♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
12-10-2012, 21:59
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hm?
Odpowiedz
Kaiser
Gość

 
#2
12-10-2012, 22:02
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Opcja druga jeśli chodzi o KLa,
opcja pomiędzy drugą a trzecią jeśli chodzi o światki fantasy gdzie nie ma granic.
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#3
12-10-2012, 22:24
Prawa autorskie: Malaika4

70% jestem za dwójką i taką też odpowiedź zaznaczyłam, a resztę 30% oddaję trójcę.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#4
12-10-2012, 22:28
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Naturalne.
Po prostu, naturalne.

Nie mam rozdziału między prostymi a strasznie wzbogaconymi. Generalnie wolę, gdy postać nie ma za wielu pierdół, gdy ma swój jeden klucz, niezwykle ważny dla niej element, rozróżniający ją od innych (jak u Cynki pędzelki). To tak także w sprawie ozdób, naszyjników itd. Nie lubię ich. Plamy zaś... Cała masa plam... Nie przeszkadza mi za bardzo, bo potrafią wychodzić naprawdę ciekawe designy (np. Laeth, Hanabi, Vegava). Jednakże, nie lubię przesady. Gdy jest dużo, lecz z gustem - ładnie to wygląda.

Po prostu ma być naturalnie.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#5
12-10-2012, 22:53
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

proste. cenię wprowadzanie możliwych elementów realizmu w grach, bo wtedy świat staje się bliższy, lepiej określony, pełniejszy - gdy wiadomo, czego się trzymać. dlatego wkurza mnie ogólna nieznajomość na forum seksualności i budowy ciał lwów (to co prawda nie na temat, ale dłużej już nie mogę); dlatego głosuję za prostotą w wyglądzie postaci. co zresztą widać po wszystkich moich kontach, z niewielkimi odchyłami ;)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Saika
Gość

 
#6
13-10-2012, 12:09
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Wszystkie? Choć najbardziej sobie cenię proste, ale nie banalne. Każdy potrafi skleić coś skomplikowanego i wtedy trudno o to, żeby taki dizajn nie był oryginalny, powtarzał się. Ale tu nie o to chodzi. Bo kto potrafi stworzyć prostą postać która będzie tak wyrazista, przepełniona sobą że NIKT nie porówna jej do żadnej innej? Mało osób.
Nie przeszkadzają mi żadne ozdóbki, pierdoły i te pe i te de. A co ja mam wtykać się w nie swoje sprawy. Chcesz piórko? Weź piórko. Kolczyki, zawieszki, chusteczki? No śmiało. Mi naprawdę to nie przeszkadza. Wszystko co jest dozwolone powinno być akceptowane przez nas, tych, którzy ten regulamin zaakceptowali kilka lat temu, miesiąc, tydzień, kilka dni czy nawet wczoraj [rejestrując się, czytając i w końcu pisząc do regulaminu].
A jeśli chodzi o postacie Elki? Huh... Pomyślmy... Sama Elka była prosta, okropnie, z tym że miała tak dość jasne futro [nawet nie wiem skąd wziął się Karmelek oO]. Kouhi? No, brązowy, trochę. Dalej... Dart to już zupełnie inna sprawa, bo raz że Xan, dwa że nie ja tworzyłam mu design. Co tam było. Awa miała tylko piórko. Habari to chyba nawet drugi Kouh. A reszty swoich postaci sobie nie przypominam. Więc chyba wychodzi na to, że preferuję bardziej proste niż złożone. No, Paziu też nie był powalający, a Sai świeci tylko czarnymi obwódkami wokół oczu i grzywką. Ale grzywka... to już inna sprawa.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#7
13-10-2012, 12:13
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Dwa czesciej niż 3 i 1 bo tak xd
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Zaj
Gość

 
#8
13-10-2012, 13:03
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja lubię zwykłe kolory, ale jedyną rzeczą jaką dodaje to grzywka lub grzywa jak u Echo. Nie wiem czemu, ale prze okrutnie mi się to podoba. A tak to jeżeli chodzi o kolor futra to lubię jasne kolorki.
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#9
13-10-2012, 14:42
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Ja lubię proste i charakterystyczne postacie ...dlaczego, a dlatego, że jak coś jest zbyt skomplikowane wygląda jak kupa z koperkiem ...niby zdrowe, a jednak z dupy wzięte. Natomiast zbyt proste wyglądają jak 2D pisane przez noba.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości