♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#1
03-05-2013, 20:49
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Mam do oddania Esi oraz Elijaha.
Obydwa mają około półtorej roku, a ich poprzedni właściciele nie wyrazili chęci do ich dalszego prowadzenia. No a to w końcu pierwszy miot Hewy, więc rozumiecie xd
Wyglądy prowizoryczne (możecie sobie zmienić) - http://chotara.deviantart.com/art/Hewa-s...tara&qo=45 ten trzeci od góry to Elijah, a ostatnia to Esi.
Tak więc wyglądy możecie zmienić. Imiona też, proszę bardzo, mi to tam większej różnicy nie zrobi. Jedyne, o co bym prosiła, to o oddanie mi postaci, jeśli stwierdzicie, że nie chce wam się jej prowadzić, znudziła się, czy coś tam innego.
Te rysunki są trochę nieaktualne, więc mogę spróbować narysować coś bardziej adekwatnego, jak ktoś się zgłosi(Albo pokolorować lineart, to szybciej będzie xd, a jak ktoś już sobie pogra to dostanie rysunek, o!).
Ano i oprócz Hewy za rodzinę będziecie też mieli Alidę, Alayike oraz Aigeana.
Mabaya
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:37 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#2
14-05-2013, 15:55
Prawa autorskie: Lin: sana4789. Kolorowałam ja

Ja bardzo chętnie mogłabym zagrać samczyka ;) (bądź samiczkę, ale to już zależy od Ciebie) Wiem, jestem tutaj nowa itp. ale mam duże doświadczenie w graniu na takich forach (o tematyce PBF bądź RPG). Postaci nigdy nie oddaję do kasacji, bądź nie oddaję. Nigdy nie znudziło mi się granie i to nawet nie nastąpi! xD
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#3
14-05-2013, 23:14
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Widzę, że na forum wchodzisz często, a to, że jesteś nowa mi tam nie przeszkadza ;)
W takim razie wybierz sobie, na kogo masz ochotę, jako że zgłosiłaś się jako jedyna, nie muszę się martwić przydzielaniem postaci XD
Więc tak, jak chcesz samczyka to Elijah ma niby określony już wygląd, ale jeśli byś chciała to możesz nieco zmienić mu wygląd. Za to jakbyś brała drugiego samczyka to wszystko możesz sobie dobrać według własnego gustu, nikt nim za długo nie grał nawet.
Chyba, że chcesz samiczkę, Esi najwięcej się pojawiała, jest najmłodsza ze wszystkich i najbardziej trzymała się matki za młodu. Charakter każdego jest obojętny, w końcu minął gdzieś rok, gdy je ostatnio widziała, więc mogło się wszystko zdarzyć xd
Jak wybierzesz sobie postać to mogę Ci pokolorować jakikolwiek zechcesz lineart, bo te obrazki trochę nieaktualne XD Jak będzie Ci się dobrze grać to narysuję tą postać własnoręcznie.
Najważniejszą dla mnie rzeczą jest informacja w razie czego, gdyby Ci się postać znudziła i nie chciałabyś nią grać. Wtedy bym ją znowu oddała. Albo jakbyś sobie robiła przerwę od niej to też poproszę o informację, żebym się nie zamartwiała na darmo xD
Mabaya
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:37 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#4
15-05-2013, 15:59
Prawa autorskie: Lin: sana4789. Kolorowałam ja

Naprawdę?! x3 Hura!

I teraz kłopot jest :O Bo samczyk spodobał mi się od początku, lecz jeżeli Esi bardziej się trzymała, to taka z niej "córeczka", albo "przytulanka" x3 Wiesz o czym mówię ;) I jest kłopot, bo obie postacie mnie do siebie ciągną. Więc wolę byś ty mi powiedziała kogo wolisz bardziej by był aktywny:
-Esi
-Elijah
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#5
15-05-2013, 21:51
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Wiesz, mi to naprawdę jest obojętne ^^ Elijahem mało kto grał, więc w sumie i z niego byś mogła zrobić jakiegoś synalka mamusi, czy co byś tam jeszcze chciała :)
A właśnie, zapomniałam jeszcze napisać. Ta trójka ma jeszcze rodzeństwo: Alidę i Alayike. Więc w sumie, jeśli chciałaś samca od początku to możesz jego wziąć, bo tak to same lwiczki są XD Ale wybór pozostawiam Tobie, bo Esi również bardzo lubię, więc będę zadowolona, jak którekolwiek z nich będzie się pojawiać na fabule :)
Mabaya
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:37 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#6
16-05-2013, 15:59
Prawa autorskie: Lin: sana4789. Kolorowałam ja

Dobrze, więc dokonałam wyboru... (Musiałam zrobić losowanie xD) Wybieram... Elijaha! :)
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#7
16-05-2013, 18:25
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Okej, to super : D
W takim razie załóż sobie konto, możesz mi jeszcze podesłać lineart, to Ci go pokoloruję, bo przyda Ci się coś na ava. Tylko musiałabyś mi jeszcze napisać, czy zostawiasz stary wygląd Elijaha, czy chcesz coś w nim zmienić.

USER NA ESI WCIĄŻ POSZUKIWANY!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości