♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hofu
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:393 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 42

#1
29-09-2012, 12:28
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

Nie wiedziałam gdzie dodać ten temat, a więc wybrałam temat dyskusje. Chciałabym zapytać całą społeczność KL czy którekolwiek z was było na tym obozie lub ma zamiar się wybrać w te ferie? Chciałabym również poznać wasze opinie. Ja osobiście mam zamiar tam jechać w pierwszym albo drugim terminie i fajnie by było jakby na to zimowisko wybrał się ktoś znajomy ; )
Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym.
Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie.

W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marzenia, a ja­kaś niewidzial­na ręka
nam je przek­reśla.

Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś,
jak pot­ra­fimy być ni­mi
jutro?

[Obrazek: avatarniahofukopiakopia.png]
Głos
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#2
29-09-2012, 12:32
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

nie wiem, skąd jesteś, ale osobiście jeździłam na wyjazdy letnie do Wilgi - 50 km od Warszawy. miejscowość Wilga nad rzeką Wilga, ośrodek nazywa się Wilga i stajnia też. xD
na tydzień lub dwa jazdy konnej i niewiele więcej - trochę zajęć w lesie, trochę plastycznych, ale generalnie: jazda konna na padoku i w terenie - a to jest to, o co nam chodzi, nie? ;) minus jest taki, że jeśli dobrze pamiętam, najstarsi uczestnicy mogą mieć maksymalnie 16 lat. jeśli się mylę, to co najwyżej 17.

zimowiska w Wildze są takie same, jak wyjazdy letnie, z różnicą śniegu. mogę polecić ;)

http://www.stajniawilga.pl/
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#3
29-09-2012, 17:50
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Runowo? Byłem w drugiej klasie podstawówki. Pic na wodę fotomontaż, przynajmniej wtedy. I nie, żebym marudził, zakwaterowanie było dosłownie na miarę bidula. Zapleśniałe materace i szafki bez drzwi na porządku dziennym, zastawą były kubki bez uszek i poobtłukiwane talerze. Ale to było dziesięć lat temu, może zaszła jakaś zmiana. Motywem przewodnim wyjazdu byli Indianie, co ograniczało się do noszenia pióropusza z kurzych piór i napieprzaniu się patykami.
Sheridan
Gość

 
#4
29-09-2012, 19:02
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

To fajnie miałeś! Ja się tam w młodszych latach uwielbiałąm napieprzać patykami z chłopakami, udajac, ze jesteśmy bohaterami ze Star Wars'ów, bądż Włądcy Pierścieni. To były boskie czasy, kiedy mogłam pokazać tym debilom, kto tu rządzi <rozmarzona>


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości