♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Senara
Gość

 
#1
31-03-2013, 21:12

A więc szukam osób, które wcieliłyby się w rodzinę Senary, obojętne- matka, ojciec, rodzeństwo, kuzynostwo, dziadkowie.. Poszukiwany jest ktokolwiek, ale dobrze by było, by ta osoba była aktywna.
Ah, no i nie szukam dzieci, jeżeli chodzi o rodzeństwo, zgadzam się na to, by było młodsze od niej, jednak nie zamienię Senary w matkę.


A więc, jest ktoś chętny? c:
Ashley
Gość

 
#2
31-03-2013, 21:40

Ja z chęcią bym została twoją siostrą. Jak chcesz i matką :)
Senara
Gość

 
#3
31-03-2013, 21:41

Podziękuję :)
Ashley
Gość

 
#4
31-03-2013, 21:42

Nie ma sprawy. Jak chcesz bym została twoją mamą bądź siostrą to gdzie jesteś?
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#5
31-03-2013, 21:43
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

nie żebym psuła, ale Wyście się już umówiły, że będziecie siostrami.
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=608
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Ashley
Gość

 
#6
31-03-2013, 21:45
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

A tak zapomniałam. To gdzie chcesz się spotkać bo muszę wyplątać się z złotej skały.
Senara
Gość

 
#7
31-03-2013, 21:45
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Fejk, zapomniałam o tym ;_;
Poza tym Ashley nie określiła się co do histori, więc nie za bardzo mogę to uznać.. Bez histori fabuła się sypie, a to już by nie miało sensu, sory.
Ashley
Gość

 
#8
31-03-2013, 21:47
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

To napisze w Historii że jesteś moją siostrą lecz zerwaliśmy kontakt przez wydarzenie. Zaraz dam historię.
Fabuła:Historia:Urodziła się poza granicami Lwiej Ziemi, na Cmentarzysku Słoni, lecz rodzice wychowywali ją wraz z władzą. Ojcem był wladca a matka nie była krolową. Była zwyczajną lwicą. Ashley też była lwiątkiem półkrwi jak Senara. Posiadała siostry Senarę Senharę i Secute i ona Ashley. Matka ashley i Senary nie była całkowicie przeciwna władcy a dokładnie królowej. Kiedy Senarę wygnano Ashley przeżyła pod pretekstem że jest potrzeba bo daje nadzieję. Kiedy Senarę nie widziała załamała się. To była jej ukochana siostra. Kiedy dorosła uciekła od tego stada szukać siostry. Lecz nagle pojawil się ogień 2 siosrty uciekły wraz z matką i stadem a Ashley przerażona wybiegła. Kiedy ogień zgasł nie było ich. Szukała, szukała i nie znalazła ich. Lecz sama Ashley miala dosyć Kiedy stała się dorosła zdarzył się przykry wypadek. Ogień nie zabił jej rodziców, lecz rodzice z przerażenia uciekli wraz z stadem i nie wrócili a siostry tak samo. Uciekły ratując swój tyłek, prócz Senary Najbardziej kochała Senarę bo była najdroższą siostrzyczką. Szkoda że ją wygnali. Pamiętała gdzie przebywała. Może napotka na nią? Pamięta z dzieciństwa jak razem bawiły się i polowały A teraz? Gdzie moja siostra szybka jak strzała?Zawsze powracała na granicę zakazanej ziemi w stronę dżungli, by napotkać rodziców i siostry idących ku niej lecz ich nie widziała. Ból jej ściskał lwie serce że płakała nocami. W końcu zasnęła. Śniło jej się że nad drzewem zawisła dziwna małpa. Zaskoczona zapytała się uprzejmie czy kogoś szuka. Małpa powiedziała jej, że nie ma płakać bo rodzice są bezpieczni, lecz popełnili błąd,siostra na nią czeka i spotka ją pewnego dnia. A lwia ziemia ją wzywa i musi przybyć pod lwią skałę . Kiedy przebudziła się zrozumiała sen. Że należy do lwiego stada i musi już wyruszyć. Wstała i pognała przez pustynię. Zmęczona stanęła pod lwią skałą na przyjęcie członków stada. Wróciła by na nowo odnaleźć rodzinę do której pasuje. Ma nadzieję że stado ją przyjmie. Mimo po tym wypadku straciła wzrok . Ma opiekuna i ma na imię Inn. W końcu usamodzielniła się. Może napotka Senarę?
Może być czy jeszcze zmienić?
Senara
Gość

 
#9
31-03-2013, 21:55
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Wybacz, ale podziekuję.
Ta historia ma się nijak do tej, którą podałam chociażby przy zapisie. Chodziło mi o wplecenie swojej postaci do mojej histori, jednak sądze, że to niewypali.
Ashley
Gość

 
#10
31-03-2013, 21:57
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

wypali. To zobaczę jaką masz historię i wplotę by miało ręce i nogi. Czybyś chciała mi pomóc :)
Senara
Gość

 
#11
31-03-2013, 22:00
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie mam teraz do tego głowy..
Ashley
Gość

 
#12
31-03-2013, 22:02
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja mam świetny pomysł. A gdybym ja zmieniła Historię tak by zgadzała się z twoją historią?
Senara
Gość

 
#13
31-03-2013, 22:10
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie wiem, zależy mi też na jakości postów osoby, która należeć ma do mojej rodziny i aktywność, oraz pomysł na postac.
Ashley
Gość

 
#14
31-03-2013, 22:12
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Mam dużo pomysłów. Np ,To że przykładowo jak się spotkamy i rozpoznamy to żeby odzyskać to co jest twoje utracone. A ja bedę musiała pomóc :) I może udałoby się na pakt stada w którym należysz. Szkoda. Ale miło było uczestniczyć.
Senara
Gość

 
#15
31-03-2013, 22:28
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Może i by wypaliło, jednak podziękuję :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości