♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#16
10-09-2012, 23:19
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Eenu napisał(a):Strażnicy są na pewno na lepszej pozycji, mnie i Rozę także zaintrygowali, gdyby tylko nie ta felerna aktywność. Więc to jest akurat ustalone, byleby zdecydować, kto oficjalnie wejdzie na stołek.

uchylę rąbka tajemnicy, może mnie Demi nie zabije ;)

patent jest taki:
1. on ma się skontaktować z Zeuśną i zapoznać ją z planem.
2. przeprowadzamy na wewnętrznym forum głosowanie nad wyrzuceniem ze stada dwóch członków za wielomiesięczną nieaktywność (łatwo sprawdzić, kogo...).
3. w stadzie zostają cztery aktywne osoby + Zeusowa (zależne od wyniku rozmowy).
4. po zakończeniu obecnego wątku fabularnego Echo i Khayaal przechodzą błyskawiczne szkolenie na wyższe rangi (wystarczające do rekrutowania i szkolenia nowych); Demi przejmuje funkcje Arcymistrza.
5. kiedy uprawnionych do tego lwów jest więcej niż jeden, można swobodnie (~bez czekania w kolejce) prowadzić dalszą rekrutację (Mach? Eenu? Roza? i inni chętni).
6. pozamiatane :3
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#17
10-09-2012, 23:25
Prawa autorskie: Malaika4

Ja i tak jestem za NP, po prostu.
Nie mają tak odstających terenów, jak SN, ani pozmienianych nazw, które szczerze przyznam, mnie gryzą.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Eenu
Konto zawieszone

Gatunek:Roza Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#18
10-09-2012, 23:28
Prawa autorskie: MysticMistSong

I mam szczerą nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Cieszę się, że moja próba ukąszenia tego tematu nie poszła na marne <3.

Padme... jeżeli ty chcesz na siłę przetrzymywać dane stado tylko dlatego, że ma "fajne tereny, nie odstające od reszty o spoko nazwach", które w przypadku Strażników można przecież zmienić, to... o__o
[Obrazek: free_icon</em>seed_of_life_by_valasedai-d4p8ddm.gif]
Muszę przyznać,
Tak na prawdę,
Bez przesady,
Można zwalczyć różne wady.
Na nieśmiałość nie ma rady,
Chociaż staram się usilnie kilka lat,
Wciąż nieśmiałość jest najgorszą z moich wad.

~Eenu~Głos~
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#19
10-09-2012, 23:44
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ja też się cieszę z takiego toku sprawy :) postaramy się to zrobić jak najszybciej ...na pewno w ciągu tego tygodnia Echo i Yaal dostaną fabularnie awans,a potem pójdzie już tylko z górki.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
10-09-2012, 23:54
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie sentyment. Nigdy nie miałam postaci w NP, to stado jest stosunkowo nowe. Sęk w tym, że zawsze mnie ciągnęło do stad neutralnych i z niebieskim kolorem grupy. :) Tak jak mówiłam, pogadamy z Oxeną, a jeśli ona wyrazi chęci, to we trzy weźmiemy się do roboty. Później już znajdzie się chętnych do stada - przecież tacy już byli, tylko nie miał ich kto przyjmować... Poza tym ożywimy stado fabularnie, a to już jakiś pierwszy krok. Może coś z tego wyjdzie.
Echo
Gość

 
#21
11-09-2012, 00:17
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja powiem tak, SN nie można zaliczyć do dna, brei i tym bardziej do padających stad. Tak jak mówiła Yaal w ciągu tygodnia stado rozwinęło się kilka razy bardziej niż w ciągu miesiąca. Nie rozumiem czego się czepiasz Eenu. NP jak dla mnie da radę. Wystarczą co najmniej 2 osoby, które ruszą fabułę. Nie ma co go przekreślać, najchętniej każdy by olał to wszystko pokasował i pozakładał następne stada, które byłyby niepotrzebne.

Ogólnie mówiąc żadnego ze stad nie należy skreślać, kto wie może się wyrobi. Miyuki zaproponowała wczoraj ciekawy pomysł z wątkiem, w który mogłoby się wplątać SN i NP. Wystarczą chęci i wszystko powoli się rozwinie.
Ja mam dość duże ambicje co do Strażników, Yaal i Demi najwyraźniej też.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#22
11-09-2012, 01:06
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ruszcie leniwe tyłki wy bando żabich cycków arrr xD bosmanie polej rum!
{post dla jaj, ale na temat}

Shet: Jak do Kapitana, szczurze lądowy?!
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Nigara
Gość

 
#23
11-09-2012, 08:39
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie tylko dla tego Eenu, jednak owszem, jest to jeden z powodów.
Mniejsza.
Po szkole się coś wymyśli i wy zajmiecie się ruszeniem SN a my NP
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#24
11-09-2012, 11:10
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nigara napisał(a):Po szkole się coś wymyśli i wy zajmiecie się ruszeniem SN a my NP

errata: myśmy się już tym zajęli, rzecz jest w toku. :P
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#25
11-09-2012, 16:53
Prawa autorskie: Malaika4

Nie wiem, nie śledzę losu waszych postaci xD
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Akilian
Gość

 
#26
11-09-2012, 18:29
Prawa autorskie: Malaika4

Jeśli chodzi o mnie… Ja się chętnie do Ox, Felki i Padmowej dołączę. Spodobało mi się NP. już na samym początku. Jest czymś nowym dla forum, ponieważ wszystkie dotychczasowe stada były położone na sawannie, to zaś leży jeśli się nie mylę w górach. Tak czy inaczej jest śnieg, lód, a temperatura znacznie niższa od pozostałych. Pamiętajmy również, iż na forum nie istnieją tylko persony lwów, likaonów, ale i tygrysy. Te zwierzęta maja bardzo grube futro, a w afrykańskim słońcu zwykły przedstawiciel fauny nie wytrzymuję. Tak więc NP to dla nich raj. I przepraszam, ze piszę chaotycznie, ale odrabiam lekcję ;3
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#27
11-09-2012, 20:17
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Eenu - jeśli ludzie chcą (a chcą), nie ma co im tego zabraniać i przekreślać całe stado. Mi osobiście (i założę się, że nie mi jednej) NP bardzo się podoba z tego względu, że... Jest zupełnie inne niż wszystkie. I, właśnie. Ostatnio wpadłam na pomysł, by w odbudowę tego stada można będzie zaangażować jakąś niewielką grupkę lwów z dawnego Stada Brzasku (teoretycznie wszyscy nie żyją, praktycznie można to nagiąć) - i ten, kto chce, niech stworzy konto.
I proponuję, by znalazła się tam osoba, która przejęłaby stado. Czy jako nowy władca, czy tylko zastępca, niemniej musi posiadać możliwość przyjmowania nowych członków i szkolenia chętnych.

Zaś co do SN - cieszę się, że sprawa ruszyła. Może coś z tego wyjdzie. :)
Jednak drobna uwaga - Ci, co mają kolorek Niebios, niech zmienią sobie rangę z "Samotnika" na chociażby "Rekruta". Tak się można zgubić, czy postać jest w stadzie, czy jej nie ma, czy odbyła rozmowę na fabule, czy co, czy jak.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#28
11-09-2012, 20:30
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

a to ja mogę sama zmienić rangę? wydawało mi się, że musi ją nadać moderator?

[ Dodano: 2012-09-11, 19:30 ]
sprawdziłam, nie mogę. to musi zrobić moderator. :P
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Aslan
Gość

 
#29
11-09-2012, 20:43
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nowa północ nie jest już taka nowa. Ma już te kilka miesięcy. A mimo to za dużo osób do niej nie lgnie. Sory, ale ja bym to stado usunęła. Co z tego, że ma pro tereny i fajny kolor, skoro nikt się nią nie interesuje, nie mają ochoty grać akurat w takim stadzie. Na serio. Usuńmy to stado. Może powstanie zamiast tego jakieś inne, bardzo rozbudowane, też z ładnym niebieskim kolorem i mroźnymi terenami.

Strażnicy ruszyli. To widać. Więc... Nie widzę sensu by usuwać.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#30
11-09-2012, 22:05
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

SN było jeszcze bardziej martwe niż NP, jak ktoś już słusznie zauważył.
Po co zakładać nowe stado w zamian za NP, które byłoby bardzo do niego podobne, skoro to jest ok? Ludzie się do niego zapisują, z tym że nie ma ich kto przyjmować i rezygnują... Poza tym brakuje ruchu na fabule. Ale na to się zaradzi. :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości