♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#1
06-11-2012, 19:44
Prawa autorskie: Malaika4

Pierwsza moja ankieta, ale stworzyłam ją, bo mnie ciekawi, kogo by wyście wybrali.

[ Dodano: 2012-11-06, 18:46 ]
No mój głos oczywiście poszedłby na Obamę :D
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#2
06-11-2012, 19:49
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Obama! XD
Odpowiedz
Asuan
Gość

 
#3
06-11-2012, 19:52
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Tak, mimo tej cholernej pomyłki z "Polskimi obozami śmierci" głosuję na Obamę. Chłopie, zarządź ty lepszą edukację historii xD
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#4
06-11-2012, 19:55
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Mudzyny górą !
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#5
06-11-2012, 19:55
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Mormon czy Mudzin... ale wybór.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#6
06-11-2012, 19:57
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Romney i Obama właściwie niczym się nie różnią. Gdybym był Amerykaninem albo olałbym głosowanie albo zagłosował na Gary'ego Johnsona.

Zaraz ktoś wyskoczy z kurwinem, za samą LP niezbyt przepadam, bo zdecydowania za dużo tam wpływów randowsko-neoliberalnych, ale kurwa Johnson nawet dla lewaków jak ja jest nieporównywalnie lepszy poglądowo od pozostałych kandydatów. Oczywiście szans na zwycięstwo nie ma żadnych, ale taki głos byłby chyba najbardziej zgodny z moim sumieniem.

Republikanie:
Biblia ważna, hehe wartości pierwotne chłopak dżon jane dziewczyna normalna rodzina, ale Bliski Wschód to rozjebmy xD

Demokraci:
Wszystkie pary są równe, kobieta ma prawo decydować o własnym brzuchu, hehe zrobimy wizy dla poslkich zwierząt żeby zrobiły trzeci meksyk ale Bliski Wschód to rozjebmy xD


Czy wygra Romney, czy Obama to bez znaczenia. Jeśli musiałbym wybrać jednego z dwóch, to chyba jednak Romneya, bo osobiście nie trawię Obamy, jego nadętego mesjanizmu, cynicznego grania kartą rasową i hipokryzji. Romney to po prostu zwykły, chujowy, bucerski neokon.


Cytat:
Tak, mimo tej cholernej pomyłki z "Polskimi obozami śmierci" głosuję na Obamę. Chłopie, zarządź ty lepszą edukację historii xD

czo

a kogo obchodzi jakiś śmieszny kraik ze wschodu
Odpowiedz
Asuan
Gość

 
#7
06-11-2012, 20:09
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Arto napisał(a):a kogo obchodzi jakiś śmieszny kraik ze wschodu


Mnie obchodzi. To tak samo, jakby ktoś powiedział, że.. Cholera, nic mi nie pasuje. Tak czy inaczej - no bez żartów. Nie będę wysłuchiwała jakiś durnot, że obozy śmierci, w których ginęły miliony polaków, żydów i innych narodów były naszym własnym wytworem. To przecież plama na honorze każdego z nas.
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#8
06-11-2012, 20:39
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Cóż... przy całym moim niezainteresowaniu tymi całymi wyborami, czy w ogóle sprawami Stanów Zjednoczonych postanowiłem się jednak wypowiedzieć.

Mitt Romney. Obama miał swoją szansę, gdy to on zasiadał w Białym Domu i coś mu nie wyszło.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#9
06-11-2012, 20:54
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Wybaczcie offtop, ale po prostu nie potrafię określić, jaki poziom trzeba reprezentować, kiedy obejmuje się dane stanowisko. Jeżeli to wynika z niewiedzy, to masz moje rozgrzeszenie, amen.

Kpisz sobie?
Cytat:Nie będę wysłuchiwała jakiś durnot, że obozy śmierci, w których ginęły miliony polaków, żydów i innych narodów były naszym własnym wytworem. To przecież plama na honorze każdego z nas.


[Obrazek: Odznaka_Dywizjonu_Huzar%C3%B3w_%C5%9Amie...eplika.jpg]

Zdajesz sobie sprawę, że to należy do polskiego SS? Że SS to niemiecka, fuj, nazistowska kopia polskiego założenia? POLAND STRONG

Zdajesz sobie sprawę, ilu ludzi WYMORDOWALI Polacy w okresie dwudziestolecia? I ja nie mówię tutaj o jeńcach wojennych, tylko o cywi... chociaż zaraz, przecież rodziny żołnierzy, ich znajomi i wujkowie siostrzenicy brata tych znajomych wszakże też byli powiązani z wojną, więc trzeba się pozbyć swołoczy ze wschodu, hehe.

Trzecia Rzesza wraz z sojusznikami miała w zasięgu całą Europę, co nie usprawiedliwia tychże działań w najmniejszym stopniu. A Polska była sa... Oh wait, po pokonaniu Ukrainy i wygraniu wojny z bolszewikami oddała swojego jedynego sojusznika w ciepłe objęcia Czewonych. OH WSPANIAŁA HISTORIA POLSKA CHRYSTUSEM NARODÓW WOJTYŁA WAŁĘSA

Honor? A co to jest honor? Kiedy w ciągu ostatniego stulecia ktoś mógł pochwalić się honorem? Bo rozjeżdżał czołgami ludzi? Bo wywołał nieograniczoną wojnę podwodną? Bo zapierdalał z z ziemniakiem w ręku na czołg z dumnym okrzykiem Polska Walcząca, zapominając, jak onanizował się do artykułu na temat Kryształowej Nocy?

Historia przedwojennej Europy to jedno, wielkie bagno i dlatego też każde państwo pragnie owiewać ją coraz większą mgłą zapomnienia. Żeby nie było ETA, żeby ludziom nie śniły się po nocach pucze, bo bułki są droższe o dwa grosze, żeby stare idee miały szansę narodzić się w nowych warunkach dwudziestego pierwszego wieku. Nie rozumiem wyciągania na wierzch brudów i wypierania się własnych błędów, braku obiektywizmu, pragnienia udowodnienia swojej racji tam, gdzie jej nie ma. I wszechobecnego kompleksu niższości.

CEBULA BIGOS MARYJA ZAWSZE DZIEWICA POWSTANIE WARSZAWSKIE I LISTOPADOWE BIJ MOSKALA SZANUJ HISTORIĘ ODDALI ZA NAS ŻYCIE

wykrwawiłem się doodbytniczo
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#10
07-11-2012, 00:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wybór trudny. Żadnego nie lubię, obaj są fałszywi, ale powiem wam, że z dwojga złego wolę Obamę. On przynajmniej ma poczucie humoru, a Romney to nadęty, antypatyczny bubek. Vasanti by się z nim dogadała. ^^
Aha, i Ann Romney też jest jakaś taka odpychająca.
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#11
07-11-2012, 12:22
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

*odchrząk*

OBAMA WYGRAAAAAAAAAAAAŁ

dziękuję za uwagę
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#12
07-11-2012, 12:32
Prawa autorskie: Malaika4

Raduję sięęęę ;_;
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Erick
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:około 3 lat Liczba postów:134 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 35

#13
07-11-2012, 13:59
Prawa autorskie: Kami; Obróbka Destiny | Vegava

Czemu nie ma 3 odpowiedzi typu "żaden z nich nie jest wart tego stanowiska"? Ani jeden ani drugi się do tego nie nadają, takie moje zdanie.

Co do Arto i jego wypowiedzi, to jestem pod wrażeniem tego jak dobrze znasz historię. Plus dla ciebie
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#14
07-11-2012, 15:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To było do przewidzenia. xp
Odpowiedz
Reese
Gość

 
#15
07-11-2012, 16:36
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Łaaaa, Obama wygrał! Mużyni górą ;3

[ Dodano: 2012-11-07, 15:37 ]
/A to "ż" to specjalnie jest
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości