♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#1
03-10-2012, 23:58
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Oczywiście Hewa nie spodziewa się kolejnych dzieciaków XD
Po prostu urodziła 5, wchodzi 3, z czego żaden samiec. A fajnie by było jednak, jakby miała tego synka chociaż jednego. Wiem, że Baaku na pewno grać nie będzie, tak więc szukam osoby na niego. W sumie to na tej edycji forum nawet nie zostało założone jego konto.
A, że ta postać jest praktycznie nie ruszona, tak więc jak ktoś chce to może ją wykreować zupełnie od nowa. Można dać mu na imię jak się chce, wygląd też jak się tam chce (chociaż prosiłabym o przesłanie wyglądu, bo mam na niego szkic, więc ta osoba dostałaby ava gratis. Z tego co pamiętam, to jest to tylko łeb, ale i to dobre). Jedyne, czego się trzeba trzymać to wiek. Wszystkie dzieciaki Hewy są z tego samego miotu, a teraz mają po 3 miesiące. No i płeć jeszcze narzucona, ale reszta, jak chcecie :D
Ano i taka zasada. Chociaż wiem, że z tym różnie bywa. A więc bardzo proszę o granie malcem, a jeśli się znudzi to oddanie go komuś innemu, bądź też mi. W sumie to wolałabym, aby ktoś zakończył jego żywot niż przestałby nim grać, tak więc jedyna prośba to nie porzucać ^^
Ktoś chętny?
Jeszcze zobaczę, co z tym ostatnim dzieciakiem, bo też średnio ruszony :/
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#2
04-10-2012, 00:20
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Ah! *-* Ja bym chciała, Lwioziemca. Teoretycznie Idril miała być Lwioziemska ale nie za bardzo jej charakter pasuje xd No i brak czasu, więc na razie mogę sobie tylko chcieć. Więc, jakby tak do połowy października nikt się na Baaku albo drugiego dzieciaka nie zgłosił, ja chętnie :3
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Sheridan
Gość

 
#3
04-10-2012, 17:57
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Ja też bym prosiła - nie mam ani jednej postaci czystokrwistego Lwioziemca, a taki Baaku fajny jest


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości