Potrzebuję pogodynki. Piszę pogodę już od jakichś 2,5 roku i powoli mnie to nuży, więc fajnie by było, gdyby znalazła się jakaś miła osoba, która mogłaby mnie w tym wyręczyć.

Na czym to polega?
Ostatniego dnia obowiązującej pogody (w tym przypadku 13.09), ew. kilka dni wcześniej, należy wysłać mi na Feliję pw o temacie 'Pogoda' (to ważne, bo ja mam tych pw sporo i mogą mi się mieszać).

A co w tym pw?
Pogoda na najbliższe dwa tygodnie, uwzględniająca temperaturę w dzień i w nocy, zachmurzenie, opady (mogą być też z rozróżnieniem na miejsca), wiatr i co tam jeszcze sobie wymyślcie. Można tez, oczywiście, dodawać różne kreatywne wzmianki od siebie.
Wskazane jest opieranie się na faktycznej pogodzie w tym klimacie. Ja zawsze korzystam z tego klimatogramu.

Co z tego macie?
Tytuł 'Pogodynka', satysfakcję, a jeśli wykażecie się zaangażowaniem i systematycznością, to także większą szansę na zostanie moderatorem/adminem w dalekiej przyszłości. :) Chyba że już się nim jest, wtedy musicie się nacieszyć tytułem i satysfakcją.


Formularz:
Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać pogodynką?[/b]
[b]Masz w tym doświadczenie?[/b]
[b]A czas masz?[/b]
[b]Dlaczego ty?[/b]



Pogodynka (tudzież Pogodyniarz? Pogodynek?) będzie w liczbie jeden. Zgłoszenia do przyszłego piątku wieczorem (07.09) w tym temacie.
Echo
Gość

 
#2
01-09-2012, 13:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dlaczego chcesz zostać pogodynką? Lubię takie rzeczy :D
Masz w tym doświadczenie? Jeżeli zadania z geografii na ten temat się liczą to mam :D
A czas masz? Mam.
Dlaczego ty? Ponieważ mam tylko jedną postać i dość dużo czasu. W roku szkolnym bez problemu mogę siąść i napisać prognozę pogody.
Jua
Gość

 
#3
02-09-2012, 22:00
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dlaczego chcesz zostać pogodynką? Bo lubię robić takie rzeczy.
Masz w tym doświadczenie? Tak.
A czas masz? Yes.
Dlaczego ty? Bo się na tym znam.
Bjorn
Gość

 
#4
05-09-2012, 17:46
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja, bo to robię already xD
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#5
05-09-2012, 23:28
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Dlaczego chcesz zostać pogodynką? Bo mam w sumie sporo wolnego czasu ... i w sumie zjawiska pogodowe nie są mi obce
Masz w tym doświadczenie? Tsa ...
A czas masz? to zależy o jakim wymiarze mówimy ... dziennie znajduje na forum jakieś 2h ... w sumie to napisać prognozę to chwila
Dlaczego ty? Bo masz 3 inne zgłoszenia tylko ... a ludzi od pogody nigdy nie za wiele ?
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
07-09-2012, 19:34
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dobra, niniejszym ogłaszam, że nową pogodynką zostaje... Echo!

Dlaczego?
1. Zgłosiła się niedługo po założeniu tematu. To znaczy, że naprawdę ma chęci do tego, a nie takie podejście typu 'no dooobra, w suuumie mooogę...'.
2. Nie ma innych zajęć na forum poza prowadzeniem jednej jedynej postaci. Trzeba ją czymś zająć. :D

Pozostałym dziękuję za zgłoszenia, ale mam nadzieję, że Echo sobie poradzi.
A samą Echo proszę o nadesłanie mi najpóźniej 13. pogody na najbliższe dwa tygodnie. Jak będzie ładna, to dostaniesz tytuł Pogodynka. Wierzę w ciebie. ^^
Bjorn
Gość

 
#7
07-09-2012, 21:16
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zero wdzięczności. Phie.

[ Dodano: 2012-09-07, 20:21 ]
Jak już przechodzę na emeryturę, to chyba należy mi się jakaś renta albo nagroda honorowa, nie? W końcu na starym forum dosyć długo się tym zajmowałem. c:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
07-09-2012, 23:06
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja to robiłam przez całą twoją nieobecność i jeszcze trochę i nic nie dostałam. xp

A co byś chciała? ^^
Nazeatu Shahaz
Gość

 
#9
07-09-2012, 23:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ty jesteś adminem, to był twój obowiązek, a ja robiłam to z dobrego serca xp A jakbyś sobie życzyła nagrody to by to było tak, jakby Komorowski przyznał sobie medal za bycie prezydentem xD
A co ja mogę chcieć... Nic na tym forum nie ma znaczenia, wystarczy zwykłe "dziękuję" xD
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#10
07-09-2012, 23:45
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie chcę nic mówić, ale ty też byłaś wtedy adminem. xD

No to dziękuję. :D
Nazeatu Shahaz
Gość

 
#11
07-09-2012, 23:51
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie, ja byłam juniorem xd Adminem byłam chwilę bo spieprzyłam z forum zaraz po awansie.
Poza tym ty bardziej byłaś adminem xD

Noł problem ziom. C:
Tak, mam dziwny nastrój, nie pytajcie czemu bo nie wiem.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#12
08-09-2012, 00:03
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ale ja wtedy też byłam juniorem, nie?
Bardziej, taaak? xD
Bjorn
Gość

 
#13
08-09-2012, 19:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Chodzi mi o to bycie adminem w sensie mentalnym xd Ja do tej pory zastanawiam się, jakim cudem znalazłam się na stanowisku juniora a potem jakimś JESZCZE WIĘKSZYM cudem wyniosło mnie na admina.
Ja jestem przecież jedną z tych osób, które są leniwe, wykorzystują ludzi i myślą tylko o sobie, a ostatnio nawet chamstwo do tego doszło (łaa staję się pewniejsza siebie?).
Zupełne przeciwieństwo dobrego admina xp Shet: *macha łapkami* Annyeong! Ta dobra to Felija. I bez przesady - dobry z Cię człek.
No a ty? Ja zawsze zastanawiałam się jaką osobą trzeba być, żeby mieć dobre oceny, życie w realu, przyjaciół w realu, 10 postaci na 25587 forach i na każdym tysiące postów... W dodatku jakieś tam inne pierdoły które nierzadko wymagają zaangażowania. No i do tego hobby dochodzi... Ty nie jesteś człowiekiem, ty jesteś jakimś robotem albo nie wiem... Jedną z trojaczków z jedną jaźnią.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#14
08-09-2012, 20:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja po prostu dobrze sobie rozkładam czas. Nie oglądam telewizji, nie gram w gry, no a teraz z for zostało mi w sumie tylko KL. I szybko się uczę. I potrzebuję siedmiu godzin, żeby być w miarę wyspaną.

Aaa ty byłaś adminem, bo zależało ci na forum, no i ludzie na ciebie głosowali, np. ja. :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości