♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

06-11-2016, 00:03
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Tak, graj sobie litościwego i miłego pana. Ona już zna takich jak ty. Normalne życie? Jej życie było doskonałe i normalne. Przynajmniej dopóki inni się w nie nie wpieprzali. Kiedy Myr otworzył kraty lwica warknęła i położyła uszy po sobie. Złapała łapą woreczek z ziołami, bo wiedziała, że czarny i tak zrobi co chce, a ona swoich ziół nie zostawi tutaj.
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

06-11-2016, 00:27
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Weź w pysk swoje rzeczy i wchodź- Rzekłem po czym położyłem się tyłem do niej aby ta wszedłem mi an plecy. Liczyłem, ze nie będę musiał użyć siły aby ją sobie wrzucić. Jestem cierpliwy ale wszystko am swoje granice. Jeśli ktoś na siłę nie chce dać sobie pomóc to już nie jest przecież moja sprawa.
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

06-11-2016, 01:05
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Przez dłuższą chwilę brązowa siedziała warcząc cicho. Chcąc nie chcąc musiała się wreszcie na coś zdecydować ale zwyczajnie nie potrafiła. Całe ciało drżało jej od stresu i nerwów. Sama do niego nie podejdzie, na pewno nie świadomie. Niezdarnymi ruchami trzęsących się łap wydobyła z woreczka liść melisy i zaczęła go rzuć. Gdy uspokajający medykament zaczął działać lwica stała się zupełnie spokojne i można nawet powiedzieć niezbyt obecna. Z zamglonym wzrokiem złapała woreczek w pysk i powoli, na uginających sięłapach wdrapała się na Myrowy grzbiet. Melisa zawsze miała na nią silne działanie, a Em miała w naturze jej częste stosowanie.
//- 1 melisa
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

06-11-2016, 01:13
Prawa autorskie: ja-Dirke

Trochę musiałem poczekać nim poczułem lwice an sobie. Opierała się ale w końcu jakoś przekonała się i wdrapała się. Tak będzie o wiele szybciej i godnie ja przetransportować.
-Makari dołącz później do nas chyba, że na razie opatrzyłeś ją- Opatrunki zapewne będzie trzeba zmienić. Na to jednak jeszcze trzeba czasu. Podniosłem się i ruszyłem spokojnym ale pewnym krokiem do wyjścia.
zt x2
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

06-11-2016, 01:18
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Lwica warknęła cicho, czując ruch, bo nawet otępiające działanie ziela nie mogło wyłączyć naturalnych odruchów. Z czasem jednak miarowe kołysanie w takt kroków Myra sprawił, że lwica zwyczajnie zapadła w sen.
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

06-11-2016, 17:47
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Samiec jedynie kiwnął łbem na przywitanie przywódcy. Kolejny bieg wydarzeń nie podobał mu się za bardzo. Osobiście gardził przymusowym dołączeniem do stada, lecz nie on był przywódcą. Jednakowoż komplement Myra bardzo mocno połechtał ego medyka. Nie sprzeciwiał się, mimo iż chciał. Rzucił smutny uśmiech Emie i wyszedł za nimi do termitierii.


z.t
Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

09-01-2017, 21:08
Prawa autorskie: Levis/Lioden

Weszła razem z Kaaivy, wprowadziła lwice do 'celi i zamknęła kraty'. - Myr wkrótce zostanie poinformowany o twoim przybyciu.- Była to jedynie informacja. Dobrze że obyło się bez przepychanek, swoja drogą.. dobrym pomysłem byłoby przyprowadzać tutaj każdego obcego, przesłuchać go, a potem zdecydować co dalej. Obejrzała się za siebie, aby sprawdzić czy Eden wciąż podażą za nią.
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

09-01-2017, 21:58
Prawa autorskie: Dirke

No pewnie, że podąża. Miałby pozwolić, żeby coś stało się jego damie? Wprawdzie wątpił, że brązowa lwica coś by próbowała knuć, ale w sumie nie zaszkodzi mieć pewności. Pilnował wyjścia, gdy szara odprowadziła gościa do lochu. Posłał do niej nawet ciepły uśmiech, gdy się obejrzała na niego.
Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

16-01-2017, 22:06
Prawa autorskie: Levis/Lioden

Jako że eskortowana lwica wykazywała chęci do współpracy poszło całkiem sprawnie. Juz po chwili była zamknięta, a Yasumu ruszyła w kierunku wyjścia. Wolała bardziej otwarte przestrzenie. - Tu chyba wszystko? Chcesz poinformować Króla o naszym gościu?  
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

16-01-2017, 22:28
Prawa autorskie: Dirke

Ruszył z Yas w stronę wyjścia. Nie mieli już tu nic do roboty.
- Trzeba będzie przy najbliższej okazji. A tak w ogóle to jak Ci idzie sprawowanie władzy nad łowczyniami? Sprawiają kłopoty czy dajesz sobie radę? - zamachnął się przy tym zadem i trącił nim bok szarej lwicy przy okazji uśmiechając się przy tym rozkosznie.
Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

16-01-2017, 23:20
Prawa autorskie: Levis/Lioden

Jak ma się jej sprawowanie władzy nad lwicami..
- Na razie poznajemy się, każda z nich jest inna i niełatwo będzie pogodzić ze sobą tak różne osobowości. Myślę jednak że na początek podzielę je na mniejsze grupki. Niech polują na mniejsze zdobycze. Jednym hipopotamem najadło by się całe stado, ale podobnie jest z 3 antylopami. - Stała całkiem pewnie na łapach więc trącenie zadka samca napotkało 'skałę'. Szara jednak nie wyglądała na złą, zaczepki tego typu wcale nie były jej niemiłe. Przymrużyła leciutko powieki.
Na zewnątrz przystanęła odwracając od niego spojrzenie. - Mam teraz w planach zabrać się za mały trening, może nawet wezmę którąś parkę samic na polowanie. W takim razie do zobaczenia Edenie. Uważaj na siebie. - Ostatnie dodała nieco bardziej miękkim tonem i prawie się uśmiechnęła do niego, prawie, bo warga lwicy uniosła się w chwili gdy znów odwróciła od niego łeb i podreptała w kierunku placu treningowego.
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

16-01-2017, 23:23
Prawa autorskie: Dirke

Skinął łbem na jej słowa.
- Oczywiście, nie będę przeszkadzać Ci w obowiązkach, w sumie mam też swoje do zrobienia. Do zobaczenia wkrótce i też uważaj na siebie, szkoda by Cię było. - wyleciał z tych lochów i ruszył spełniać swoje patrolowe obowiązki.

/zt
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2017, 23:23 przez Eden Sandjon.)
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

08-02-2017, 02:27
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Zaszła na tyły skały jako pierwsza, rozejrzała się po tym klimatycznym miejscu i rzuciła tylko kontem oka na uwięzioną lwicę.
Kurz i resztki kości, prawie jak w domu, a przynajmniej dla kudłatej wystrój jaskini był całkiem przytulny. Stanęła zaraz za wejściem robiąc gościom miejsce, jakby chciała przywitać ich w skromnych progach niczym gospodarz.
Kudłaty ogon lwicy bujał się leniwie za nią zamiatając skaliste podłożę.
- Śmiało Panowie. 
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

10-02-2017, 18:37
Prawa autorskie: Av: Askari

Szedł w tylnej części grupy po nieznanych mu terenach, w oddali widział pokaźnych rozmiarów skałę, do której prawdopodobnie zmierzali. Zaszli na tył skały i zobaczył jak królowa wchodzi do jakiejś jaskini, po czym zaprosiła ich do środka. Rzucił wzrokiem na grupę i wszedł jako pierwszy, w środku spostrzegł jakąś lwicę w niewoli i kości leżące na ziemi.
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

10-02-2017, 19:17
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Bez zbędnego ociągania się Bomvu wszedł za resztą do jaskini i stanął tam gdzie mu wskazano.
Widok uwięzionej lwicy jeszcze bardziej go przeraził. Ciekawe, czy też dopiero ją tu przyprowadzili, czy trzymali ją tu dłużej... Na Księżyc i wszystkie gwiazdy, pomyślał, to jacyś sadyści i psychopaci! W tym momencie Bomvu jeszcze bardziej zapragnął znaleźć się jak najdalej od tego miejsca. Spojrzał jeszcze raz w oczy lwicy ze strachem i politowaniem, ale nic nie powiedział, to by pewnie tylko pogorszyło sprawę dla nich obojga. Nie odezwie się w ogóle póki nie będzie trzeba.
[Obrazek: VOX0cl5.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości