♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
05-11-2012, 00:19
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Pojawiły się głowy, że event halloweenowy jest nieklimatyczny, bezsensowny etc.

I tu chcę poruszyć dwie kwestie:

1. Event halloweenowy. Co konkretnie wam się w nim nie podoba, co byście zmienili? Czego na przyszłość nie chcielibyście widzieć w tego typu eventach?
2. Jak byście chcieli, żeby wyglądały kolejne eventy fabularne? A może w ogóle z nich zrezygnować?

Przypominam, że nadal trwa konkurs na wymyślenie własnego eventu fabularnego: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=451 Co prawda kończy się on 5 listopada, ale jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, to jestem skłonna go przedłużyć.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#2
05-11-2012, 00:25
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Zanim ktokolwiek cokolwiek napisze.

Event nie nosi miana Halloweenowego, jest to połączenie wszystkich świąt związanych z duchami , okrojony na potrzeby zabawy w wyznaczonym miejscu, do którego nikt nie ma przymusu zaglądać/ brać udziału, ani psuć sobie smaku brakiem kanonu.
Święta związane z zmarłymi obchodzone są na całym świecie mniej więcej pod koniec października, początek listopada.
I nie będzie tu żadnego "cukierek, albo psikus", ani obrzucania jajcami czyjejś groty.

Jedyne co przelało się na resztę forum to gęsta mgła i obniżona temperatura- wydarzenie które mogą i również nie muszą jakkolwiek wpływać na fabułę waszych postaci.

Edit:

-Dynie przybyły z Ameryki na stary kontynent około (XVI)16 wieku, jeszcze nim USA się narodziło i wypatrzyło święto celtyckie, komercjalizując je i tworząc nielubiane przez was Hellołin. Wiecie że Afryka dzika nie robiła notatek, więc nie powiem wam co i od kiedy hodują plemiona afrykańskie w swoich ogródkach.

-Co do nagrobków, Lwia Ziemia ma swój grobowiec władców z grobami wiec tu też nie dodano niczego czego by nie było już na forum.

-Inną kwestia jest fakt, skąd wziął się tajemniczy ogródek, może jest pozostałością po jakimś stadzie z ciekawą kulturą- jakich tu wiele, w opisach postaci.

Lwy i inne pierdołki, poprzez kanon Króla Lwa.
Sam kanon KL jest zbyt ubogi aby powstało na nim Forum i było ono jakkolwiek grywalne, to jest oczywiste. To Forum zawiera całość i może was to dziwić, ale tak są tu stada ( co prawda zawierają więcej niż jednego samca i następce tronu+ harem), jest polowanie na zwierzęta, lwy i inne zwierzątka gadają, jest Rafiki- ekscentryczny lekko tajemniczy gość, są i duchy przodków/ opiekunów, są tereny z bajki. O czymś zapomniałam?
A tak, o miejscówce zwanej Upendi, którą ze spokojem można przyrównać do ogrodu zakochanych- więc i upiorny ogród nie powinien was zadziwiać.

Król Lew jest bajką dla dzieci, w której coś takiego jak realny świat jest tylko kolejnym zbiorem z którego autorzy biorą to co chcą, dodając fantazji by było kolorowo.
Nie można wykluczać na podstawie rzeczywistości pewnych rzeczy bo jak to ktoś ujął jest to pozbawione sensu.
A gracze to ludzie, którym trzeba zapewnić zabawę.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Samara
Gość

 
#3
05-11-2012, 00:27
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

1. Mnie się podoba. Nie dotyczy on całego forum, fzięki czemu nikt nie musi sie ngażować na siłę.Ponadto eventy mają być odskocznią od codziennej fabuły.
2.Im więcej ciekawych ewentów, tym lepiej. Fabyła forum się rozrusza, wymaga od usera kreatywności. Więc nie trzeba zen rezygnować a urozmaicać.
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#4
05-11-2012, 00:29
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

1. Mi się on nie podoba, ponieważ w ogóle nie lubię, nie akceptuję tego, powiedźmy, "święta". Nie i już, jest dla mnie niesmaczne ale nie zabraniam bawić się w to innym [;
Co bym zmieniła? Cofnęła te dyńki(skąd postacie wiedzą że to dynie? o.O Myślałam że to raczej niespotykane tutaj warzywa, poprawcie mnie, sama nie wiem) i nagrobki, bo to za ludzkie. Dullkowi dałabym lwią łepetynę, jakąś demoniczną, jak go tak Kami chce xD Np. największa szkarada(hehe, i tak nie dorówna Lii i Corrkowi XD) ee...może trochę poprawiła tę mgłę na normalniejszą. I tyle, aż tak źle to nie jest [;

2. Nie brałam udziału jak na razie, w żadnych akcjach, więc średnio się mogę wypowiedzieć. Raczej nie chcę, żeby zostały wycofane. Co do zmian - pożyję, zobaczę. Może tylko większy nacisk na "lwią" rzeczywistość.
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#5
05-11-2012, 00:39
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

1. Nie obchodzę i nie lubię Halloween, więc to eventu podchodzę sceptycznie (tak, Kami, wiem, że on nie nazywa się tym mianem xD). Potrafię jednak zagryźć zęby i widzę, że są osoby, którym taki rodzaj zabawy się podoba. Skoro więc bardzo mocno mnie to nie razi, niech zostanie. Ale... ale niech będzie w klimatach KL, w klimacie Afryki. Corragio/Dumka już wszystko wymieniła. Może by zrobić coś z rytuałem Voodoo? W końcu to ma korzenie w miejscu akcji tego forum.

2. Eventy to fajna sprawa, ale śmiem twierdzić, że tylko chętni winni być w nie angażowani. Komuś może temat nie pasować, woli rozwijać postać w innym kierunku lub ma zaplanowaną inną przyszłość dla postaci.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#6
06-11-2012, 16:43
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nadmienię to już na samym wejściu. Coś takiego jak kanon KL nie istnieje. Już nie. Zaczynając od terenów (Śnieżny Las, Bagna, lochy), idąc dalej, zwierzęta niebytujące w Afryce (tygrysy, Shaid, Kami będąca lwem jaskiniowym), także wygląd i zachowanie postaci (lwice z grzywkami na pół metra, albinosy, lwy w ciapki czy szare o zielonych, fioletowych czy dwukolorowych oczach; stada złożone z więcej niż jednego samca). Nie, kochani. To absolutnie nie wchodzi w obrąb kanonu KL, ustanowionego przez Disneya (a przynajmniej tak to sobie wmawiamy). A jednak, jest na forum. Ponieważ jest w granicach dobrego smaku i zamiast zawężać horyzonty, dodaje smaczku forum. Pomaga nam pisać i umila fabułę. To już dawno temu ustanowiliśmy.
Więc argument "brak kanonu, oh nie, jakże to straszne, zUe i niegodziwe" od razu odrzucam na bok i nawet nie przyjmuję go do wiadomości. Na KL NIE MA KANONU. Są jednak pewne zasady dobrego smaku. To forum opiera się na czymś. Jak bardzo słaba to podpora, to już insza inszość - ale motywem dla nas jest przecież także chociażby Afryka. Pewne treści, które jesteśmy w stanie zaakceptować. Budują to forum. Ale, z drugiej strony, jak i za bardzo narzucone reguły, tak i zbytnio śmiałe i luźne posunięcia nie wychodzą na dobre. Halloween nie ma najmniejszego związku z tym forum, ni jednego motywu. Nie znajduję wspólnych wątków, nic co stanowiłoby jakieś powiązanie z Afryką, z klimatyką. Poza duchami, owszem, one były. Ale nie miały większego wpływu na losy postaci, zwłaszcza obcej dla niej. Nie mogą nic zrobić. Inaczej Mufasa dawno zrównałby Skazę z ziemią, gdy ten panoszył się na LZ, bez pomocy Simby.

Co jest w tym evencie złego? Przede wszystkim, dość kiepska tematyka. Event z samej swej zasady już znacznie zawęża grono odbiorców - wystarczy spojrzeć na posty mych poprzedników. Moran i Corragio pokazują ten problem. Wybrano bardzo kontrowersyjne święto, z którego powodu gryzie się cała nasza społeczność, a co dopiero mówić o graczach KL. Z góry więc wiadomo, że zdania są podzielone - i choć takt nakazuje olać, założę się, że byłoby więcej chętnych, gdyby wybrano coś mniej kontrowersyjnego. Jeśli już wybierać jakieś święto ludzkie i na nim się opierać, lepiej byłoby darować sobie ten event, a zrobić coś chociażby na Wigilię (nie mylić z SS, który jest eventem pozafabularnym), którą duża większość obchodzi (świecką czy bardziej religijną, ale w większości) czy na Nowy Rok. Po prostu, wybierać święta, w które będzie się mogła zaangażować większa liczba ludzi. Przykład? Światowy Dzień Kota, chociażby.
Co do samego Halloween. Nie podoba mi się parę czynników. Przede wszystkim, czas trwania. Rozpoczął się po czasie, co już obniża estetykę. Ile będzie trwać, nie wiem, ale mam nadzieję, że to będzie tydzień, góra półtora. Dwa - miejsce. owszem, dodawanie nowych miejsc jest możliwe, właśnie w ten sposób powstała Oaza. Ale zwróćcie uwagę, że Gród miałby pojawić się i zniknąć, jednorazowo. Jak to zapisać? Zdarzenia, jak te z Grodu, mogły być rodzajem snu lub wizji (sny są dziwaczne). Czyli coś, co tak naprawdę nie może się wydarzyć, a postać pewno uzna, że to był tylko zły lub dziwny sen. To nie byłaby najgorsza opcja.

Moran podała dobrą propozycję, rytuał Voodoo przybył do Ameryki wraz z jeńcami afrykańskimi. Trzeba szukać właśnie jakiś elementów, które mogłyby być przyczyną pojawienia się akurat czegoś takiego na takim forum. Pozytywnie zaskoczyć, a nie lecieć z klapkami na oczach, na łatwiznę.

Po drugie, złem mi się wydaje, że eventy fabularne liczą się do fabuły postaci. Owszem, gdy jest jakaś akcja mająca bardzo duże powiązanie z fabułą (nie wiem, napad na władcę Lwich). Lecz jeśli eventy fabularne mają opierać się, jak ten tutaj, na ludzkich świętach, sądzę, że nie powinny być ściśle powiązane z fabułą (mianowicie, postać musi wyjść z tematu, przerwać wątek, bo obowiązuje ją zasada jednego miejsca). Sądzę, że więcej chętnych byłoby, gdyby na ten okres znieść zasadę jednego tematu, a raczej - postać nadal musi przebywać w jednym temacie + ewentualnie w evencie, jeśli chce. I na ta obecność nie powinno mieć wpływu odsiadka w lochach, stan zdrowia czy inne.
Jaki to miałoby wpływ na właściwą fabułę?
Jak już mówiłam - sen. Po prostu sen.

Stawiam jednak przede wszystkim i sądzę, że jeśli eventy fabularne są prowadzone, powinny mieć bezpośredni związek z fabułą. Nad tym powinni się MG zastanowić, i na to skupić uwagę. Bądź co bądź, tematów nie brakuje. Najłatwiej jest zrobić event, który będzie dotyczył stada - automatycznie łapie dość spora grupkę osób. Mamy też do dyspozycji Rafikiego, który leży i się kurzy, a jego siwa broda niedługo nie będzie siwieć, a zzielenieje, albo całkiem zniknie. xP Całkiem zapomnieliśmy o tej postaci. On też może dawać postaciom jakieś zadania do zrealizowania, wysyłać w różne miejsca. Nie musi to być wcale żaden szkielecior z pracowni biologicznej, otoczony dyniami i kamieniami z wygrawerowanymi "RIP". Swoją drogą, równie dobrze coś a'la halloweenowego można było urządzić na bagnach dawnej PZ. Swego czasu miałam nawet pomysł na prywatną akcję fabularną dla Eler, aczkolwiek to nie jest na większą skalę.
Aktualnie nic nie przychodzi mi do głowy, to nie ma zresztą teraz najmniejszego znaczenia.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Aim
Gość

 
#7
08-11-2012, 19:29
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Miyuki, była bym wyjątkowo szczęśliwa gdyby zechciała pogadać ze mną na gg o tym evencie, bo w zasadzie większość twych propozycji łączy się z tym co obmyśliłam na to wydarzenie.

Poza tym myślę że temat można zamknąć i otworzyć dopiero jak event sie zakończy, bo wypowiadanie się o czymś co dopiero się zaczęło jest cokolwiek pozbawione sensu ;P
Eenu
Konto zawieszone

Gatunek:Roza Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#8
09-11-2012, 23:23
Prawa autorskie: MysticMistSong

Post Skasowany {K}.

Tak długo jak sposób w jaki wyrażasz swoja opinie nie ulegnie zmianie, twoje posty będą kasowane.

Nie jesteś tu jedyną osobą, która ma coś do powiedzenia, ani jedyną osoba posiadającą uczucia.
[Obrazek: free_icon</em>seed_of_life_by_valasedai-d4p8ddm.gif]
Muszę przyznać,
Tak na prawdę,
Bez przesady,
Można zwalczyć różne wady.
Na nieśmiałość nie ma rady,
Chociaż staram się usilnie kilka lat,
Wciąż nieśmiałość jest najgorszą z moich wad.

~Eenu~Głos~
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#9
10-11-2012, 03:09
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Treść skasowana.

Co do pytań, to będę zwięzły

1, Mi się ogólnie podoba choć w sposób bardziej nieingerencyjny. W sumie to jeśli są ludzie, którym sprawia to przyjemność to nie widzę przeciwwskazań, a nawet uważam to za ukłon w ich stronę, który sprawi że nie będą się nudzić czy czuć monotonii.

Natomiast jeśli komuś się to nie podoba, to niech po prostu nie bierze w tym udziału i tyle ...nikt przecież nikogo do tego nie zmusza.

2. Tak, popieram przyszłe eventy, gdyż uważam, że to dobry pomysł na urozmaicenie fabuły i danie wielu użytkownikom szansy wzięcia udziału w większej dobrze rozplanowanej fabule.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#10
10-11-2012, 12:52
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Treść skasowana.

Zaś, coby nie odbiec od tematu. Po rozmowie z Kami stwierdziłam, że event, choć pomysł miał nie najgorszy, wyszedł dość kiepsko.

I. Brak ustalonych reguł co do eventów fabularnych

Nie mówię tu o typowych eventach, zwanych także akcjami z MG. Tyczy się samej fabuły i jest to czysta fabuła, bez żadnych udziwnień, które nie mają nic wspólnego z forum.
Mówię tu o właśnie takich przypadkach, jak ten event, gdzie pojawiają się jakieś elementy obce.
* event trwa za długo -> miesiąc wyjęty z pisania forumowego, na fabule, to bardzo dużo. Ogółem, tego typu eventy nie powinny trwać dłużej jak dwa tygodnie, można zacząć nawet parę dni przed, byleby jakoś zawęzić stosownie ramy czasowe.
* event koliduje z fabułą -> trzeba wybierać, czy event, czy fabuła. To odejmuje członków, którzy nie chcą stracić fajnych wątków. Takie eventy nie powinny być brane pod zasadę jednego tematu. Wtedy postać może bez problemu pisać w fabule, i nawet, jeśli event się przedłuża (co ułaskawia punkt 1), nie wyłącza jej z życia fabularnego.
* nietematyczność i niezgodność z fabułą -> takie zdarzenie nie może zdarzyć się naprawdę. Takie eventy powinny być w formie snów postaci. Sny, jak wiadomo, mogą być dziwne, więc w takiej formie dopuszczam pewne ustępstwa (ale też bez przesady, np. lwy na miejskiej dyskotece tańczące Gangnam Style byłyby przesadą xP) Gdy event się kończy, postać "budzi się" i stwierdza, że to był tylko sen.
* wszelakie obrażenia albo muszą być przeprowadzone na fabule w sposób naturalny (jeśli postać ulegnie wypadkowi w czasie eventu, automatycznie w którymś momencie na fabule albo wchodzi MG i załatwia sprawę, albo postać sama opisuje wypadek w realiach forum), albo anuluje się je, jako, że był to sen.
Na przykład, jeśli ktoś zrani się w walce z duchem (to czysta teoria, nie wytykać błędów), na fabule również podobna akcja jest przeprowadzana, z tym, że postać walczy z jakimś innym kotem/podczas polowania zostaje zraniona czy coś takiego.

II. Mgła
Osobiście jestem za tym, aby znieść tą mgłę. Przez cały miesiąc mamy się kisić we mgle? Miesiąc to bardzo dużo jak na realia forum i fabułę. Event trwa, ale innym mgła jest niepotrzebna. Poza tym... Sądzę, że eventy nie powinny dotykać innych tematów i for. Na Gwiazdkę zamierzacie zasypać całe forum śniegiem (to tylko przykład, żeby nie było)?

Na razie to chyba tyle, może sobie coś jeszcze przypomnę i napiszę posta.

EDIT:
III. Rafiki i inne postacie specjalne
Mamy parę postaci specjalnych. Shun i Shetani odstawiamy na bok, to postacie userów, nie ogółu.
Dwie postaci z tego eventu po czasie zostaną skasowane. Ale co z innymi postaciami?

Polybius i Lavender - z tego, co mi się wydaje, to miał być event czysto fabularny, więc może by pokusić się o przeprowadzenie go? Administracja z pewnością ma nakreślone plany eventu, w razie czego można dopytać się Montany. Oczywiście, nie trzeba teraz. Po prostu, wykorzystać je w sposobnej chwili. Można te duchy wplątać w NP i SN, coby rozruszać te stada. Jestem jednak za tym, aby przeprowadzić ten event.
Rafiki - o zgrozo, jedna z ważniejszych postaci, ma TYLKO jednego posta? Przede wszystkim, tego dziada ruszyć. Podobnie jak z dwójką powyżej, może niekoniecznie w tej chwili, co za dużo, to niezdrowo. Ale koniecznie trzeba pisać Rafikim, i to jeszcze dość regularnie. Można go wykorzystać przy okazji świąt (mam nawet lekki zarys, ale jak na razie są to jedynie wizje przez mgłę, bez konkretów). Więcej o Rafikim tutaj.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#11
10-11-2012, 14:01
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Miyuki opinie należy wygłaszać w miarę kulturalny sposób, zaznajamiając się z tematem o którym chce się coś powiedzieć, a nie narzekać i wyzywać od dup czy idiotów wszystkich naokoło, bo dostrzegło się jakieś uchybienia.
Walczenie/ naprawianie tego co dzieje się w administracji KL wymaga czasu, a "pomoc" z strony Eenu wcale nie jest pomocna, wręcz przeciwnie dolewa oliwy do ognia.

Podstawowa zasada wyrażania opinii została złamana przez tą panią kilkukrotnie. Nadmienię jeszcze że jeśli zobaczę chociaż jedna złośliwość czy "ból dupy" (który namiętnie dodaje gdzie tylko może) w opiniach od Eenu, albo inny offtop, kara jej już nie minie. Zwracano jej na to uwagę, nie raz.
Jej zachowanie chociaż może być uzasadnione słusznymi pobudkami jest niewłaściwe i podpada pod trolling, naprawdę nie radze sprawdzać czym kończy się denerwowanie administracji.


Przypominam iż temat dotyczy eventów ogólnie, także tych które administracja będzie organizować w przyszłości.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości