♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shun
Gość

 
#31
12-09-2012, 16:47

Ej, ja też jestem w np i co prawda mam swoje przerwy w pisaniu [lenistwo] ale biorę aktywny udział i mnie chociaż trochę widać [Tak, Fel, mówię to do ciebie]

Nie wiem o co się kłócicie jak oba stada sobie radzą i jest git, nikt nie powiedział, ze to muszą być w hui liczebne stada jak LZ, jak ma swoich userów którzy się dobrze bawią to ich zostawcie w końcu w spokoju D:
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#32
12-09-2012, 16:54
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Popieram Kazami ... temat moim zdaniem, można już zamknąć i przenieść do archiwum ...
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Akilian
Gość

 
#33
12-09-2012, 19:25
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Zgadzam się z przedmówcą!
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#34
12-09-2012, 19:37
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

A ja jestem przeciw zamykaniu. Co nam on przeszkadza, a tak będzie można jeszcze cosik napisać, może dorzucić jakieś własne uwagi.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#35
12-09-2012, 22:02
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

A ja się zgadzam z Miyuki, o. Ten temat wyraźnie pobudził ludzi, którzy aktywnie wypowiedzieli się i sprzeciwili się usuwaniu stad - Eenu, gratuluję, zrobiłaś bardzo pożyteczną rzecz :3
Niech zostanie otwarty, może ktoś będzie miał jeszcze jakiś mądry pomysł czy co.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#36
12-09-2012, 23:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Na razie go zostawimy z wyżej wymienionych powodów.
Silver
Gość

 
#37
15-09-2012, 16:43
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja powiem tak.. jeżeli chodzi o mnie jak o członka NP. Mógłbym nieco ruszyć Slide`a jako jednego z pierwszych Brzaśkowców. Lub też Silvera, by się nie zanudzić. Więc jeżeli znajdziecie dobry i twardy wątek.. ja się mogę włączyć. Jestem zawsze na GG, piszecie: Odpisuj w temacie. ja odpisuję i picuś glancuś.. jakoś się rozkręci.

PS. Gdyby była Kovasa.. byłoby z górki.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#38
17-09-2012, 17:51
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nie byłoby z górki, bo Kosava miałaby dwa stada na głowie. A nie o to chodzi.

Tak swoją drogą, może nie jest to do końca na temat odżywienia stad, ale... Czy gdziekolwiek mogłyby się pojawić spisy członków stad, rangowy i tytułowy? Z pewnością pomoże to w rozeznaniu zarówno jak i dla nowych, jak i chociażby przy aktywacji NP i SN pomoże jako tako ustalić rangi, jakie są potrzebne itd, a także przy zwykłym zarządzaniu stadem.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#39
17-09-2012, 18:10
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Miyuki napisał(a):Tak swoją drogą, może nie jest to do końca na temat odżywienia stad, ale... Czy gdziekolwiek mogłyby się pojawić spisy członków stad, rangowy i tytułowy?


Ale oni maja takie spisy xd chyba że maja być widoczne, bo teraz są w Sprawami Stada niedostępne dla nie-członków stada.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Ajris
Gość

 
#40
17-09-2012, 18:18
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Trzeba też uzupełnić informacje o stadzie, takie NP na przykład xd
Skoro teraz królową została Ox i panuje tam razem z Milsem, to chyba powinno być to uwzględnione tutaj?
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#41
17-09-2012, 18:25
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Chodzi mi o to, aby było na widoku.
Bez przesady, spis nie jest objęty ochroną danych osobowych stada itd., uważam, że powinien być dostępny dla wszystkich.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Eenu
Konto zawieszone

Gatunek:Roza Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#42
17-09-2012, 18:45
Prawa autorskie: MysticMistSong

Dokładnie, jak mówi Naomi. Nie mam pojęcia np. o zajętych rangach i do kogo fabularnie w przeróżnej sprawie się zgłosić, a nie chce mi się latać po profilach i sprawdzać ilości gwiazdek :U. To tak zupełnie przy okazji - biosy powinny być powszechnie dostępne, jednakowoż nie tyczy się to pogaduszek Stadnych oraz (a przynajmniej nie powinno) miejsc ważnych, do których prawdę powiedziawszy Samotnik swobodnie nie miałby wstępu. Mowa tu o Legowisku Przywódcy, Medyka, etc. z czystego realizmu. To aż dziwne, że tyle lwów kręci się bez żadnej kontroli gdzie dusza zapragnie, a potem dziwota, bo tyle zielonych nicków, a grupy zdychają - skoro prawdę powiedziawszy byle Włóczęga może w każdej chwili poczuć się jak dajmy na to - Lwioziemiec, panosząc tu i tam, gawędząc i wyruszając na co ważniejsze akcje x3.
[Obrazek: free_icon</em>seed_of_life_by_valasedai-d4p8ddm.gif]
Muszę przyznać,
Tak na prawdę,
Bez przesady,
Można zwalczyć różne wady.
Na nieśmiałość nie ma rady,
Chociaż staram się usilnie kilka lat,
Wciąż nieśmiałość jest najgorszą z moich wad.

~Eenu~Głos~
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#43
17-09-2012, 18:49
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Przecież twoja postać i tak tego nie wie bo nie zdobyła tej info na fabule ;P
W zapisach powinno być kto przyjmuje do stada.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#44
17-09-2012, 19:21
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Z tym przy zapisach to dobry pomysł. Z pewnością nadałoby to przejrzystości i nie trzeba by było skakać po tematach, by dowiedzieć się, kto przyjmuje do stada.

Niemniej, taki spis byłby bardzo przydatny. Wiele osób korzystało z niego na dawnym forum, czemu więc wyzbywać się tego teraz? Byłby także pomocą dla chociażby takich nowych, którzy będą mogli sobie urozmaicić fabułę, widząc, czego w stadzie nie ma, a chcieliby posiadać ów tytuł. Również dla osób, które dopiero planują przyłączenie do stada.

Wstawić ten temat do forum z Logiem, tam też ludzie mają moda i mogą edytować.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#45
17-09-2012, 19:25
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

że tak powiem to od stada zależy, jego organizacji, jedno i drugie w zasadzie
SŚ ma wpisane kto przyjmuje od dawna, a co do spisu członków, sądzę że np Świt woli mieć to ukryte.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości