♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#1
15-08-2013, 21:33
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Otóż chciałabym oddać w dobre ręce Leviana, brata bliźniaka Levine, która razem z bratem należy do Szkarłatnego Świtu. Powód: przeliczyłam się. Myślałam, że podołam w grze samcem, ale niestety nie udało się. Oczywiście przepraszam osobę, która powierzyła mi tę postać w moje ręce.

Szkoda mi kasować tę postać, więc uznałam że lepiej będzie jak zagra nią ktoś inny, Kto wie, może jemu pójdzie o wiele lepiej niż mi?

Zasady:
- Pisać ładne posty
- Nie zaniedbywać postaci

Więcej o tej postaci możecie się dowiedzieć ode mnie poprzez PW lub GG :)
Tiro
Gość

 
#2
30-08-2013, 11:26
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Ja się na to piszę! Możesz dać linka do historii, czy KP?
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#3
02-09-2013, 14:39
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Hmm...

Oto zapis jego historii:

Levian napisał(a):Historia (Minimum 5 zdań złożonych): Cóż historię ma bardzo podobną do historii Levine. Wychował się w stadzie liczącym osiem osobników. Matka, ojciec,ciotka I siostry. Pewnego dnia, rodzice zdecydowali przenieść całe stado w inne miejsce, odnaleźć jakiś zbiornik wodny by móc przetrwać w porze suchej. Pod czas tej wędrówki zostali zaatakowani przez obcego samca. Oczyma małego Leviana wygądało to w ten sposób. Otóż najpierw tata bił się z obcym lwem, broniąc rodziny z całych sił. nie udało się. Napastnik pokonał tatę. Mama krzykneła do cioci i do młodych, by uciekali. Sama starała się zatrzymać lwa, niestety Levian widział jak się szarpali, a mama traci przytomność. Następnie samiec dogonił lwiątka I ciocię. Wszyscy się rozbiegli w różnicę strony. Gdy ciocia walczyła z bestią, lewek pobiegł w stronę półżywego taty. Miał tyle ran. Był cały we krwi, ledwo żył. Kazał synowi wleźć mu pod szyję i się nie ruszać, dopóki on mi nie powie by wyjść. Młodzik uczynił jak kazał tata. On położył głowę tak, że nie było go w ogóle widać. Po kilku godzinach leżenia w bezruchu Levian miał dość. Zapytał ojca czy może wyjść, oraz czy mogą
już iść szukać reszty.. Ale lew nie odpowiadał. Niebieskooki lwiak wyszedł więc spod jego szyi. Rozejrzał się, nie było nikogo..jakieś 50 metrów dalej zobaczył rozszarpane ciała. Odwróciłem szybko głowę, nie mógł na to patrzeć. Tata też nie żył, nie odpowiadał. Od tamtego pamiętnego dnia Levian zmienił się. Przeżył, ale w jego sercu jest wciąż panujący chaos I żądza zemsty.


W chwili obecnej Levian wraz ze swoją odnalezioną siostrą bliźniaczką należą do Stada Szkarłatnego Świtu i oboje planują zemstę na mordercy swojej rodziny, gdy tylko obaj dorosną.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Tiro
Gość

 
#4
02-09-2013, 15:43
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Dzięki! Postać i jej charakter raczej mi odpowiada. To jak mogę go dostać? Prrrroszę!
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#5
02-09-2013, 16:14
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Ok, zaraz dostaniesz PW

Tylko NIE zaniedbaj postaci!

:)
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#6
02-09-2013, 17:16
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Jeśli Tiro zrezygnuje, ja chętnie zajmę się lwiakiem :3
Kto gra siostrą?
Mogłabyś opisać nieco charakter? Szuka zemsty, okey... ale czy jest porywczy? A może opanowany? Inteligentny czy wręcz przeciwnie? Nie musisz żałować słów c:
Tiro
Gość

 
#7
02-09-2013, 17:16
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Dobrze. Postaram się! To czekam na pw!


+ Ja poczytałem o jego charakterku w zgłoszeniach do szkarłatnego świtu. Tam jest fajnie wszystko opisane.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
02-09-2013, 19:39
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Siostrą gra Naila, tylko że ostatnio jest mocno zajęta i dlatego rzadko ją widać.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#9
03-09-2013, 15:41
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Co nieco o jego charakterze:
Levian napisał(a):Wciaż się kształtuje. Jest uroczym lwątkiem, z zewnątrz oczywiście.Wnętrze ma dość ponure. Lubi się znęcać nad słabszymi stworzeniami. Gdy upoluje szczura czy mysz, najpierw trochę się nią pobawić za nim ją zje. Jest egoistą, zazwyczaj myśli tylko o swoim dupsku, nie interesują go inni. Jednak jego najbliżsi mogą na niego liczyć


Dobra, to ja zrobię tak: najpierw oddam go Tiro (jako, że pierwszy się zgłosił), a jeśli nie da rady, to niech odda go Akirze.

Oki?
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Levine
Konto zawieszone

Wiek:1 rok. Znamiona:0/0 Liczba postów:76 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 35

#10
06-09-2013, 00:22

Ja tutaj łośki jestem, tylko jak Felcia (dzięki mordko <3) słusznie stwierdziła mam nieco na głowie ;3 W zasadzie to do mnie można na gg napisać (43933348), ale to raczej po 22, jak ogarnę po szkole i pracy.
[Obrazek: 5r9v.png]
[you] , jaką maskę dziś nosisz?
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#11
06-09-2013, 17:28
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

rozumiem, że wątek mogę zamknąć?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#12
07-09-2013, 20:55
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Tak, możesz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości