♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
04-06-2013, 17:07
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Znowu, bo coś nam się ci MG wykruszają. Dlatego tym razem chcę wybrać tylko JEDNEGO, ale za to porządnego Mistrza Gry. Przyda się głównie do rozdawania opali, a jeśli by chciał, to może też prowadzić własne drobne akcje.

Już mi się znudziły formularze. Piszcie po prostu, dlaczego chcecie zostać MG i czy macie na to odpowiednio dużo czasu.
Czas nieokreślony - jak zgłosi się ktoś odpowiedni, to mogę zamknąć ten temat i po dwóch dniach.

To zapraszam. ;)
Fantazja
Gość

 
#2
04-06-2013, 17:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja sie zgłaszam ^^


Edit by Fel:
Cytat:Piszcie po prostu, dlaczego chcecie zostać MG i czy macie na to odpowiednio dużo czasu.
Roza
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Trzy i pół roku. Znamiona:0/0 Liczba postów:88 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 66
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 90

#3
04-06-2013, 17:16
Prawa autorskie: Lineatr Malaika4, a reszta Kamilionheart.

O. To ja się zgłaszam ^^. Przebywam na forum gdy tylko mam czas xD A ostatnio mam go zbyt dużo... Siedzę nawet kiedy nie powinnam xD. A dlaczego chcę zostać takowym... To przyjemne O_o I mogę pomóc jakoś forum. Na moderatora się nie nadaję 8D ale na MG, czemu nie?
[Obrazek: 242iwsy.gif]
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#4
04-06-2013, 19:16
Prawa autorskie: Malaika4

Lol zglaszam sie za każdym razem jak taki temat powstaje, bo zawsze wiem, ze będę miała
Na to czas i chceci, a nie slomiany zapał jak Ci, których dotychczas wybierano..
Wiec chce zostać MG, bo fajnie sie rozdaje opale, na forum jestem praktycznie codziennie i lubie rozwijać fabułę i tworzyć ja ciekawsza, a co za tym idzie- mam dużo pomysłów na spontaniczne akcje. Amen.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Fantazja
Gość

 
#5
04-06-2013, 22:20
Prawa autorskie: Malaika4

więc chcialabym zostać MG bo mam nieco doświadczenia z moich forów i wiem kim jest MG. Jest to osoba bardzo pomysłowa, która prócz ortografii , ma świetną wyobraźnie i potrafi zrobić event . Event to jakby opowiastka niecałkowita. Jest osobą kulturalną i która może bez zgody użytkownika wprowadzic niespodzianki. Ja bym mogła dzialać przy polowaniach bo ja ucząc się od jednej użytkowniczki załapałam styl początkowy. po drugie lubię obdarowywać i lubię wymyślać skomplikowane bądź łatwe zadania. Jestem praktycznie dziennie jako gosć. Na fabule malo pisze ashley bo czekam na pozostałych ^^
Moonlightem też mało, co owiemy bo czekam na momoent opuszczenia matki. A Fantazja czeka na kolorek i akcept ^^ Jako postać to skurczybyk. Mam nadzieję że postać Moran i Ragnar przyjmą go.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
09-06-2013, 23:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dobra, zmiana planów.

KONIEC NABORU!

Padme i Roza zostają Mistrzami Gry na okres próbny 1 miesiąca.
Hasło wyślę wam przez pw.

Przekazywanie opali przez MG właśnie zostało wycofane ze względu na niewielką efektywność i ogólny bezsens tego systemu. Ale możecie wymyślać akcje - jakie, to już wasza w tym głowa. ;) W razie wątpliwości piszcie do Khayaal, ew. Ragnara lub Morana, a do mnie możecie po 16.06.

Gratuluję i życzę powodzenia!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości