♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#31
24-10-2012, 00:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

<3

to pierwsze oficjalne serduszko ode mnie dla Kami, jak ktoś prowadzi kroniki, to proszę wpisać!
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#32
24-10-2012, 00:23
Prawa autorskie: Malaika4

Ej no jak to jest, ze jest propozycja stada, user zbiera pięć osób i od razu koncept przechodzi? Nie wypowiadają się inni admini, prócz Kami, która swoją drogą wyraziła negatywną opinię, co zresztą od razu zostało zbełtane, bo to nie pochwała.
Poza tym co to jest za mówienie, że to stado ma wejść za NP, jak to stado żyje? Co 5 założycie, w krainie czterech stad?
Też sobie mogę kraina rubinowej teńczy dobroci, jako nowe stado, o pięć osób mam walić adminów regulaminiowo jest to chyba uznaje ze pomysl przechodzi?
Uroczo.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#33
24-10-2012, 00:28
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Padme, a przeczytałaś w ogóle to, co powtarzam od samego początku i co jest napisane w pierwszym poście, o czym wie także Kami, którą tutaj z taką pasją przywołujesz?

i nie mam pojęcia, skąd pomysł, że to stado wchodzi "za" NP?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#34
24-10-2012, 00:40
Prawa autorskie: Malaika4

Z jaką kurwde pasją, przywołałabym kogokolwiek, z chcęcią też przywołam Eenu.
Mogłabym przysiąc, ze było to wspomniane, ale teraz nie bede szukac na telefonie, jednak mogalbys sie bardziej rozpisac odpowiadajac mnie i eenu o kwestiach, na ktore nie zwarzalas w naszych wypowiediach.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#35
24-10-2012, 00:47
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

och, post Eenu! kompletnie go przegapiłam. już odpowiadam, ale najpierw Tobie. zacytuję sama siebie:
Cytat:to jest dopiero zbiór założeń - umieszczam tu temat, by sprawdzić, czy w ogóle byłoby zainteresowanie stadem o takim profilu :)

Cytat:pracowalibyśmy tutaj na podforum widzialnym tylko dla uczestników, które po złożeniu projektu zostałoby skasowane. gadałam już o tym z Fel.

Cytat:Kami, szukam tu chętnych na stworzenie projektu, a nie rzucam na Twój żer kopię cudownego Świtu, bom zazdrosna. będziesz miała okazję ocenić projekt, jeśli powstanie, po jego złożeniu.

czy mam komentować podkreślenia, czy dotarło?

@Eenu:
wbrew krzykom Padme, nie widzę tutaj zarzutów poza nazwą. NP to nie moja działka, a w SN jestem? jestem. działam? działam. są postępy? no są.
a co do nazwy: od razu zaznaczyłam, że jest możliwa jej zmiana, że to tylko wstępne ustalenia (z pozdrowieniami dla Pad), poza tym jest zgodna ze wszystkimi regulaminami, jakie na ten temat znalazłam. nie przeszkadza Ci bardziej postać o imieniu Peugeot? mnie tak, ale jest zgodna z regulaminem. nic więc nie poradzę.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#36
24-10-2012, 01:11
Prawa autorskie: Malaika4

Łał zakładacie projekt! Nie no nie wierzę (dzięki za pozdrowenia, to takie miłe).
Łah gdybym mogła powiedzieć to, co objęte jest tajemnicą o której wiedzą tylko 4 osoby, w tym Felija i Mon bez internetu, która kazała przekazać, co ja popieram.
Cytat:A w ogóle to przekaż Khay że nie zgadzam sie na to jej stado. Znowu jakieś odstające od norm stado, a naszym celem jest przywrócenie małej cząstki starego kl

+ do tego coś co na pewno było by gwoździem dla waszego projektu, niestety, powiedziec nie mogę, czekam na Mon, a i Fel ma sie z nia jutro skontaktowac, to mam nadzieje ze iz toba khayal pogada.
Ah no i jeszcze jedno. Czy przypadkiem krzyk, nie oznacza się dodając wykrzyknik? Ja w moich wypowiedziach żadnego nie zauważyłam, więc skąd ten domysł?
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#37
24-10-2012, 01:15
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ja pierdzielę, Pad.
powiem to wielkimi literami:

stado nie zostało jeszcze założone, nie powstał nawet jego projekt, dlatego admini nie wypowiadali się na ten temat. projekt dopiero powstanie, ponieważ nad nim pracujemy, i wtedy będzie ocenianie - kiedy będzie co oceniać.

z Fel gadałam o "swoim" stadzie i nie ma czegoś takiego jak zakaz złożenia projektu nowego stada, niezależnie od tego, że ktoś inny też chce stare/nowe zakładać/odradzać. bo prawdopodobnie o tym mówisz. tak, wiem o tym.

mogłabyś, z łaski swojej, się odczepić? jeszcze nie masz na co krzyczeć, bo nie ma nowego stada ani nawet prośby o jego założenie. jest tylko grupa chętnych do pracy.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#38
24-10-2012, 01:27
Prawa autorskie: Malaika4

Dobrze, rozumiem i nie przyczepiłam się tylko wyrażam swoją opinię, dalej wypowe się Mon, jak znajdzie dojście do internetu, czy Fel, która z nią jutro pogada.
Dziękuję, dobranoc.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#39
24-10-2012, 01:31
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ciekawi mnie jeszcze, skąd myśl, że to stado miałoby zastąpić NP, z którym nie ma nic wspólnego?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#40
24-10-2012, 08:44
Prawa autorskie: Malaika4

Ktoś się tak wcześniej wypowiedział, ale nie wiem, czy skasował post, czy nie mogę znaleźć bom ślepa.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#41
24-10-2012, 10:46
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Khayaal napisał(a):ciekawi mnie jeszcze, skąd myśl, że to stado miałoby zastąpić NP, z którym nie ma nic wspólnego?


Psyt.. bo moga być tylko 4 stada na ziemi czterech stad?

Dobra, niech sobie porobią założenia, na to nie potrzeba im zgody administracji, co z tego wyjdzie to juz inna kwestia, NP i tak prawie nie żyje- a tą kwestia trzeba się by wreszcie zając.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Fiametta
Gość

 
#42
24-10-2012, 12:17
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Elka ty zdrajco.
Nie czytając odpowiedzi innych, mówię: RZĘ KUR*A CO?
Nie no sory...
Ja sie tak nie bawie... Wychodze w ogóle. =___= I nie wracam.
Rzaaaal czemu świat mi to robi, przyznać się kto wygadał? Dlaczego jak coś wymyślę to zaraz okazuje się że powstaje anime na identycznym pomyśle? Najpierw No. 6, potem K-Project i kilka innych sytuacji gdzie nagle jakaś osoba z forum oznajmia że założy taką i taką postać którą i ja miałam zrobić.

Czy ja mam jakiś dar telepatii o którym nie wiem?

Nie, po prostu się nie zgadzam, koniec, nie ma takiej opcji. :/

I tak, wiem, że jest to tylko startujące ustalanie i w ogóle, ALE ja z Pad i Fel również coś ustaliłyśmy. Głupia zasada kto pierwszy ten lepszy, tym bardziej że 70% tego co napisałaś, Khay, jest identyczne z tym co my ustalałyśmy... Tylko że my chciałyśmy osiągnąć cel ciekawiej, w fabule, bez ogłaszania, a nie poza nią, gdzie wszystko zostanie sztucznie zapoczątkowane :/

Wybacz jeśli w którymś momencie zabrzmiało to jak atak z mojej strony czy cośtam, ale no sory... Wiem że to przypadek ale ile razy takich przypadków można znosić? Tym bardziej że jestem dość nerwową osobą zwłaszcza kiedy zacznę się angażować w coś na serio a tu bum, dupa, ktoś sprintem właśnie mnie minął.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#43
24-10-2012, 12:22
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Emanujesz myślommm ;3
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#44
24-10-2012, 12:58
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Fiam, i tak musicie złożyć projekt do oceny przez resztę administracji, a ze swojej strony gwarantuję zasady fair play. jeśli Cię to pocieszy, wiedziałam o samej idei, nie o jej szczegółach.

poza tym dlaczego kraina czterech nie może się stać krainą pięciu, na przykład przejściowo? tak, w tym momencie zakładam już wycięcie NP, ale jako zdarzenie niezależne od 'naszych' stad; a później, kiedy pojawią się dwa nowe stada, o różnych uzasadnieniach i przeszłości, niech utrzyma się to, które lepiej sobie poradzi w świecie. a drugie niech wymrze. i wcale nie musi to zająć roku, szczerze mówiąc myślę, że miesiąc wystarczy.
już Darwin to wymyślił.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#45
24-10-2012, 13:14
Prawa autorskie: Malaika4

Nie nie może być pięciu. Nie będzie zmiany zasady która jest od 2006 roku? A pozatym co? Proponujesz wyścig stad? Projekt? Mamy, jednak nie publiczny, bo najpierw trzeba załatwić to na fabule, naturalny sposób zawsze na przód
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości