♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jasiri
Gość

 
#1
11-08-2013, 11:42

Moja postać dopiero przybyła na T3S i tak na początek szukam dla niej przyszywanego rodzica, lub po prostu starszego kolegi, koleżanki. Najlepiej żeby była z SŚ (bo napisałem podanie i czekam na odpowiedz), ale innymi nie pogardzę. Więc ktoś zainteresowany? Jaki lew jest każdy widzi (przy pomocy avatara).
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#2
11-08-2013, 12:30
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Hm... Oti też stara się o przyjęcie do stada, więc mogą być kumplami, którzy za bachora się kiedyś spotkali :P
Jasiri
Gość

 
#3
11-08-2013, 12:57
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Okej. Było by fajnie. Między lwami jest lekka różnica wieku, ale mi to nie przeszkadza. Możesz dać linka do swojej historii? (dobrze wiedzieć z kim się zadajesz :) ) Chcesz linka do mojej?

[ Dodano: 2013-08-11, 11:59 ]
+Pytanko napisałeś podanie i czy tak jak ja dostałeś się do Samotników? Myślisz że to tak powinno być?


//Jeżeli ktoś jeszcze zainteresowany rolą rodzica można pisać.\\
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#4
15-08-2013, 19:24
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Jasiri - zapis, który nazwałeś podaniem, nie świadczy o tym, że musisz być przyjęty do stada. Kolor zielony (samotników) dostaje na początku każdy nieurodzony w stadzie, nawet wtedy, kiedy stara się do niego dołączyć. Aby rzeczywiście SPRÓBOWAĆ dołączyć do stada, musisz rozegrać fabularnie rozmowę z przywódcą lub zastępcą, w tym wypadku mną lub Ragnarem. Pamiętaj, że jeśli twoja postać nie spodoba się którejś z tej postaci, możesz nie zostać przyjęty do stada.
Tiro
Gość

 
#5
21-08-2013, 19:03
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Dzięki Moran. Niedługo zacznę robić coś w tym kierunku. ;)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości