♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Cairu
Gość

 
#1
08-08-2013, 11:53

Szukam rodziny dla mojej postaci. Nie ma jeszcze historii, dopasuje się do zgłoszonych osób. Mogą to być rodzice normalni albo przyszywani, rodzeństwem lub kuzynostwem też nie pogardzę :)

wygląd lwiczki: [Obrazek: 66wd.png] (ma łapki w tym samym kolorze co ciało, jak Nala, a ogon brazowy jak te ciemne na uszach)
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#2
08-08-2013, 13:43
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja również jakimiś kuzynami, nawet dalekimi nie pogardzę, szczególnie, że parę razy już chyba nadmieniłam, że mam liczną rodzinę, której całej nawet nie wiem czy znam, bo tak mnoga jest liczba jej członków. Tu jest moje zgłoszenie, w którym jest krótki opis historii Ariusza, jeśli mielibyśmy być rodziną, trzeba to zsynchronizować xD:
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=653&offset=15
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Tiro
Gość

 
#3
08-08-2013, 18:52
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Rola dalekiego kuzyna nawet mi odpowiada.
Cairu
Gość

 
#4
09-08-2013, 14:00
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ariusz: Jasne, mi to pasuje, tylko jedno pytanie- czy to oznacza, że Cairu musiałaby dołączyć do stada Srebrnego Księżyca?

Tiro: A nie wolałbyś może roli starszego brata, który zaginął gdy był mały lub po prostu takiego, który wyruszył razem z nią do tej krainy? Jeśli nie, to zrozumiem.
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#5
09-08-2013, 14:51
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Cairu absolutnie nie musiałaby się przyłączać. Ariusz został wygnany z rodziny od strony martwej matki, nie ma pojęcia gdzie może być jego ojciec, Srebrny Księżyc po prostu go przyjął do siebie. Cai byłaby po prostu sobie jego rodziną, a jeśli by się spotkali, mile (bądź niemiło?) by go to zaskoczyło, ale co ona ze sobą zrobi, to jej sprawa "3

[ Dodano: 2013-08-09, 13:54 ]
I w sumie trzebaby dokładnie poustalać, kto jest czyim bratem, kuzynem i z której części rodziny, by wszystek było jasne "D No i dlaczego Cai nie jest ze stadem, bo Tiro załóżmy, że zaginął jak był mały.
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Tiro
Gość

 
#6
09-08-2013, 15:32
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Cairu: Było by miło. Na pewno się dogadamy. +Pytanko: skoro w autorskich masz: nie mam. To znaczy że sama narysowałaś?

Ariusz: Jakbyś się obudził to daj znać. ;) ( w fabule oczywiście, bo w realu jak śpisz to śpij)

Moglibyśmy stworzyć 3 lwową rodzinkę. I tak by the way macie fajne avatary.

tu macie linka do pełnej i updated historii https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...light=tiro .
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#7
09-08-2013, 15:55
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Jeśli bylibyście od strony matki Ari raczej nie rwał by się do przebywania z wami "D jest dość nieufny. I dziękuję za pozwolenie na sen xD

czytałam twą historię "D

ii Cai nie ma praw, czyli pewnie narysowane przez kogoś innego, wygląda na mal. A ja swój sama stworzyłam, dziękuję "D
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Tiro
Gość

 
#8
09-08-2013, 16:09
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Szacuneczek, za rysunek. A ma historia miała up data (dużo się nie zmieniła, więc jak nie chcesz czytać jeszcze raz to spoczko,). Cairu jak dasz linka to chętnie się z twoją zapoznam. ;)

[ Dodano: 2013-08-09, 15:32 ]
Cairu musisz dołączyć do samotników lub jakiegoś stada bo pisane bez kolorku jest zabronione, ja o tym nikomu nie powiem. Ale np. Rangar będzie chciał dołączyć do naszej szczęśliwej rozmowy dołączyć i to zobaczy to będzie nieciekawie.
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#9
12-08-2013, 21:43
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Poprawka:pisanie bez kolorku na fabule jest zabronione.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Tiro
Gość

 
#10
13-08-2013, 12:48
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

No i wykrakałem. Ale nie tobie się dostało tylko mi. :[ Dzięki za sprostowanie, Rangar.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości