♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
13-10-2012, 19:07
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cooo? W październiku...?

Tak, kochani, w październiku. :D Nie chcę powtórki z sytuacji z poprzednich tego typu akcji, kiedy niektórzy dostawali swoje rysunki dwa tygodnie później. Teraz każdy powinien się wyrobić, bo będziecie mieli na to ponad miesiąc.

Idea jest taka - każdy może uzyskać od kogoś rysunek jako prezent na mikołajki (6 grudnia), o ile sam narysuje go innej osobie. Proste.
Rysujemy, oczywiście, postacie z forum.

Jak ma wyglądać pw zgłoszeniowe do mnie, na to konto)?
Temat: Secret Santa
Treść: imię1, ew. też imię2, imię3... (Można zgłosić dowolną ilość swoich postaci z forum, tylko pamiętajcie, że wtedy wy również będziecie musieli wykonać taką liczbę rysunków!)
Z tłem / bez tła / jeden z tłem, dwa bez tła.

Po co ten ostatni podpunkt? Ano, chodzi o to, że nie każdy czuje się dobrze w tłach lub może chcieć zgłosić więcej swoich postaci, a nie będzie mieć czasu na narysowanie teł im wszystkim. Chcę tak dobrać osoby, żeby ci, którzy narysują tło, również dostali rysunek z tłem. A jeśli ktoś sam nie będzie rysował tła, to najpewniej również trafi na rysunek bez tła.

Możecie też dodać jakieś specjalne życzenia, np. 'chciałabym, żeby moja postać siedziała/była smutna', ale nie przesadzajcie z tym. Mówię tu o drobnych sugestiach. :)

Aha, rysujemy całą postać! W kolorze! Digital, tradigional - wszystko jedno, tylko pamiętajcie, że to ma być porządne, a nie szybki szkic wykonany na karce w kratkę. Nie będę tu nikogo dyskryminować za zdolności plastyczne, ale ma być widać, że się staraliście.

Prace powinny być wykonane samodzielnie, ew. z czyjąś drobną pomocą. Jeśli jednak uprzesz się, że potrafisz kolorować tylko lineaty - w porządku, możesz się zgłosić. Jeśli znajdzie się druga osoba, która również będzie chciała zrobić lineartową pracę, wtedy będziesz mogła/mógł wziąć udział w SS. Zachęcam jednak do robienia własnych prac!


PW zgłoszeniowe możecie wysyłać do 21.10 (niedziela) do godz. 18, później zrobię losowanie.


Tu możecie obejrzeć część efektów zeszłorocznej edycji SS: http://krollew.deviantart.com/gallery/34080311
A tu całość: http://krollew.mojeforum.net/viewtopic.php?t=3307

Wszelkie pytania proszę zadawać w tym temacie.


Edit: Jako 'tło' rozumiem coś więcej niż jednolity kolor.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#2
13-10-2012, 23:24
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

czy pokolorowany lineart, ale nie komputerowo, a ręcznie i kredkami, będzie liczony jako praca trochę mniej beznadziejna? xP

przykład:
http://bibainfo.pl/pub/178/73/48/129/201...loured.jpg
(oryginał: klik)

bo rysować nie umię, ale te linearty to się mię podobają, no i pracy też wymagają sporo, więcej niż niektóre metody kolorowania w PSie.

to jaaak?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Ashley
Gość

 
#3
14-10-2012, 17:37
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ja się zgłaszam ale czy mogę robić w paincie (wiem gorsza jakość ale chce), i mogę wybrać kogo lubię?.
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#4
14-10-2012, 17:40
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Nie, nie możesz wybrać - Felija losuje wśród zgłoszonych, kto komu ma sprawić prezent. Inaczej nie miałoby to przecież sensu - ktoś lubiany dostałby mnóstwo podarunków, a ktoś inne wcale.
Może być w Paincie. Program nie musi warunkować jakości pracy.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
14-10-2012, 17:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hm, mogę to liczyć na tym stopniu co własna praca bez tła. :)

Ash, zgłoszenia są na pw. Najlepiej byłoby zrobić to w czymś innym niż paint, ale skoro musisz... I nie, nie ma wybierania sobie osób.
Ashley
Gość

 
#6
14-10-2012, 17:43
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ok. To fajnie ciekawe kogo dostanę:) postaram się zrobić własny jak nie użyję za zgoda autora linearta znam Malaikę 4 tylko:)
Naomi
Gość

 
#7
14-10-2012, 17:58
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ashley, o ile wiem, to lepiej jest dać własny rysunek.
Ashley
Gość

 
#8
14-10-2012, 18:02
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No wiem i właśnie będę robić własnoręcznie. Może uda mi się ze skanować pracę na kartce i pokaże.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#9
22-10-2012, 15:17
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Każdy już został poinformowany o tym, kogo ma rysować (lub stanie się tak za kilka minut). Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem odpowiedniego wizerunku danej postaci, niech zgłasza się z tym do mnie, pomogę. :)

6 grudnia w tym temacie każdy wstawi swoje dzieło tutaj i, jeśli zechce, na deviantArta. W grupie naszego forum, podobnie jak w zeszłym roku, powstanie specjalny folder do zamieszczania prac z Secret Santa.
Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości zamieszczenia pracy 6 grudnia, niech wcześniej podeśle ją do mnie, a ja ją tu wrzucę 6 grudnia.

Pamiętajcie, że rysujemy całe postacie, z kolorem! I nie zapominajcie, czy zgłosiliście się na pracę z tłem, czy bez tła. A jeśli już zapomnieliście, to piszcie do mnie, przypomnę wam. :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości