♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#1
30-09-2012, 20:03
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

cześć, dzióbki.
planuję czwartą postać dzięki uprzejmości i talentowi Mal - jej rysunek mnie do tego natchnął ;p

postać jeszcze nie ma imienia. będzie to dorosła lwica (w moim stylu - 4 lub 5 lat), której nic się nigdy nie podoba, bo jest niedostatecznie dobre jak na jej wymagania, słabi zaśmiecają ten świat i nie wolno ich ot tak zabijać, co zawsze psuje jej humor; egocentryczna, własny zad mając na uwadze przede wszystkim, choć jeśli jest bezpieczny, może czasem pomóc i komuś innemu; uważa się i nosi jak ktoś lepszy, gustuje w świeżym mięsie, nie zadowala się bylejakością - perfekcjonistka. tyle o niej wiem z patrzenia na ava, reszta wyewoluuje z tych cech w trakcie rozgrywki. będzie się także starała o przyjęcie do Świtu.

w związku z tym poszukuję dla niej zaczepu, który uzasadniłby przyjście na te ziemie. mam już trzy postaci, które są "z zewnątrz" i nikogo tutaj nie mają - chciałabym, żeby ta była inna. oczywiście najlepsze byłoby powiązanie z SŚ, ale bardzo chętnie zobaczę też dawnych członków ZZ. to nie musi być bliska rodzina; jak najbardziej może być daleka, w porządku będzie też zwykła dawna znajomość, jakaś niewielka część wspólnej historii, coś, co powiedziało kocicy, że tu i tu są takie a takie tereny i na nich jest stado, które jej pasuje.

ktoś reflektuje?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
30-09-2012, 20:36
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Frey pochodzi z jakiegośtam stada (szerzej opisałam to w historii), w wieku trzech miesięcy trafił tutaj i wraz z siostrą dołączył do ZZ, a później do Świtu. Twoja postać mogłaby być jego krewną lub znajomą rodziców. Mogłaby zauważyć, że np. jest podobny do swojego ojca, którego znała albo który był jej bratem/kuzynem, no coś w tym rodzaju. :)
Ogólnie ostatnio nie za bardzo mam co pisać Freyem, więc przydałaby mu się jakaś nowa znajomość.
Sheridan
Gość

 
#3
30-09-2012, 20:59
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja mam Takashi, jeszcze nieskończoną postać, ale W miarę wiem jaka ma być - mogłaby być starą przyjaciółką powyżej wymienionej lwicy, bedzie nawet ciekawie, o ile chcesz
Ayari Reinmar
Gość

 
#4
30-09-2012, 22:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Oh, uh. Ja bym bardzo chętnie popisała z nią kilka wątków z Destiny .3. Jak tak czytam, Czarna dość podobnie reaguje ale na inne bodźce. Mogłyby się dogadać c: Czarna była kiedyś w Złej Ziemi, a aktualnie jest bez stada c:
Ciekawa jestem, co by z tego wyszło <3
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#5
30-09-2012, 22:37
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Fel - z Freyem byłoby za dużo kombinowania, co już wiesz, obgadałyśmy to na gg xP
Storm - nie, dziękuję.
Desti - późniejsze wątki to sprawa otwarta, mnie chodzi o ustalenie jakiegoś stosunku na start. pomysły? :3

poza tym dogadałam się z Pazuzu, że nowa postać będzie jedną z byłych kochanek Darta i przyjdzie tutaj z braku laku. co otworzy mi ciekawą mieszankę na początek znajomości z SŚ - ale nie wszystko powinno być łatwe i gładkie.
dlatego zaczepienie już mam, dziękuję, ale jeśli ktoś jeszcze ma konkretną ofertę, to z chęcią wysłucham :)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#6
01-10-2012, 18:11
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Kami będzie zła tesciową xD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#7
01-10-2012, 20:05
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

eks. tam wyraźnie jest eks. nic tak dobrze nie łączy, jak nienawiść xD
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#8
03-10-2012, 17:00
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

nie ma czegoś takiego jak eks xD z Kami na całe życie, albo bez życia xD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Noel
Gość

 
#9
03-10-2012, 17:47
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Kami jest jak Rosja, każdy musi się z nią zjednoczyć.
Hm a ja bym też była chętna na coś, w sumie Noel mógłby mieć matkę.

Jest dość specyficzną osóbką, stara się żyć myśląc o sobie, żeby nie cierpieć. Myślę że z Twoją nową postacią dobrze by się dogadał.
Nie miałabym też nic przeciwko aby Noel był owocem romansu między nią a Dartem xD
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#10
03-10-2012, 17:50
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Orvara jest bezpłodna, ciężko by jej było xP

Kami - eks Darta, a nie eks Kami, o ile mi wiadomo, jeszcze lesbijskiego związku demonicy nie było ;p
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Noel
Gość

 
#11
03-10-2012, 18:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak to bezpłodna ;_;

[ Dodano: 2012-10-03, 17:24 ]
No to zgłaszam Noela na siostrzeńca w takim razie xD Czemu nie w sumie.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#12
03-10-2012, 19:24
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

powody, czemu nie w sumie, na pw, ok? ;p

dogadamy się tam, a temat sobie zamykam. dzięki :)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości