♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
03-05-2013, 11:04
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Venety

[Obrazek: veneety.png]
http://raynalioness.deviantart.com/art/V...7503&qo=96
http://kirialisa.deviantart.com/art/Vene...503&qo=129

Właścicielka postaci dawno jej nie odwiedzała, więc postanowiłam przekazać ją komuś, kto będzie bardziej aktywny.

Istotny fragment zapisu do LZ:
Cytat:Historia: Urodziła się w stadzie, normalnym a może i nie. Była najmłodsza w miocie, lecz no cóż poradzić? Przebywała w owym miejscu, razem ze swoimi siostrami i matką, szczęśliwie i Bóg wie jeszcze jak. W życiu nie doświadczyła niczego szczególnego, tak więc żadnych "pamiątek" nie otrzymała. Pewnego dnia, jej matka kazała swoim dzieciom wybrać się gdzieś, ponieważ zapadła na ciężką chorobę. Gdzie kazała im iść? Venety sama nie wie. Po prostu podążała za swymi siostrami.
Tak to trafiła tu, gdzie się zgubiła, huh. Ale odnalazła drogę i zamierza znaleźć również swoje rodzeństwo.
Charakter: Cóż. Venety jest na swój sposób pomocna i... no ogólnie dobra. Czasami jednak uparta niczym osioł, ale jest to już raczej wplątane genetycznie... Chociaż. Hym, nie wiadomo. Realistka i tyle. Nic więcej nie można o niej powiedzieć.
Dlaczego tu?: Doszła do takiego stopnia domyślenia, że tu trafiły jej siostry, a więc... Sama tu chce dołączyć.

Ja jeszcze dodam od siebie, że Venety istotnie odnalazła Vasanti, która przyjęła ją do stada, chwilę porozmawiały i przeszły się po terenach. Właściwie nic więcej się z nią nie działo.
Vei ma ją za nierozgarniętą młodszą siostrzyczkę i jest wobec niej opiekuńcza, ale też Venety jest jedyną osobą, której Vasanti naprawdę ufa i mogłaby za nią wskoczyć w ogień (tzn. za Vinity też by mogła, ale się do tego nie przyzna). Przy Venety Vasanti potrafi się otworzyć i szczerze uśmiechnąć, ogólnie traktuje ją jak przyjaciółkę, której jednak trzeba pilnować, żeby przypadkiem czegoś nie zepsuła/zgubiła się/potknęła etc. Vasanti zachowuje się przy Venety inaczej niż przy kimkolwiek innym, dlatego zależy mi, żeby ta postać z powrotem pojawiła się na forum.

Aha, jeszcze jedna sprawa - można modyfikować charakter, ale bez przesady - Venety nie jest typem podłej jędzy. Powinna też pozostać w LZ. Nie chcę tu ustalać fabuły, ale po prostu póki co ona nie ma żadnego powodu, żeby opuszczać LZ - tu ma siostrę (czyli de facto jedyną osobę, którą zna; poza Vinity, która już nie gra), tereny jej się podobają, ideologia pasuje do charakteru... Oczywiście, fabuła różnie się toczy, jednak póki co ta postać ma być Lwioziemką, bo tak nakazuje logika. :)
Mabaya
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:37 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#2
14-05-2013, 22:35
Prawa autorskie: Lin: sana4789. Kolorowałam ja

Wiem że jestem tutaj nowa, ale może jednak... Chciałabym się zgłosić na siostrę Vasanti Vei.
Levine
Konto zawieszone

Wiek:1 rok. Znamiona:0/0 Liczba postów:76 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 35

#3
14-05-2013, 22:50

Ym jakby ci nie przeszkadzało, że mam dwie postaci w LZ, to ja też w sumie ^^ Naila mi na razie stoi, Levine też, więc nie widzę przeszkód. Na forum jestem często, co z resztą pewnie zauważyłaś, a jak mnie nie widać to zgłosić się na gg/fb i jestem na zawołanie :3 A że Naila to raczej aniołkiem nie jest, Levine tym bardziej, to dla odmiany mogłabym postać wziąć pod moje skrzydła.
[Obrazek: 5r9v.png]
[you] , jaką maskę dziś nosisz?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#4
14-05-2013, 23:21
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Mab, będziesz już miała dzieciaka Hewy w LZ. Właśnie się zgodziła w swoim temacie. Myślę, że rozwijanie trzech postaci na raz może być trochę uciążliwe.
^^'

Miałam jeszcze jedną chętną, ale ostatecznie decyduję się naaa... Levine! Odezwę na gg, wyślę hasło i obgadamy szczegóły. Tylko nie wiem, jak długo jeszcze dzisiaj będę, więc najwyżej załatwimy to jutro.
Levine
Konto zawieszone

Wiek:1 rok. Znamiona:0/0 Liczba postów:76 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 35

#5
15-05-2013, 23:08

Okej ;3 gg w profilu, ale jakby był problem to podam tu ^^ 43933348
[Obrazek: 5r9v.png]
[you] , jaką maskę dziś nosisz?
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
15-05-2013, 23:14
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Spoko, widzę, już wczoraj sobie dodałam na gg. ;p

Temat zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości