♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#1
31-01-2013, 02:39
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

W sumie nie mam już co robić przed egzaminem z chemii ogólnej i organicznej, dlatego napiszę coś o sobie.

Moga i Demiego pewnie niektóre osoby kojarzą, jednak wcześniej …trochę wcześniej, występowałem na tym forum pod innym nickiem. Niektórym znanym, niektórym nie …ale to szczegóły.

Interesuje się głównie muzyką, behawioryzmem i szkoleniem psów 2 grupy FCI i w typie bull – główne ukierunkowanie – problemy z agresją, podstawy szkolenia pt1 i pt2.
Jak niektórzy wiedzą studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu kierunek inżynierii genetycznej, chowu i żywienia zwierząt, w skrócie Zootechnika. Staram się przez to rozwijać swoje pasje ;p, dodatkowo pracowałem kilka lat w schronisku dla zwierząt, mieszczącego się w mojej rodzimej miejscowości.

Co do upodobań muzycznych to zaliczyłem rok kształcenia w muzyku, a moim wodzącym gatunkiem muzycznym jest metal i rock. W metalu zwłaszcza odmiany, melodyczne, symfoniczne i dead&black.
Do ulubionych zespołów można zaliczyć Arch Enemy, Nightwish, Therion, Tristania, Ozzy Osbourn, M.M, Alter Bridge, Shlash, Queen, Elton John, Within Temptation, DeadLock I Rob Zombie.

Czasem też pisywałem, głównie krótkie formy – opowiadania psychologiczne. Z zamiłowania natomiast czytam fantastykę, od Diuny F.Herberta po Pana Lodowego Ogrodu J.Grzędowicza.
Zawsze jednak jest to coś co sam wybiorę i chce przeczytać, dlatego wielce nie lubię jak ktoś w prezencie daje mi książkę bo zwykle takowych w ogóle nie czytam.

Jeśli chodzi o jakieś dodatki w treści dodam, że mam dziwne poczucie humoru – zmieszanie czarnego z sarkastycznym. Bawią mnie chamskie dowcipy, oraz takie, które są niesmaczne.

P.S – jeśli ktoś zamieszkuje w Poznaniu lub się do niego wybiera, to nie mam nic przeciwko jakimś spotkaniom na piwo czy coś w tym stylu. Wystarczy sie wcześniej zgadać.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Destiny
Gość

 
#2
31-01-2013, 19:01
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Studiujesz zootechnikę? *Q* Behavioryzmem psiaków? .3. Gaaaash, jak to możliwe, że o tym nie wiedziałam? D:

Pierwsze pytanie, jakie przylazło mi na myśl: popierasz metody Cesar'a Millan'a? .3. Bo z tego co napisałeś, zrozumiałam, że zajmujesz się również złymi zachowaniami psów, ich korektą i ogólnie wychowaniem tych zwierzów .3.
Drugie pytanie (w sumie to prośba, a tak na prawdę to rozkaz): podzielisz się ze mną własnymi rozkminami na temat szkolenia/wychowania psów? .3. Coś, co mogłeś zauważyć, a co nie jest napisane w żadnej konkretnej książce. Jakie książki byś mi polecił na ten temat?
Trzecie pytanko: prócz psów jakieś jeszcze inne zwierzaki Cię interesują?

A tak wgl. to (już mówiłam) jesteś straaaaaasznie ograniczony na muzykę :3

Cytat:Jeśli chodzi o jakieś dodatki w treści dodam, że mam dziwne poczucie humoru – zmieszanie czarnego z sarkastycznym. Bawią mnie chamskie dowcipy, oraz takie, które są niesmaczne.


A kto tego nie wie? xDD
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#3
31-01-2013, 20:45
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

1. Boś poroniła w przedbiegu kamień na drodze ;p

2. Hymmm co do C.Milana to czytałem jego książkę, facet ma własne oryginalne podejście do tego tematu i co najważniejsze działa, nie szkodząc. Moim zdaniem to jest dobre, bo trzyma się zasady nie stosowania przemocy. Czy to popieram …hymmm powiem tak, używam niektórych z jego metod, jednak łącze je z własnym sposobem pracy. Uważam wszak iż tak naprawdę każdy szkoleniowiec czy behawiorysta ma własne sposoby postępowania, różniące się nieco podejściem jednak dążące do tych samych celów.

3 Co do pracy z psami to porad może być masa lub jeszcze trochę, jednak najważniejsza to taka, by znać sposób rozumowania psa, nie uczłowieczać go, tylko rozumieć. To jest najlepsze wyjście gdyż w taki sposób możemy reagować elastycznie do sytuacji.
Ja pracując z np. mieszańcem American Pit Bull Teriera nie mam czasu na przemyślenia czy jakieś mityczne teorie, muszę odpowiednio reagować do temperamentu takiego zwierzęcia. Najważniejsze to działaś zgodnie z matką naturą.
Jak pies ci się ,,szczerzy nad miską’’ to go nie bijesz czy nie zabierasz mu jedzenia, bo to budzi tylko jedno skojarzenie – pan przy jedzeniu = brak pokarmu – a to może prowadzić albo do lękliwości albo agresji.
Trzeba znać podstawy a reszty nabywa siew trakcje.

4. Co do literatury, to do każdej należy podchodzić bardzo sceptycznie, tak samo jak do porad behawiorystów i szkoleniowców. Trzeba mieć na uwadze, że psy są indywidualistami, każdy się czymś wyróżnia. Ma odmienny charakter i reaguje na różne rzeczy w różnym stopniu. Jeśli widzimy, że nasz pies dobrze reaguje na np. zabawki, to po jaką cholerę na siłę wmuszać w niego smakołyki, bo tak jest opisana dana rasa w książce. Przykład, znajoma ma Rottweilera, który po mimo tego iż w książce pisze, że to okropne łasuchy i najlepszą nagrodą są dla nich smakołyki, woli w ramach nagrody pobawić się swoją zabawką. Musimy znać charakter naszego psa, a na pewno lepiej sobie poradzimy, interpretując treści książki i wyciągając z nich to co ważne.

5 Interesowałem się też ptasznikami ;p
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Sheridan
Gość

 
#4
08-04-2013, 02:46
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Destiny będzie prościej jak obejżysz kilka odcinków Cezara Milana na YouTube zaklinacza psów.. )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości