♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#61
24-10-2012, 22:01
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

widzę, że trzeba wyjaśnić pewną kwestię.
Cytat:Twoje przewidywania były słuszne: tak, zadecyduje fabuła, aktywność userów, ich chęć przynależności do jednego lub drugiego stada, a może do obu - i wytniemy przy tym i NP, i SN :P

rozchodzi się o ten cytat. jego geneza jest następująca:
1. w krainie Czterech Stad mogą naraz znajdować się cztery stada.
2. dopóki żadne z obecnych stad nie upadnie, nie można założyć następnego.
3. podejrzewamy, że upadnie NP, ale z różnych względów nie możemy tego wiedzieć na pewno.
4. ze względu na nieprzewidywalność fabuły, która w dobrym RPG nigdy nie może stać się liniowa i zaplanowana od A do Z, nie możemy wykluczyć, że NP się jednak utrzyma. albo że SN upadnie.
5. użytkowników - drogi Mogu - chętnych na Kephas i wykazujących się dotychczas aktywnością mam więcej niż obecnie aktywnych w SN, co jest między innymi spowodowane także Twoją (nie)aktywnością.
6. emotek używa się po to, by zaznaczyć zabarwienie emocjonalne, jakie idzie za danym komunikatem, a którego nie da się w inny sposób pokazać. nie wiem, jak w Waszym świecie, ale w moim wystawienie języka nie jest potwierdzeniem śmiertelnej powagi.
7. zdaje się, że wykazuję się tu większą elastycznością umysłową niż na forum zostało przyjęte, co zrozumiała Mon i Mi, a nie zrozumiała Wasza dwójka.

jeszcze personalna uwaga do Eenu:
"byłabyś przychylna", ale "masz nadzieję, że nie dojdzie". zdecyduj się, dziewczyno.

_
@ Mi
to jest bardzo dobry pomysł, godny rozważenia. przekażę go Kerrze, żeby zawarła tę ideę w opisie Rytuału Inicjacji ;)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#62
24-10-2012, 22:05
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Yaal nie kwestionuje twojej roli w Strażnikach ...po prostu z twojej strony taka propozycja jest nie o tyle co dziwna co po prostu dziwna ... poprzednie może było trochę zbyt hiperboliczne* .

Ja sam patrzę na siebie, dlatego nic nie mam do tego co robisz w Strażnikach, bo robisz to dobrze, boli tylko twoja propozycja.

Poza tym spójrz na to, że ja jestem na kierunku inżynieryjnym i co 3 tygodnie mam po 3 kolokwia ... nie jestem w stanie tyle tutaj przesiedzieć dlatego, że muszę się uczyć ... to nie humanistyczne studia, gdzie jest o wiele lżej i ma się sporo czasu.

Reszty twojej wypowiedzi też nie skomentuje ... kiedy już zdejmiesz różowe okulary to będziemy mogli porozmawiać normalnie. Tymczasem nie mam tu już nic do dodania ... temat dla mnie zamknięty.

P.S - Miy ...fajny pomysł, dobrze by było np przyozdobić kamienie znakiem, lub dopasować odpowiedni rodzaj kamienia do rangi.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Kerra
Gość

 
#63
24-10-2012, 22:10
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Nie wiem jak sytuacja z SN, ale NP to już raczej jest kiepska. Chyba od września czekałam, aż pojawi się ktoś, kto mnie przyjmie, dopiero tydzień temu przyszli. NP to stado, które byłoby bardzo dobre, spodobało mi się, ale, jak już ktoś to mówił, nie ma oparcia. Ostatnio chyba tylko ja walczyłam, no i może Dum. Tak, macie racje, ono wymiera, i nikt się tym za bardzo nie przejmuje. Oxi jeszcze jakoś próbuje, Miles pokrzyczał trochę na sb i zniknął na tydzień. Wrócił dopiero po tym, jak Oxena ruszyła tyłek. Mówię to z żalem, ale to prawda. Ono jest już martwe. Gdyby nie, to chyba by Oxi, Miles, czy chociażby Duma lub Serret tu walczyły, że nie, jeszcze się podniesie. Koniec.
Z tymi kamieniami, to nie bardzo wiem, czy to dobry pomysł, czy nie. Ale skoro wam się podoba, już to piszę. W sumie, niezła cecha charakterystyczna.
Eenu
Konto zawieszone

Gatunek:Roza Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#64
24-10-2012, 22:30
Prawa autorskie: MysticMistSong

W sumie nie muszę nic więcej dodawać, bo ciągle grzmisz, pierdzisz, buk wie co jeszcze, o tym samym - i nie dociera do ciebie nic, więc do dupy z taką dyskusją.
Jak to mawiają, gadaj do słupa, słup cię... no mniejsza.

Dodatkowo, czy ty przypadkiem nie upominałaś kogoś o "czytanie ze zrozumieniem"? BYŁABYM przychylna tej propozycji, gdyby przedstawione zostały same konkrety w kwestii wielkiej i zuej rywalizacji między innym adminowskim Stadem, które nadto jest wielką tajemnicą, gdyby nie było ono mieszanką Świtu i Strażników (ze względu na rażąco wybijające się z ledwo nakreślonego klimatu kl, na który wszyscy leją, elementy) oraz całość nie wyglądałaby jak zdecydowanie przejściowy pomysł, który zgaśnie po góra tygodniu, bo nikomu nie będzie chciało się go prowadzić, a po następnych pięciu akcjach "motywujemy się, ruszamy tyłki i nasze Stada" w końcu dojdziemy do wniosku, że po kiego grzyba to zakładaliśmy, dokładając sobie roboty. Więc wówczas, kiedy podoba mi się koncept tego Stada (ale prawdę powiedziawszy - nie na TO forum) powyższe czynniki definitywnie przekreślają dla mnie całą działalność.
[Obrazek: free_icon</em>seed_of_life_by_valasedai-d4p8ddm.gif]
Muszę przyznać,
Tak na prawdę,
Bez przesady,
Można zwalczyć różne wady.
Na nieśmiałość nie ma rady,
Chociaż staram się usilnie kilka lat,
Wciąż nieśmiałość jest najgorszą z moich wad.

~Eenu~Głos~
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#65
24-10-2012, 22:30
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Mog - co do tego znaku, to będzie ciężko. Zaś sądzę, że kamień w zależności od rangi nie jest najgorszym pomysłem (znakowi zodiaku=charakterowi przypisane jest parę kamieni), więc można się w to pobawić.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#66
24-10-2012, 22:41
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Hymmm na tym w sumie się znam i to dość dobrze Miy ... wszak zajmowałem się runami i podobnymi kwestiami. Nie jest to zbyt trudna czy zajmująca sztuka :) a nadaje miły smaczek.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#67
24-10-2012, 22:46
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja tam poczekam na gotowy koncept by go zbesztać od góry do dołu, babcia nie może być dziadkiem, nawet jak brodę ma.. nie lubię gdybania i przypuszczeń na niczym opartych.

A tak poza tym. To lojalnie ostrzegam, że nie twórzcie stada od A do Z teraz, bo użytkownicy którzy potem się dołączą przyjdą na gotowe i jak znam życie, nie będą czuli się częścią tej grupy- co w efekcie doprowadzi do tego co sie stało z SN i NP.

Zeusowa też chciała wszystko zrobić i gówno jej z tego zapału wyszło, ja zawsze mam racje i to nie dlatego że mam takie fanaberie ;P

A co do kamieni, na obecne więzi łączące członków stada proponowanego przez Yaal jest to gupi pomysł. Albo jest się "domem tymczasowym" albo zżytą społecznością.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#68
24-10-2012, 23:06
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

uchylę rąbka tajemnicy: opracowujemy z Mon drogę, by obie grupy złączyć w jedną już na etapie powstawania - czekam obecnie na głosy "mojej" połowy, by się dowiedzieć, czy pasuje im taka zmiana konceptu. w każdym razie istnieją całkiem niezłe perspektywy na to, że projekt będzie jeden wspólny, zamiast dwa obrażone na siebie nawzajem.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#69
24-10-2012, 23:07
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

A juz chciałam lewatywę serwować ;3
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#70
25-10-2012, 00:24
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

I to mi się podoba ...na reszcie poprawne podejście :)

Kami ... ja bym proponował inne rozwiązanie, wszak wiadomo od lat, że polski naród łączy się ze sobą podczas libacji.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#71
25-10-2012, 19:55
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

perspektywy się zamknęły i współpraca została zerwana.

zamykam ten temat - projekt jest w opracowaniu i wrzucimy go tutaj, gdy zakończymy pracę. w razie dalszych pytań zapraszam na PW.

[ Dodano: 2012-10-29, 17:17 ]
z powodu rezygnacji dwóch uczestniczek projektu przestaliśmy jako grupa spełniać wymagania formalne, by założyć stado. rezygnujemy więc z opracowywania projektu, jednak planowane postaci pochodzące z Kephas powstaną i będą się za krewnych podawać - chętnych do wspólnej gry nadal zapraszamy ;)

niniejszym proszę o skasowanie naszego supertajnego działu.

howgh!
K.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości