> AUDYCJA 24 <

UWAGA!
Zmianie uległ 7. punkt regulaminu fabularnego. Obowiązkowo należy się z nim zapoznać!

UWAGA!
Wprowadzone zostały zmiany dotyczące funkcjonowania Duchów, a rola Szamana została oficjalnie określona. Więcej na ten temat dowiecie się tutaj.

UWAGA!
Pojawił się temat dotyczący rozstrzygania sytuacji, w których osoba, która zobowiązała się do gry daną postacią, przestała pisać na forum. Model postępowania w takich sytuacjach został opisany tutaj.

[22.01 - 05.02]
]Choć najczęściej w południe temperatura dochodzi do 28*C, zdarzają się dni, gdy sięga do 32*C (gdy nie pada). Opady występują niemal każdego dnia, najczęściej rano i późnym popołudniem. Rzadko zajmują cały dzień.

Cytat stycznia nadesłany przez Tiba:
Szczęście jest jak motyl; im bardziej go gonisz, tym bardziej ci ucieka, lecz gdy zwrócisz swoją uwagę ku innym rzeczom, przyfrunie i usiądzie łagodnie na twoim ramieniu
~ Henry David Thoreau

CYTATY ROKU 2016
Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą.
~ William Hazlitt; nadesłany przez Talvedu'ul

Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on.
~ Jack London - Zew Krwi; nadesłany przez Vasanti Vei

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Tene!

Generator statystyk

Mirage
Konto zawieszone
GatunekLwica PłećSamica Wiek5 Znamiona2/4 Opale59 Liczba postów:129 Dołączył:Jun 2014

STATYSTYKIŻycie: 100
Siła: 73
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 20

17-02-2015, 18:07
Prawa autorskie: Afrozenheart

A więc uciekła ze swojego stada? Słysząc taką odpowiedź, w głowie Mirage chodziło teraz tylko jedno pytanie, no może dwa. Mianowicie, dlaczego ona uciekła i czy będzie odpowiednie zapytanie się jej o to? Bała się, że tym pytaniem coś zepsuje, bo może jej rozmówczyni nie chce do tego wracać? Wspomnienia dzielą się na te miłe i te nie miłe, bo tych neutralnych zazwyczaj się nie pamięta. Uczymy się na błędach, które pamiętamy dość długo i na samą myśl o nich, jest nam głupio. Wtedy zastanawiasz się tylko nad jednym, jak los by się potoczył, gdybyś zrobił inaczej. Czy coś by się zmieniło? Jeśli tak, to czy na lepsze?
Nie chcąc ryzykować zdenerwowaniem Rayli, zielonooka po prostu dodała coś na swój temat.
- Ja się zgubiłam. Jedyne co pamiętam to noc, ogień i chaos w którym moje stado przepadło. - posmutniała na chwilę, przypominając sobie to wydarzenie, lecz po chwili uniosła pysk na który wdarł się delikatny uśmiech. - Teraz mam nowe stado, nową rodzinę. A ty? Masz tutaj rodzinę?
[Obrazek: 2gv8104.jpg]
Odpowiedz
Sadism
Samotnik
*
GatunekŻmija sykliwa PłećSamiec Wiek5 lat 3 miesiące Opale3 Liczba postów:1,197 Dołączył:Mar 2015

Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

10-05-2016, 19:57
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Siedzał na szyi Urbi, cały czas zastanawiając się jak to wszystko się potoczy.
Teraz było za późno by się wycofać.
- Urbi, kochana, zatrzymaj ssssię. Tutaj przenocujemy. Jesteśmy w nowym domu...
Powoli ześlizgnął się z uczennicy i przypatrzył baobabowi.
- Jak się czujessssz?
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Urbi
Samotnik
*
GatunekGazela Tomi PłećSamica Wiek7 miesięcy Opale4 Liczba postów:108 Dołączył:Jan 2016

Siła: 9
Zręczność: 17
Spostrzegawczość: 14

10-05-2016, 20:43
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Setkar

Przez całą drogę rozglądała się wokół, z początku ze zwykłej ostrożności i strachu przed drapieżnikami, ale czym była dalej tym strach zastępowała ciekawość. Czuła się też bezpiecznie, dzięki obecności wujka Sadisma. Usłuchała go natychmiast gdy kazał jej się zatrzymać. Prześledziła wzrokiem wszystko wokół, usłyszawszy że to właśnie jest ich nowy dom, miejsce bardzo się małej spodobało. Czekała aż Sadism z niej zejdzie, ostrożnie kładąc się na ziemi, wędrówka nieco ją zmęczyła.
- Dobrze wujku - odpowiedziała na pytanie, zastanawiając się co ma przed sobą: - Co to za drzewo wujku? - jej wzrok powędrował na liście, a w tym samym czasie żołądek przypomniał jej że jest głodna, dlatego zaczęła skubać trawę, która wyrastała tuż przed jej nosem.
- A jest tutaj ktoś jeszcze? - spytała gdy przeżuła nieco źdźbeł. Zupełnie nie spodziewała się że znajdują się na terenie zamieszkiwanym głównie przez lwy.
[Obrazek: f87NLXV.png]
Urbi z mamą

Odpowiedz
Urbi
Samotnik
*
GatunekGazela Tomi PłećSamica Wiek7 miesięcy Opale4 Liczba postów:108 Dołączył:Jan 2016

Siła: 9
Zręczność: 17
Spostrzegawczość: 14

10-06-2016, 23:42
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Setkar

Odwróciła na chwilę głowę słysząc jakiś szelest, a gdy spojrzała w stronę wujka Sadisma, już go nie zobaczyła. Mimo nawoływań, nie pojawił się nigdzie, ani sama nie mogła go znaleźć. Po prostu musiał gdzieś zniknąć. Urbi wystraszyła się nie na żarty, a w jej oczach pojawiły się łzy, znów była sama. Została tu jeszcze przez kilka dni w razie gdyby Sadism wrócił, a potem opuściła to miejsce pełna obaw o swój dalszy los.

zt
[Obrazek: f87NLXV.png]
Urbi z mamą

Odpowiedz
Amai
Poszukujący
*
Gatuneklew PłećSamica Wiek25 miesięcy Znamiona0/0 Opale63 Liczba postów:246 Dołączył:Jan 2014

STATYSTYKIŻycie: 0
Siła: 65
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

20-12-2016, 13:23
Prawa autorskie: ja

Baobab. Majestatyczne wielkie drzewo, a dla lwicy miejsce w które zaniosły ją łapy nim upadła nie mając siły iść dalej. To dziwne ale cieszyła się ciszą jaka tu była. Sprawiała że pustka tak nie bolała. Czyżby Bealial chciał ją wykorzystać? Analizując wszystko doszła do takiego wniosku. Do wniosku że jej życie to pasmo nieszczęść.
Śmierć rodziców- zaliczona
Bycie przedmiotem nad którym opieka to obowiązek by należeć do stada- zaliczona
Traktowanie jak przylepy nad którą się litujemy- zaliczona i to nawet kilka razy
Zbycie przyjęciem do stada- zaliczone chociaż Co do Ines ona chyba ma problemy z kontaktami z młodymi lwami. Dalej chciała się u niej uczyć ale umysł coraz mocniej tłumił tą potrzebę
Zakochanie w kimś kto chce cię wykorzystać- niestety zaliczone

Amai westchnęła kuląc się w suchej trawie. Tak bardzo chciała by żeby ktoś traktował ją jak lwice, a nie jek nie chcianą przylepę lub tak bardzo oschle, jak konieczne zło.
Dziwne ale zgadam się z tym wynikiem testu-
klik
[Obrazek: cd8d8e9df31a1e7164c95efbd836e3fe.jpg]

Amai rośnie +3 miechy (11.10.2016)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości