♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Oxena
Gość

 
#1
22-10-2012, 18:14

Jak wyżej. Poszukuję osoby, która zechciałaby poprowadzić młodszą, przyrodnią siostrę Oxeny.

~ Jej historia jest raczej krótka, urodziła się po powstaniu na nowo Nowej Północy, ponieważ Hasante odeszła właśnie w tym momencie. Samiczka miałaby ok. 3-4 miesięcy, nie więcej niż pół roku.
~ Nie zależy mi jakoś specjalnie na designie ani na imieniu. Możecie sobie ją zrobić, jak tylko wam się podoba. Hasante była zwyczajnym tygrysem z białymi plamami na ciele i ze srebrnymi oczami. Ojciec niewiadomy, też do waszej dyspozycji. Tyle.
~ Hasante, jak i ojciec małej zginęli. Oxena nie dowiedziała się jeszcze o tym, ale stanie się to prawdopodobnie w najbliższym czasie, za pomocą akcji z MG. Chciałabym jednak już szybciej znaleźć osobę, która poprowadziłaby jej siostrę.
~ Zależałoby mi żeby mała należała do Nowej Północy. Oxi miałaby ją zawsze pod ręką wtedy.

Jeśli macie jakieś pytania, śmiało zadawajcie je w tym temacie.
Naomi
Gość

 
#2
22-10-2012, 18:31

Mogę ja? :)
Akilian
Gość

 
#3
22-10-2012, 22:28

Ale fajnie się składa, b właśnie dostałam pzwolenie na czwarte konto.. A przez pewien czas w ogóle nie mając pomysłu na postać, i zaczęłam o Oxenie xD Skąd mi przyszło to do łba, nawet nie pytaj, bo nie wiem. Chyba wolałabym mieć pełnokrwistego tygrysa, ciekawa tylko jestem, czy dopuściliby niebieksiego do forum? To by było fajnie ;d


/Tak, przez jakieś dziwne genetyczne mieszaniny ze zwykłych dwóch bengalów kilka razy wyszły niebieściutnie kociątka *.*Mam nawet o tym fragment z Wikipedii :

Niebieskie tygrysy:
Niebieski tygrys (tygrys maltański) to prawdopodobnie polimorficzna odmiana tygrysa bengalskiego, która żyje w Prowincji Fujian w Chinach. Udokumentowane przypadki spotkania z tymi zwierzętami pochodzą także z Korei, Mjanmy i Rosji.[potrzebne źródło]

W 1910 roku amerykański misjonarz Harry R. Caldwell podczas polowania na tygrysy zauważył kilka osobników maści niebieskiej na obrzeżach miasta Fuzhou. Swoją relację opisał w kronice "Blue Tiger" (1924). Historia ta została także zapożyczona do książki Roya Chapmana Andrewsa pt. "Camps & Trails in China cz. 4" (1925). Inne raporty pochodzą z okresu wojny koreańskiej (1950–1953), podczas której obserwowano ponoć w okolicach dzisiejszej granicy Korei Północnej z K. Południową podobne zwierzęta. Karl Shuker opisał to w swojej książce pt. " Mystery Cats of the World".

Znane są także przypadki narodzin tygrysów pseudomelanistycznych o sierści szaro-niebieskiej lub błękitnej w ogrodach zoologicznych. Najwięcej takich przypadków odnotowano w Oklahoma Zoo w roku 1964. Rodzicami tych nienaturalnie umaszczonych tygrysów były zwykłe osobniki pochodzące z Bengalu. Obecnie sądzi się, że niebieskie tygrysy to jedynie polimorficzna odmiana Panthera tigris tigris, której prawdopodobieństwo pojawienia się na wolności lub w niewoli jest niewielkie. Określenie t. maltański pochodzi od rasy kota o błękitno-szarej maści, który został wyhodowany na Malcie.

Da da dam!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#4
22-10-2012, 22:48
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

z sb Ci uciekło, więc powtarzam: to którą Ty postacią chcesz dołączyć do Skały?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Akilian
Gość

 
#5
23-10-2012, 19:09
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Do skały chcę dostać się Sheridanem, a zmieniam mu miano na Reese. Napisałam ci to w temacie o Twojej propozycji ;P
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#6
23-10-2012, 22:01
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

czy to czasem nie jest to całkowite dziecko?

[ Dodano: 2012-10-23, 21:03 ]
<checked> to noworodek, a Hofu właśnie kasuje jego matkę. załóż po prostu nową postać i nie cuduj ze "zmianą imienia". bo i tak musi minąć co najmniej rok.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Nizar
Gość

 
#7
26-10-2012, 19:25
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie go do archiwum, znalazłam już osobę na siostrę Oxi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości