♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Rayna
Gość

 
#1
15-09-2012, 23:37

Tak jak w tytule, poszukuję mentora, nauczyciela dla mojej postaci. Najlepiej żeby to był członek jakiegoś stada, bo zamierzam ją niedługo wpakować do jakiegoś tylko jeszcze nie wiem do którego. No to czas...START! :D
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#2
16-09-2012, 00:03
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Tak się wtrącę na marginesie (nie, nie zgłaszam się), że mogłabyś iść tą postacią do NP lub SN. To taka drobna sugestia. :)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#3
16-09-2012, 01:16
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

A ja, jako członek Strażników Niebios i postać typowo mentorska, wysuwam swoją kandydaturę. :)
Co chciałabyś o mnie wiedzieć?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Rayna
Gość

 
#4
16-09-2012, 12:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ogółem o twojej postaci :)
No i jakie metody wychowawcze preferuje.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#5
16-09-2012, 12:35
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Khayaal to dojrzała, pięcioletnia lwica, która potrafi kontaktować się ze zmarłymi, gdy oni tego chcą. przez cały czas towarzyszy jej Kuolema - przybrany ojciec i dawny nauczyciel, który zmarł jakiś czas temu. jest bardzo spokojna i cierpliwa; rzeczy świata doczesnego jak najbardziej są w stanie nią poruszyć czy wstrząsnąć, jednak mając świadomość śmierci i obcując z nią na co dzień, zachowuje do nich prawidłowy dystans i nie traci głowy, bo wie, że to nie koniec. to nigdy nie jest koniec.
przez przyzwyczajenie do rozmów z przodkami może się wydawać stuknięta, zwłaszcza wtedy, gdy bez ostrzeżenia zaczyna opowiadać innym lwom o duchach - nie robi sobie z tego zbyt wiele. rzeczy często postrzega na sposób filozoficzny, szukając duchowego znaczenia wydarzeń.
nie znaczy to jednak, że Rayna musiałaby koniecznie zostać szamanką (chociaż jeśli chcesz, nie ma ku temu przeciwwskazań). Khayaal odchowała kiedyś własny miot - i żadne z dzieci nie poszło w jej ślady; to normalne, dorosłe lwy, które po osiągnięciu samodzielności odeszły od matki i żyją gdzieś na terenach Afryki. Khayaal nie utrzymuje z nimi kontaktu, bo wie, że znajdą ją, gdy będą potrzebowali pomocy.

jej sposób nauczania to po pierwsze rozmowa, by obudzić świadomość, a po drugie dawanie przykładu, by pokazać sposób. zakłada jednak dobrą wolę podopiecznego i jego chęć nauki; do niczego nie będzie go zmuszała, a jeśli Rayna miałaby zrezygnować w trakcie nauk lub nie czerpać z nich dostatecznie wiele, jest to jej osobisty wybór i szamance nic do tego.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Rayna
Gość

 
#6
16-09-2012, 16:56
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ok, poczekam jeszcze na inne zgłoszenia, a jak nikt się w przeciągu trzech dni nie zgłosi, to wezmę ciebie.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#7
16-09-2012, 18:18
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

strasznie wybrzydzasz. :P

wiesz, byłoby prościej, jakbyś napisała, czego oczekujesz od mentora. ludzie będą wiedzieli, czy mają się zgłaszać, czy nie - czy Ci pasują, czy szukasz kogoś innego.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Rayna
Gość

 
#8
16-09-2012, 18:26
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Wcale nie wybrzydzam! I nie o to chodzi że ja odrzucam twoją kandydaturę. Chcę też poczekać na oferty innych i je wszystkie przeanalizować i dokonać wyboru. Nie przeczę, twoja oferta jest ciekawa :)
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#9
16-09-2012, 18:29
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

no to mówię - dostaniesz lepiej dopasowane oferty, kiedy napiszesz, na czym Ci zależy i w jakim kierunku chcesz rozwijać postać: czy umysłowo, medycznie, naturalnie, matczynie, czy może siłowo, wojowniczo, tropicielsko, wojennie - czy artystycznie, czy jeszcze inaczej...

przecież musisz mieć przynajmniej ogólny pomysł na postać, na to, czy zaczynać będzie jako dobra czy zła i czy lubi (umowne) kwiatki czy motylki :P
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Rayna
Gość

 
#10
16-09-2012, 18:32
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

W zasadzie chodzi mi o to żeby ktoś ,,uciszył'' tą nastoletnią zbuntowaną duszyczkę i nakierował ją na ,,dobrą drogę'', jeśli można tak to nazwać.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#11
16-09-2012, 18:39
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

i dzięki temu potencjalny mentor będzie wiedział, na co trzeba będzie położyć nacisk we wspólnej grze. od razu lepiej ;)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Shun
Gość

 
#12
16-09-2012, 22:20
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja?

Cóż, nie ukrywam, ze trochę wychowanie byłoby nadzwyczaj dyscyplinarne, ale sama rozumiesz, szukam pełno pomocników do budującego się Sankturaium w Śnieżnym lesie i Shun nie ukrywa, ale wypadałoby w końcu zacząć kogoś szukać.
Naomi
Gość

 
#13
19-09-2012, 23:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

/Nie chce mi się przelogowywać na Raynę xD/

Wybiorę jednak Khayaal :) Gdzie możemy się spotkać?
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#14
19-09-2012, 23:18
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

aaa eee yyy... a dasz mi tak z tydzień? xD

mamy teraz taki totalny zachrzan w fabule (trzy aktywne lwy SN, a spraw jak na potężne stado), że nie mam pojęcia, kiedy damy radę się "złapać" na spokojnie. wcześniej obiecałam jeszcze, że zwinę Brave'a z ziem Niebios. czyli - nie mam pojęcia, ale nie sądzę, żeby to było dziś lub jutro, bo szykuje się najpierw przewrót, a potem wyprawa na Lwie Ziemie. pytanie, jak sprawnie to pójdzie po prostu.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Naomi
Gość

 
#15
19-09-2012, 23:57
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie no ok, spoko :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości