♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#1
02-12-2012, 22:42
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Witam. Jako że po Falkonie część osób zdeklarowała się na grę w erpegie przez takie dobrodziejstwa XXI w. jak skype, założyłem ten temat by rozeznać się w sytuacji, czy panują dalej tak pozytywne nastroje co do tego pomysłu. Tak więc deklarować się, kto byłby chętny do takiego eksperymentu, bo nie mówię, pierwszy raz będę robił coś takiego i nawet nie wiadomo czy to wypali. W każdym razie spróbować można.

A i druga sprawa. Ktoś mógłby mi podać nr gg do tego niskiego chłopaka, z którym też łaziliśmy?

Przy okazji zorientuję się czy nie ma jakiegoś specjalnego oprogramowania, wspomagającego takie sesje na odległość.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Akira
Gość

 
#2
02-12-2012, 22:47
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Yesh, yesh, yesh! Ja chcę D:

+Na fb to Grzesiek Gałan, gg nie mam.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
02-12-2012, 22:48
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja mogę, dziewczyny streściły mi te pół godziny sesji, które mnie ominęło przez to, że zasnęłam. ;p

Nie mam jego gg. Ale Hewa ma z nim kontakt, to powinna i gg wytrzasnąć.

Btw, odezwał się wysoki. :3
Arham
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Znamiona:0/0 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:110 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

#4
02-12-2012, 22:51
Prawa autorskie: Chotara

Ja! :D
Z tego, co się orientuję, jedna z osób z ostatniej sesji raz ma, a raz nie ma neta w bursie (?). Druga osoba nie ma, ale mogliby jakoś razem, jak by się zgadać.
Akira
Gość

 
#5
02-12-2012, 22:51
Prawa autorskie: Chotara

Cytat:Btw, odezwał się wysoki. :3


Lubię to xD
Orvara
Gość

 
#6
02-12-2012, 22:53
Prawa autorskie: Chotara

Cytat:Przy okazji zorientuję się czy nie ma jakiegoś specjalnego oprogramowania, wspomagającego takie sesje na odległość.

ściągnijcie wszyscy klienta TeamSpeaka. w przeciwieństwie do Skype'a jest zaprojektowany do konferencji, więc się tak nie tnie, dodawanie kolejnych uczestników jest wygodniejsze, każdy każdego słyszy itepe.
a na skajpie czasem są z tym problemy.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#7
02-12-2012, 23:08
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

TeamSpeak wymiata! :D

Jeśli nauczycie mnie grać w RPG (nigdy w to nie grałam, choć chyba raz widziałam, jak moi znajomi grają - ale nie jestem pewna, czy to było to), to bardzo chętnie... Spróbowałabym, co to tak właściwie jest. ;)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Hofu
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:393 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 42

#8
02-12-2012, 23:09
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

Miyuki napisał(a):Jeśli nauczycie mnie grać w RPG (nigdy w to nie grałam, choć chyba raz widziałam, jak moi znajomi grają - ale nie jestem pewna, czy to było to), to bardzo chętnie... Spróbowałabym, co to tak właściwie jest. ;)


Mam tak samo jak Miyuki, więc wytłumaczcie trochę, a może się skuszę :3
Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym.
Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie.

W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marzenia, a ja­kaś niewidzial­na ręka
nam je przek­reśla.

Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś,
jak pot­ra­fimy być ni­mi
jutro?

[Obrazek: avatarniahofukopiakopia.png]
Głos
Orvara
Gość

 
#9
02-12-2012, 23:09
Prawa autorskie: MadKakerlaken ll Malaika4 ; kolor: Aiden

dokładnie to samo, co robisz na forum: wcielasz się w postać w danych realiach i kierujesz jej poczynaniami. różnica jest taka, że zwykle dochodzi do tego jakaś mechanika, czyli bazujące na liczbach zasady, na jakich Twoja postać umie coś bądź nie - walczy, wie o obcych, przeszukuje pomieszczenia, znajduje zioła, robi z nich leki itp. tam jest więcej cyferek niż tutaj :P
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#10
02-12-2012, 23:11
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Czyli tak, to było to. Widziałam urywkowo, na czym to polega, ale niewiele - zUe chłopy nie chciały tłumaczyć. xP
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Akira
Gość

 
#11
02-12-2012, 23:11
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

+Jest to RPG mówione, nie pisane.
Orvara
Gość

 
#12
02-12-2012, 23:15
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

no to tak jakby oczywiste, skoro rozmawiamy o TeamSpeaku i konferencjach na skajpie. :P
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#13
02-12-2012, 23:31
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ooo, jaki ruch. Aż serce rośnie gdy widzi się takie zainteresowanie xD

Ogólnie tak, z TeamSpeakiem jest taki problem, że potrzebujemy kogoś z kto będzie w stanie nam założyć kanał broniony hasłem, co by ktoś nam się nie wbił.

Dwa, oczywiście zapraszam wszystkich. Cynka i Hofu, w rpg trzeba po prostu zagrać, że by poczuć "tę magię" xD Możemy się umówić tak, że spróbujecie zagrać tam pierwsze dwie sesje, a potem się przekonacie, czy chcecie bawić się dalej, czy też nie.

Trzy, chcę zrobić całkiem nową kampanię. Nie obraźcie się, ale to co było na falkone było robione na szybko, a taka pełnometrażowa kampania powinna być jednak zrobiona z pomysłem :P
Jako, że nie jesteście w większości obyci z rpgami, zdecydowałem, że na początek zagramy sobie w D&D 3.5, w świecie zwanym Midnight (dzięki Felka za podręcznik, naprawdę bardzo mi się spodobał, i nie powiem, lekko się napaliłem na ten świat).

Będę się z wami kontaktował osobno, jak tylko wpadnę na jakiś pomysł na kampanię, i ogarnę programik który znalazłem, do właśnie grania w rpg przez internet. Powiem tak... jeśli uda mi się go ogarnąć to będzie grubo, bo ma niesamowite możliwości.

A i jeszcze jedno. Jak miałem określić tego chłopaka... Był jeden wysoki (Ezio chyba) i jeden niski, a musiałem wam dać do zrozumienia o kogo mi chodzi :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Orvara
Gość

 
#14
02-12-2012, 23:33
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

naprawdę będziesz robił w tym, co dostaliśmy za free na wejściu?...

wiesz, jak coś jest za free, to znaczy, że się nie sprzedało. jeśli się nie sprzedało, mając za sobą takie wydawnictwo i znaną podstawę, to tego...
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#15
02-12-2012, 23:39
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Będę. Przeczytałem ten podręcznik i bardzo mi się spodobał świat, jego specyfika i ogólnie mechaniczne rozwiązania. Oczywiście, nie będę się trzymał sztywno tych dedekowych zasad, bo w D&D są tony zbytecznych mechanik, które można pominąć, bez psucia sobie gry.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości