♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Asuan
Gość

 
#1
05-11-2012, 21:03

Chodzi o to, by ktoś zajął się małą Asuan. Ojciec jej nienawidzi, matka jest niewiele lepsza. Dla całego świata jest jedynie przekąską, jak nie niepotrzebnym kępkiem futra. A ja szukam kogoś, kto mógłby się nią zająć, bez patrzenia na jej pochodzenie, czy kolor np. oczu. Przydałby mi się ktoś, kto ją pokocha, nie mówię, że od razu. Może być to osoba starsza, bądź na odwrót – dość młoda. Tylko bez przesady, nie przyjmę ducha (chyba, że na ducha stróża ;P), ani rocznego lwiątka. Przydałby się ktoś, kto potrafi samodzielnie polować i jednocześnie się przy tym nie zabić, i miał styczność z podobnymi maleństwami, jak brat czy siostra. Czy mogę liczyć na waszą pomoc?
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#2
05-11-2012, 21:08
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

już dwa razy zrezygnowałaś z odgrywania czyjegoś lwiątka, z czego raz bez ostrzeżenia. czemu teraz miałoby być inaczej?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Asuan
Gość

 
#3
05-11-2012, 21:27
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Dwa razy powiadasz? Jakoś sobie drugiego nie przypominam.
A dlaczego ma być inaczej? Może dlatego, że tę postać kreuję sama, od początku do końca, i nie muszę dostosowywać się do wymogów, które krótko mówiąc mi nie pasowały. Elijahem nie potrafiłam grać, owszem, tu za przeproszeniem spieprzyłam ja. Napisać choć jeden post jako ta postać było bardzo monotonne jednocześnie nieosiągalne. Nie potrafię grać postacią "dobrą", bo moja musi mieć pewne wady, albo jeszcze lepiej uszczerbki w psychice. Długo musiałabym tłumaczyć, o co mi dokładniej chodzi, ale bądź pewna, że tą postać mam zamiar poprowadzić przez jeszcze długi czas, choćby z powodu, ze mam na nią pomysł, a to bardzo ważne.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#4
05-11-2012, 21:37
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Elijah i Sheridan - to ten pierwszy był bez ostrzeżenia. nawet o nim nie pamiętasz?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Asuan
Gość

 
#5
05-11-2012, 21:41
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

A i tak, choćby zauważ fakt, iż to Hofu pierwszy pozbył się Eriny, a nie ja lwiątka. Siłą rzeczy się nie liczy. Ja bez Eriny z Sheridanem nie miałam co robić, tym bardziej, że był kilkudniowym brzdącem. Drugi raz nie popełnię tego błędu.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#6
05-11-2012, 21:50
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Hofu jest nią. poza tym to nieprawda, że nie miałaś co robić bez rodzica - Asuan to co? albo Nizar, pozbawiony ojca i brata? Duma bez ojca?
plus od razu mówiłam, że to jest ta kasacja "z ostrzeżeniem", ale wciąż - kasacja cudzego dziecka.

zrobisz jak zechcesz, oczywiście, ale Twoja historia kredytowa po prostu nie wróży dobrze.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Asuan
Gość

 
#7
05-11-2012, 21:56
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Z Asuan, przecież mówię, że nie popełnię tego samego błędu, tylko dlatego, że nie ma się nią kto zająć.
Duma dalej szuka użytkownika na Ingo, a Nizar ma Noela. Chwilowo to on sprawuje nad nim pieczę, na dodatek jest starszy, może mówić i chodzić.

[ Dodano: 2012-11-06, 19:22 ]
Ok, już dogadałam się z pewną osobą, która zajmnie się małą, temat można zamknąć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości