♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
06-09-2012, 20:33
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Obiło mi się o uszy, że chcecie nowych MG. Fakt, teraz kompetencje MG są większe niż wcześniej i dobrze by było, żeby znaleźć jeszcze kilku. Dla uproszczenia stworzyłam pewne 'specjalizacje' - można się zgłosić do jednej, kilku albo po prostu napisać, że chce się być pełnoprawnym MG od wszystkiego. :)

Specjalizacje:
Walki - tu wymagana jest dobre obeznanie z tym tematem, czytanie ze zrozumieniem i częste odpisywanie (po odpisie wszystkich osób biorących udział w konkretnej akcji [np. walka dwóch postaci] następuje post MG)
Polowania i wyprawy po medykamenty - częste odpisywanie, znajomość tutaj.
Choroby - wymagana systematyczność oraz znajomość tego tematu. Trzeba prowadzić chorobę od początku do końca, pamiętać o przyczynie, skutkach, odejmować HP...
Opale i Rafiki - ten temat. Rozdawanie opali za eventy i cotygodniowy bonus (a także inne bonusy) oraz prowadzenie Rafikiego (ten MG posiada hasło do konta Rafikiego).
Akcje zorganizowane - patrzeć tutaj. Prowadzenie akcji na prośby userów, mniej więcej zgodne z ich życzeniami (poza polowaniami i wyprawami po medykamenty).
Akcje spontaniczne - czyli nieplanowane, wymyślane w całości przez MG. Może rozdawać PD i opale, wymagana kreatywność, a najlepiej też 'ładne' posty. Jest on również odpowiedzialny za pisanie o zmianach pogody (np. 'nagle rozpętała się ulewa') zgodnie z tą, która jest w ogłoszeniach.
Mini MG - własna postać specjalna, która przychodzi nieproszona tam, gdzie nie trzeba i miesza w fabule. Jest to zazwyczaj albo jedno Inne zwierzę, albo kilka podobnych osobników (np. grupa szakali). Można też posiadać kilka kont, a na każdym inną postać (tu już mogą nie mieć ze sobą nic wspólnego). Mini MG pisze domyślnym kolorem, może jednak wprowadzać różne drobne akcje spontaniczne, które już zapisuje na czerwono. Postacie te mogą posiadać drobne udziwnienia/specjalne zdolności, jednak bez przesady. Te udziwnienia/zdolności muszą być wcześniej zaakceptowane przez administrację.

Każdy MG pisze na czerwono z konta Mistrz Gry (ew. Rafiki lub własny Mini MG) i może przypominać o obowiązującej pogodzie.

Jak mi się jeszcze coś przypomni, to dopiszę.


Tradycyjnie, wypełniacie formularz. Liczę na dużo zgłoszeń, w końcu macie spory wybór. ;) Myślę, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie. A jak nie, to zawsze można podawać własne propozycje, jeśli uważacie, że pominęłam coś istotnego/ciekawego.

ZGŁOSZENIA DO 13.09 (macie tydzień).

Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać MG?[/b]
[b]W jakich specjalizacjach?[/b]
[b]Masz w tym doświadczenie?[/b]
[b]A czas masz?[/b]
[b]Dlaczego ty?[/b]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#2
06-09-2012, 20:42
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Dlaczego chcesz zostać MG? bo się zezłościłam z dwóch powodów: po pierwsze, czekanie na MG w eventach, po drugie, niedawna akcja z zabijaniem postaci Tamary bez czekania na post MG. chcę, żeby ta ranga wiązała się z poczuciem odpowiedzialności i kojarzyła z solidnością.
W jakich specjalizacjach? walki; polowania i wyprawy; akcje zorganizowane
Masz w tym doświadczenie? mam. byłam MG na dużych RPG sieciowych, w tym w jednej Głównym Mistrzem Gry odpowiedzialnym za fabułę całej krainy. detale na życzenie, raczej są zbędne.
A czas masz? na neta? zawsze.
Dlaczego ty? bo się na tym znam. mam dziewiętnaście lat, w RPG gram od siedmiu (co na tym forum raczej należy do większych wartości), jestem kumata i da się ze mną pogadać - nawet, jak się do kogoś uprzedzę, nie spuszczam go w kanał. na dowód wywołam do tablicy Arto, z którym porozmawialiśmy sobie trochę i zmieniłam poglądy na jego temat, początkowo nie za dobre. ;)
w dodatku szybko ogarniam, jakie sa zasady oficjalne i nieoficjalne, a jak nie wiem, to nie boję się spytać. no i umiem pisać :P
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Akilian
Gość

 
#3
06-09-2012, 20:55
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Dlaczego chcesz zostać MG? MGowanie nie jest mi obce, na innych forach zostawałam jednym z nich. Nie mam problemu z poprawnym pisaniem jak i prowadzeniem walki, czy po prostu akcji. Piszę z sensem, nie jak pierwszak i potrafię dźwignąć ten ciężar. Jest to dla mnie dodatkowe zajęcie, na które mogę spokojnie znaleźć czas. Nie mam tzw. słomianego zapału, jeśli coś już jest postanowione nie odpuszczam. Lubię mieć coś do roboty, a tego typu posada zawsze ma co robić. Odpowiada mi to 100%,, nie martwię się, że popełnię błąd, bo to się nie stanie.
W jakich specjalizacjach? Wyprawy, polowania i ostatecznie znajdowanie opali poprzez postaci.
Masz w tym doświadczenie? Owszem, byłam MG na kilku forach, które, niestety umarły.
A czas masz? Na forum jestem jakieś 5 godzin dziennie, więc owszem
Dlaczego ty? Jestem doświadczoną MG, potrafię prowadzić najróżniejsze akcje, polowania.. Tym bardziej, że jestem człowiekiem zaufanym i sumiennym. Mimo zaledwie nieskończonych 13 lat umiem podołać zadaniom i przede wszystkim mam na to czas. Mimo, iż bywa, że gadam bez sensu rozumiem poniektórych i w miarę uspokajam kiedy trafiam na kolejnego usera, który tylko prosi się o krzyk. Potrafię być opanowana, nawet w sytuacjach kryzysowych. Jak każdemu i mi puszczą czasem nerwy, nie znaczy to jednak, że drę ryja na kogo popadnie. Znam regulamin i wiem co mi wolno, a czego nie. Jest też duża szansa, iż spełnię obowiązek, a użytkownicy nie będą narzekali, że MG nigdzie nie ma.
Aigéan
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:6 miesiący Liczba postów:54 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 15

#4
06-09-2012, 21:16
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

Dlaczego chcesz zostać MG? Mam trochę czasu wolnego, dobrze byłoby go spożytkować na coś pożytecznego, kiedy np. czekam na odpis C:
W jakich specjalizacjach? Opale i Rafiki.
Masz w tym doświadczenie? Szczerze? Nie. Nie mam, ale nie wydaje mi się to trudne, wystarczy być zorientowanym w tym, kto dostaje opal i po prostu napisać o znalezieniu wybranej ich liczby w temacie w którym znajduje się nagradzana postać. Ot, nic trudnego.
A czas masz? Mam, dlatego się zgłaszam.
Dlaczego ty? Dlaczego ja? XDD Bo chciałabym, chociaż w ten sposób odciążyć innych MGów, no i żeby użytkownicy nie musieli czekać nie wiadomo ile na rozdanie opali. Tyle.
Naomi
Gość

 
#5
06-09-2012, 21:27
Prawa autorskie: KamiLionheart/obróbka; Lisha

Dlaczego chcesz zostać MG? Chciałabym się przydać na coś forum, a przy okazji spróbować czegoś nowego.
W jakich specjalizacjach? Polowanie
Masz w tym doświadczenie? Tak naprawdę to nie, ale chyba no nie zaszkodzi. Zresztą mogę wziąć go nawet na próbę. Po za tym mogę się nauczyć (o ile ktoś mi wytłumaczy co i jak)
A czas masz? Jak mam internet (rzadko się zdarza że go nie mam) to mam czas
Dlaczego ty? Chciałabym się na coś przydać i pomóc reszcie MG. Nie zawiedziecie się na mnie.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#6
06-09-2012, 21:32
Prawa autorskie: Malaika4

Dlaczego chcesz zostać MG?Bo mam za dużo wolnego, a od czasu do czasu należałoby się komuś wtrącić w wątek.
W jakich specjalizacjach?Akcje spontaniczne najlepiej.+Akcje zorganizowane, bo jak widzę zgłoszeń tylko przybywa, a nie ma kto ich prowadzić.
Masz w tym doświadczenie?Żadnego. Mogę spróbować zrobić to tu.
A czas masz?Aż nadmiar.
Dlaczego ty?A dlaczego nie?
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Amanis
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Wschodu Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:82 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 50

#7
07-09-2012, 10:04
Prawa autorskie: Tigon

Dlaczego chcesz zostać MG? Cóż... chciałbym spróbować być tutaj MG. Ale też o to chodzi że codziennie jestem na kompie i sprawdzenie walki to dla mnie sprawa paru sekund.
W jakich specjalizacjach? Walki ewentualnie Polowania czy Mini MG
Masz w tym doświadczenie? Jasne. Ponad 5 lat grania w gry RPG :>
A czas masz? Jasne. Codziennie po godzinie 17. Wtedy wracam z pracy a w weekendy jestem ciągle.
Dlaczego ty? Cóż... chce mieć ładnie wszystko rozpisane itp. Jestem wbrew pozorom bez strony. Po za tym trzeba pomóc innym MG bo czasami naprawdę jest burdel a trzeba mnie wszystko rozpisane, prawda? :>
Jua
Gość

 
#8
07-09-2012, 13:34
Prawa autorskie: Tigon

Dlaczego chcesz zostać MG? Lubię się zajmować takimi rzeczami, mam dużo wolnego czasu, umiem poprawnie pisać po polsku, doskonale opisywać wydarzenia oraz teren wokół postaci.
W jakich specjalizacjach? Polowania oraz wyprawy.
Masz w tym doświadczenie? Oczywiście, znajoma jest mi natura i środowisko, umiem doskonale opisać polowanie lub walkę.
A czas masz? Tak, nie mam tak dużo lekcji. W poniedziałek i środę mam sześć lekcji, a we wtorki i czwartki mam pięć lekcji, a w piątki mam cztery lekcje.
Dlaczego ty? Bo lubię opisywać różne walki, podróże i polowania. A poza tym, jestem w tym całkiem nie zła. Oraz będę często odpisywać.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#9
07-09-2012, 16:29
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Dlaczego chcesz zostać MG? Nie zawsze mogę złapać osobę do popisania, czy też nie mam większej ochoty na pisanie swą postacią. Czasem także ze zwykłego podrywu serca mam ochotę po prostu przeprowadzić jakiejś osobie wątek, którego sobie zażyczy, a nie zawsze ma czas. A także, MG także nie zawsze ma ten czas dla innych.
W jakich specjalizacjach? Przede wszystkim, byłabym JEDYNIE pomocniczym MG. Akcje zorganizowane (głównie) i czasem akcje spontaniczne i choroby (do tych trzecich mnie ciągnie, więc nic dziwnego :3).
Masz w tym doświadczenie? Byłam jedną z Mistrzów Gry na KLu.
A czas masz? Nie będę przed Wami ukrywać, że czas u mnie stoi średnio. Jestem w nowej szkole, a jak wiadomo, I klasa najtrudniejsza. Dopiero rozgryza się system pracy nauczycieli itd. Dochodzi też fakt, że mój profil jest... Krótko mówiąc, biol-chem ciężki i wymaga bardzo dużo pracy i systematyczności w nauce.
Dlaczego ty? Lubię pisać. Ba. Ja KOCHAM pisać! Jeśli chodzi o długość i jakość postów... Ciężko mi jest oceniać samą siebie. Uważam jednak, że te posty nie są najgorsze. Są o wiele lepsi ode mnie, ale myślę, że pisanie nie najgorzej mi idzie.
Nadmienię, że to jedynie pomocniczy MG, by odciążyć innych.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Bjorn
Gość

 
#10
07-09-2012, 21:13
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

-edit-
tu nic nie było
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
15-09-2012, 13:35
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dobra, niniejszym ogłaszam, że naszymi nowymi MG zostają...

Khayaal, Idril i Miyuki! :)

Jako że macie różne specjalizacja, zaraz napiszę pw do każdej z osobna.


Gratuluję, a pozostali niech się nie martwią. Uznałam, że 3 nowe MG wystarczą, ale jeśli nie dadzą sobie rady, to dobiorę jeszcze kogoś spośród was.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#12
15-09-2012, 13:58
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

powtórzę to, co napisałam Felce - dziękuję za zaufanie. postaram się go nie zawieść i przyczynić się do pozytywnego mieszania w fabule. :)

i mam prośbę: gdyby komuś zależało na konkretnie moim prowadzeniu lub chciał przypomnieć jakąś prośbę, która zaginęła w temacie wpisów o eventach, proszę o PW na Khayaal albo Hasirę. żeby nie poginęło - a dogadywać szczegóły będziemy na gg.

dzięki raz jeszcze i miłego dnia :)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości