♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Surreal
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:6,75 Liczba postów:23 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#1
21-05-2013, 15:45
Prawa autorskie: moje

Cześć, jestem Surreal i lubię rysować. Ołówkami. Mam dużo rzeczy związanych z gryflem w drewienku. Mam dużo kredek, których nie używam, trzy kredki Derwentowe, wszystkie rodzaje ołówków, gumkę chlebową, pędzelek, takie białe fajne coś sztuk cztery, dwie temperówki, gumkę przełamaną na pół, nożyk do tej gumki, tubę do obrazków po czekoladkach, trochę węgla, nie wiem po co, białą, suchą pastele, kupioną w określonym celu i kota.
To jest mój sprzęt:
SPRZĘT
Zapomniałam o nożyku. Jest niebieski i wysuwany. Ukradłam go bratu.

A to dzieło mego życia:
DZIEŁO ŻYCIA
Dzieło zycia, które średnio mi się podoba.
Jest dziełem życia, bo to pierwsza praca, którą w całości skończyłam. Jest też pierwszą pracą do której użyłam gumki chlebowej i więcej niż 2 rodzai ołówków. Jest dziełem życia bo to duży postęp jak na moje umiejętności. A nie podoba mi się bo jest brzydkie.

W mojej tubie trzymam teraz 5 rysunków. Żaden, poza tym jednym nie jest skończony ale postaram się wziąć dupę w troki. W końcu mam najdłuższe wakacje, czyż nie?
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#2
21-05-2013, 20:19
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

kot jest najlepszy.

do czego służy białe fajne coś?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#3
21-05-2013, 23:11
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Khayaal napisał(a):kot jest najlepszy.

do czego służy białe fajne coś?


Do maziania xD zbita celuloza o kształcie ołówka jak mniemam, na czuj to, to ja nie wiem ;3
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#4
22-05-2013, 07:20
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Podejrzewam, że to wiszer(gdzie niegdzie mówi się na niego rozcierak). Nazwa mówi sama za siebie, ale i tak najlepiej opisuje go wikipedia : D
Kod:
Wiszer (wiszor) – narzędzie służące do osłabiania, zmiękczania i rozmazywania kreski w rysunku węglem lub kredą, pozwalając na uzyskanie efektu zamglenia lub rozmycia. Służy także do mieszania kolorów w rysunku kolorowym. Najczęściej jest to łopatka lub pałeczka z miękką, filcową końcówką. Wiszer bywa sporządzany samodzielnie przez artystów, np. w formie ciasno zwiniętego tamponu płóciennego lub patyczka owiniętego watą. Produkowany jest także w formie pałeczek z ciasno zwiniętej i sklejonej taśmy papierowej o różnych twardościach (po zabrudzeniu wierzchołka można odwinąć i oderwać zużytą część). Obecnie stosowany rzadko, głównie do roboczych szkiców. Przez niektórych nauczycieli rysunku niezalecany ze względu na niszczenie swobodnego, spontanicznego charakteru kreski i możliwość maskowania niezręczności w jej prowadzeniu.


A co do pracy, to koń jest genialny po prostu oO Zdecydowanie zasługuje na miano ,,dzieła życia'' : D Jak długo go robiłaś? ^^
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#5
22-05-2013, 16:08
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Kuń genialny, choć bardzo przeszkadza mi wyraźnego tła. O ile łeb widać bardzo wyraźnie, reszta się rozmazuje, nie ma jakiś mocniejszych linii, które by wszystko normowały i wyostrzały. Mam przez to wrażenie, że głowa jest zawieszona w niebycie z lekkim zarysem mięśni w tle, które zapewne miały być szyją czy bokiem konia. A i tego pewna nie jestem.

Ale postęp ogromny, pamiętam co nieco Twoje poprzednie prace, widać postęp. :3 Pewniejsze operowanie ołówkiem.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Surreal
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:6,75 Liczba postów:23 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#6
12-09-2013, 15:43
Prawa autorskie: moje

Dla znajomej
[Obrazek: fq3z.jpg]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
12-09-2013, 16:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Łaaaaaaaaaaaaaaaaa! :O


(to jest tzw. merytoryczny komentarz admina)
Nkiruma
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:259 Dołączył:Sty 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 78

#8
12-09-2013, 16:48
Prawa autorskie: zestaw od Ragnara, love! ;*

Felka się po prostu boi tygrysów. xD
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#9
12-09-2013, 17:12
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

A ja bym proponowała coś nie ze zdjęć o <D chyba, że to nie ze zdjęć (w co mimo wszystko wątpię "D). Coś własnego ze łba, ja głównie ze łba robię, bo zdjęcia mi prawie nigdy nie paszą "D
I taki lol, mój sprzęt to.. jeden ołówek automatyczny i gumka "D dobra, tero 2 ołówki, bo jeden grubsze ma wkłady "D

ale ja nie bedem bruździć bo sama rysować nie umiem "D
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Surreal
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:6,75 Liczba postów:23 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10

#10
13-09-2013, 22:16
Prawa autorskie: moje

Pewnie, że pomagałam sobie zdjęciami, to w końcu prezent, musi być perfekcyjny. Miałam straszliwy problem z wnętrzem paszczy.
Ale jak tak bardzo cenicie sobie obrazki z wyobraźni, to oczywiście wstawię niedługo. Skończyć tylko muszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości