♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#1
12-09-2012, 16:49
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Czeeść. Postanowiłam założyć nowe konto - rasa to...zagadka :3 Polecam przetłumaczenie sobie słowa "duma" z suahili na polski a wtedy wszystko będzie jasne. Będzie to raczej samiczka, mała.
Zamierzam dołączyć nią do NP, chciałabym pomóc w rozruszaniu stada a przynajmniej...a przynajmniej w nim pograć, o. Szukam opiekuna, kogoś z NP właśnie. Albo Samotnika który by może dołączył do tego stada? Rodzicami też nie pogardzę, małym rodzeństwem również.
Shun
Gość

 
#2
12-09-2012, 16:54
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Ja? Mam czasem małe zastoje w pisaniu, ale na ogóle aktywizuję się fabularnie.

I tak, jestem z północy nawet jak mam kolor PS.
Bjorn
Gość

 
#3
12-09-2012, 17:30
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Ja planuję założyć nową postać ale nie chcę zaczynać od zera, przydałby się ktokolwiek =_= Więc jeśli potrzebujesz postaci samca (raczej lwa) to jestem otwarta na propozycje.
I tak, też dołączam do NP.
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#4
12-09-2012, 22:50
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Łah, bardzo się cieszę że ktoś się zgłosił :D
Na razie powstrzymuję się z wyborem i czekam, może ktoś ma jeszcze chętkę?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
12-09-2012, 23:04
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Też zakładam postać w NP, w dużym uproszczeniu to będzie taka mentorka. Karakal.
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#6
14-09-2012, 14:09
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Do zamknięcia, już wszystko poukładane!

Shun, Vasanti - dzięki za zgłoszenia, na pewno bardzo chętnie spotkam się z postaciami! Obie będą mogły być kimś w rodzaju ciotek, bardzo mi mi to odpowiadało.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
14-09-2012, 14:34
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Moja Serret idealnie nada się na ciotkę. :)

Ok, to zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości